1

@Zbyszard polecam się przerzucić na wersję na komputer, jeśli wchodzisz przez Chrome, zero reklam

1

@Kamil92 nawet Barcelony nie oglądałem, z Mallorca 30 minut tylko, a z Leganes wcale, bo nc+go mi nie działało

Z innych to trochę Bayern ostatnio, ale też z 30 minut
wczoraj tylko na karne włączyłem
A tak to nie oglądam, bez kibiców tego nie czuję
A mecze Barcelony za późno

1

@Forza_Juve może skiepował szluga na kartkę, na której byli wyznaczeni strzelcy i potem musiał improwizować :)

Dobranoc, mimo wszystko, kolorowych snów :)

0

@Forza_Juve myślę że Sarri, ale mogę się mylić :)

15

Ronaldo pewnie już myślał w który narożnik biec i zdjąć koszulkę, żeby kamera go dobrze uchwyciła, a tu taki klops :)

Pamiętam, że kiedyś chyba w Realu jako pierwszy strzelał, jak na lidera przystało, zacząć pewnie, z grubej rury, ale widać już mu teamplay przeszedł i znów liczy się tylko żeby był na tapecie

0

@Forza_Juve nie załamuj się, karne to loteria
Będzie dobrze :)

4

@Wittgenstein przekopać to by najlepiej było tych wszystkich złodziei z Wiejskiej

1

@cules100pro @Fawrf polecam ten remix :)


0

@monsterrize wątpię, żeby w tunelu się witał z kolegami
to typowe przed meczem, że z każdym zbijasz piątkę, życzysz mu powodzenia, tu ewidentnie Rakitic został pominięty, ale dlaczego, to wiedzą tylko oni, nie ma co na siłę szukać sensacji

2

@Adamski69 takie trochę mini finały
więc teoretycznie może być jak w finale, czyli przede wszystkim koncentracja, żeby nie stracić bramki

0

@MarioVeB! Ale gra i nastawienie się nie zmieniło
Pojechali na Mestalla i nic
A z Sevillą na wyjeździe jest bardzo podobnie jak z Valencia

Ty zawsze odpowiadasz komuś w liczbie mnogiej?

1

@Jaca27jakbym musial postawic wszystko co mam, to chyba jednak właśnie na Sevillę
Jedyna szansa, że grają bez kibiców, to może obejdzie się bez gianfranco obsranko :)

1

@Chwytliwy tak.

1

Wchodzisz w gorące dyskusje, czytasz i nie dowierzasz, po czym dołącza kilku użytkowników i gdy myślisz, że będzie tam jeszcze większy pogrom, to przeradza się w bardzo kulturalną i merytoryczną dyskusję.

Dla takich chwil, warto wchodzić na La Ramblę :)

Miłego dnia wszystkim :)

1

@Mario96w ale jak wygrasz, to będziesz miał dwie, zastanów się dobrze :)

0

@Ghotti no z pewnością
Ty raz poszedłeś i więcej nie pójdziesz? A u mnie na odwrót, raz poszedłem i od tamtej pory na każdym meczu Sparty byłem jeśli mogłem być :)

0

@Ghotti a niektórzy tylko tam mogą stać ;)
Mi się bardzo dźwięk podoba na żużlu

@Encore ja #teamWTS ;)

1

Po blisko 9 miesiącach przerwy powraca żużel na najwyższym poziomie! :)
Już dziś o 18 WTS Sparta Wrocław zmierzy się z Motorem Lublin.

14

4 lata temu, rozpoczynaliśmy EURO 2016 meczem z Irlandią Północną. Po bramce Milika, wygraliśmy 1-0, co było później wszyscy wiemy.

Trochę już turniejów z udziałem Polski widziałem, 2002, 2006, 2008, 2012, ale tamto EURO, było naprawdę fajne. Dodatkową robotę robiły codzienne filmiki na kanale łączy nas piłka, można było od środka zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje, poznać trochę bliżej zawodników itp.
Szkoda, że nie udało się przejść tej Portugali, kto wie, jakby się ten turniej dla nas skończył.

0

@patry295 a Ty myślisz że pójdą w świat to mi chodziło że gdzie je wyślą? Do Bangladeszu?

15

Po co ludzie naklejają sobie logo Apple na samochody? Chcą być fajni? Szpan? Bo wygląda to moim zdaniem co najmniej śmiesznie, żeby nie powiedzieć idiotycznie.

12

@patry295 tu chyba nie chodzi o kłótnie o jakąś ankietę, tylko pokazanie, że nawet w nic nieznaczącej tak naprawdę ankiecie, dochodzi do wałków, przekrętów, w sumie propagandy, no bo wyniki pójdą w świat, a że zostały kupione? Tego już nie powiedzą

1

@Jaca27 ktoś musi pracować żeby kto inny miał wolne :)

A tak poza tym, to jakiej roboty somsiad? Coś na dziupli macie?

3

Ten uczuć, gdy w środę masz piątek :)
Byle do 15
Miłego dnia!

3

@fcbarcafan19 Izabella Krzan

2

@pikass14 czasem,ale często ma jakieś luźne spodnie lub spódnice, już tam i dekolcie nie mówię, ale te nogi mogłaby częściej pokazywać ;)
Przecież ona te nogi ma do samej ziemii :))

12

@fcbarcafan19 mogliby tak zacząć ubierać Ize w kole fortuny, bo tam często jest ubrana w ciuchy, które nie podkreślają jej figury

1

@lucca87 to jest długoterminowa inwestycja moim zdaniem
Za nawet te 30 lat zostajesz z mieszkaniem wartym te 300-400 tysięcy
A co masz po 30 latach wynajmu? Oprócz wydaniu podobnej kwoty co na kredyt, nic

0

@Bykunn może tam się bardziej opłaca wynajmować niż kupować, nie wiem. W Polsce na pewno nie opłaca się wynajmować przy dzisiejszych cenach

0

@Bykunn bo ich nie stać żeby kupić..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?