0

Premier League stoi, to Dele Alli poszukał sobie dodatkowego zajęcia.
Dołączył do obsady Barw szczęścia i właśnie można go oglądać na TVP2.

1

@lukasbarca86 niestety 1
Po jego strzale bramkarzowi od pleców się odbiła więc uznali jako bramkę samobójczą

Ale i tak gol, asysta, no i ten samobój po jego strzale
I to wszystko w 8 minut :)

3

@Chaoss myślę, że tymi liczbami nie ma co się sugerować
są mocno zaniżone według mnie, oraz mało osób zostało przebadanych

5

@Adriano99 kup sobie drążek, zamocuj w witrynie i ćwicz
do tego pompki, brzuszki
możesz takie kółko za 20 zł kupić też na brzuch

ćwiczenia z masą własnego ciała są bardzo dobre

1

@badej60 widać, bo nawet w takim poście musisz o nim wspomnieć :D

0

@codemat gram w Counter-Strike 1.6 fastcupy :D

0

@nammah a czy ja mowie ze to dużo? Napisałem co widziałem

1

@Mati90fcb ja tylko widziałem zdjęcie, cena 95 zł za 5l bańkę

0

@zawsze_barca ale partnerki też są na chacie, więc nie oglądają ^^

0

@maxi186 dzięki za pozdro :D

0

@puyol_presidend5 ja tam nic nie piszę, nie lubię dyskutować z kimś kto nie ma pojęcia na dany temat, gdy ja akurat w czymś wiem trochę więcej :)

6

@draxidox hehe i znowu to samo:)
Po co się odnieść do posta? Lepiej poraz enty mu wytykać
Wrócił, to wrócił, na uj drążyć temat?

0

@Jaca27 ja poprostu wolę obejrzeć piękny mecz, niż bronienie się przez cały dwumecz i licząc na przebłysk jednego z zawodników, lub błąd bramkarza

Pamiętam jak graliśmy z Interem, Chelsea i nawet Atletico, jakie to były męczarnie i dla piłkarzy i dla kibiców. Walenie głową w mur. Wiem, że to jest taktyka i szacunek za jej realizację, bo naprawdę trzeba zapier***ac by coś w taki sposób ugrać, jednak ja wolę o obejrzeć np. City/Real/Bayern vs Liverpool niż Atletico

2

@prokofiew i najlepiej z nami, chciałbym wtedy zobaczyć to wychwalanie Atletico, jak wygrają z nami dwumecz 1-0 np

9

Jak tak dalej pójdzie, to Suarez i Dembele zdążą wrócić :)

0

110 minut, taka intensywność i trzeba przyznać, że jak na Atletico to czysty mecz, bez kartki, aż dziwne

0

@FafitFCB 12 dla liv
2 atleti

4

Ale Salah dzisiaj partoli. Nawet z przyjęciem problemy, tyle piłek już mu odskoczyło.

1

@KamQiX nie idę bo nie odpisałeś na priv

1

@Prezes_sycylijczyk to tylko pokazuje jak głupie i zmanipulowane jest społeczeństwo.
Trzeba mieć swoje źródła informacji, swój rozum i tyle

2

@NeroTFP i gość nas tu uczy poprawnej polszczyzny na LR. Unsub

1

@NeroTFP unikała paniki, czy uległa panice?

4

@LuisSalvano a później będziesz płakał, że w lipcu musisz odrabiać, a już miałeś urlop zaplanowany itp. :)

66

https://zapodaj.net/4ce955995c592.jpg.html

Pod czarny humor chyba można podciągnąć?

61

Taka ciekawostka
Jedynym bramkarzem w tej edycji LM, który nie puścił gola przeciwko Atalancie jest?


Kyle Walker ;)


0

@SuperVegeta hahaha, 5
Z tym królem to trochę poleciales ;)

0

@Hosh żeby mi to było przedostatni raz! :)

1

@Hosh no i zepsules mi ciekawostkę, zadowolony jesteś z siebie?

0

Taka ciekawostka
I po ciekawostce
Cza sprawdzać co w tym internecie piszo

0

@TheNekro94 a światłość wiekuista..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?