0

Taka ciekawostka
I po ciekawostce
Cza sprawdzać co w tym internecie piszo

0

@TheNekro94 a światłość wiekuista..

0

@fenix1983 a ja myślę, że więcej, może nawet koło 4 złotych
Pożyjemy, zobaczymy :)

0

@lucas/catalan no ale cena i tak spadnie
Ja wczoraj 95 za 4.56 lałem

0

Podobno cena ropy spadła dzisiaj rano o jakieś 30%.

0

@sokot no przecież jest!! :)

2

Panie Turek, kończ Pan ten mecz!!

0

@Volk Borussia nie da rady moim zdaniem :)

2

Mam nadzieję, że na dzisiejszym hicie w lidze włoskiej najbardziej skorzysta Lazio! :)

6

@deyna2018 nie byli brani pod uwagę, nie mieli mega gwiazd, turniej życia. Na euro się takie trafiały, np ostatnio Portugalia, nic nie grali, ledwo z grupy wyszli, ale to jeszcze ujdzie. Hit to była Dania, jak piłkarzy z urlopu ściągnęli a oni wygrali ME

0

@Avada Kedavra no to czekamy na kucharza, jak się spisze, to mu załatwię posadę w kuchni mistrzów na Polsacie przed meczami LM :)

1

@KamQiX ostatnio ktoś pisał z czym robi, ale zapomniałem, a wiem, że było to coś fajnego, bo sobie powiedziałem, że następnym razem takie zrobię i dupa

1

Co polecacie jako dodatek do naleśników z serem? Zawsze robiłem z polewą truskawkową, ale nie mam tych pysznych owoców aktualnie.

0

@Hiacynk jutro 22 porażka z rzędu
Tak jak nam się ciężko grało na Anoeta, tak oni na Camp Nou nie istnieją

3

@donleoJR dzisiaj jeszcze nie było :)

8

Buenos dias senior Siarra!

0

@maroon ale ja sobie bekę cisnę, bo znając życie, to pewnie ktoś sobie z dupy to wziął, myślisz że komuś się chce to liczyć żeby sprawdzić? :)

0

@Messibestplayerintheworld niby się pomyliłeś, ale jednak wybrnąłeś :)

1

1

@qbsonFCBarca ja pitole, przeczytałem ziemniaki, człowiek głodny i myśli o jedzeniu, wybacz:)

1

@qbsonFCBarca ciężko kupić ziemniaki, skoro są niedostępne :)

0

@Adamski69 a niektórzy i tak powiedzą, że to zbieg okoliczności..

0

@Wichurek jednak tego samego nie można napisać, bo jak strzelasz na 1 czy nawet 2 do 0, to jednak trochę zmieniasz styl gry i taktykę.
Chelsea mogła wygrać tak jak piszesz 6:3 dlatego, że Liverpool się otworzył przy niekorzystnym wyniku, ale gdyby to Liverpool objął prowadzenie to wątpię żeby później Chelsea miała aż tyle dogodnych sytuacji

0

@Tomek54321 dodatkowo Real moim zdaniem na 90% poza lm, my awansujemy i dojdą kolejne 2 ciężkie mecze

0

@LuisSalvano @Tomek54321 no to teraz pokażcie gdzie ja napisałem, że Real zdobędzie maksa.

Nie zdobędzie, ale ma delikatnie łatwiejszy terminarz, plus zwycięstwo w klasyku na pewno ich trochę nakręci

0

@Ghotti nie, tylko nie ma co się nastawiać na komplet punktów, jest 26 do zdobycia, wątpię, żeby zdobyli 25

0

@Ghotti 12 kolejek, w tym ciężkie wyjazdy do Sevilli, Vigo, Villareal
U siebie Atletico, Bilbao, RSSS

0

@zodiak_10 taaa
Do mnie już właśnie jeden fanboy Ronaldo o tym pisał
https://zapodaj.net/1df1ff63bf481.jpg.html

"On pewnie może"
Uwielbiam tych kibiców, a w LM nie wiedział z kim Real gra nawet

1

@FCB24 myślę, że gdyby chciał, to by jakoś rozkręcił ten mecz na swój sposób :)

0

@TheMugShot nawet dobrze się zaczęło, 20 minut - 3 kartki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?