mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Lord_Vader ale tylko u kobiet :)
0
@IronSanHybrid mógłbyś w skrócie napisać co to za misja, gdzie itp
1
@BlaseR9 z jednej strony fajnie, bo pewnie fajnie wygląda i jest atrakcyjna, ale z drugiej, marnować tyle czasu a i pewnie nerwów przy tym
0
@BlaseR9 tak do godziny, bez spiny, ale jak chce, to potrafi w 20 minut się ogarnąć
4
@BarcaInfo umówmy się, mecz ekstraklasy na żywo,a w tv to zupełnie inna bajka
na stadionie czuć tą atmosferę, coś tam pokrzyczysz, a i mecz zazwyczaj szybko leci
a przed tv jak widzisz poziom i jak się kopią po czole, to zmieniasz program
i nie gada głupot, że poziom naszej ligi nie jest słaby, po prostu będąc na stadionie, cała otoczka to przysłania
1
@FC1899Barca byłem tam ale pogoda nie pozwoliła na loty :/
A była to główną atrakcją wycieczki praktycznie
Biednemu zawsze wiatr w oczy i to dosłownie, bo za mocno wiało :D
1
@VamosRakieta haha, nawet nie ogarnąłem ;)
1
@MesQueUnClub96 12.00 na fortunie
3
@Chwytliwy no teraz to tylko kasa, chyba że np. mają w planach kupić mieszkanie/dom postawić to może jakiś sprzęt na wyposażenie, żelazko, odkurzacz, byś musiał podpytać
Ale kasa to bezpieczne, proste i bezproblemowe wyjście z sytuacji ;)
2
@Chwytliwy Andrzejku, zrobisz jak uważasz. Spytales na forum o opinie, ja się podzieliłem swoim zdaniem, którego nie musisz brać pod uwagę. Pozdrawiam :)
0
@SeeleyBooth tak jak już wspomnieli, winko, bądź wódeczka, kilka zdrapek na szczęście, 100 w kopertę i będą zadowoleni ;)
1
@Chwytliwy ale robiłeś wesele, czy roznosiles wódkę? Bo młody jesteś, masz około 20 lat, wesela się nie robi co weekend.
A wątpię że jak byłeś u np kuzyna na weselu, to miałeś dostęp i widziałeś ile alkoholu jest i zostało
Ja robiłem wesele to mówię z własnego doświadczenia, a w tym samym roku byłem jeszcze na dwóch, bo tak się akurat złożyło, to też młodym zostało sporo wódki. No 40 butelek że 120, przy czym praktycznie każdej parze na odchodne i tak dawali butelkę ????
6
@Chwytliwy młody jesteś to nie pamiętasz
Uwierz mi, że jeżeli masz na weselu wódkę, wino, piwo, bimber itd. a nie tylko wódkę, to zostanie jej sporo
Rób jak uważasz, ja bym się z takiego prezentu nie ucieszył, tym bardziej, że nie lubię piwa. No i będziesz stał w kolejce do złożenia życzę z dwoma kratami browara? :)
0
@Chwytliwy z doświadczenia wiem, że akurat po weselu zostaje dużo alkoholu, więc raczej dodatkowe 2 skrzynki piwa go nie ucieszą
0
@adasko1998 no właśnie ale chodzi o to, że klub nie jest ich. Oni zostali wybrani na dane stanowisko, na pewien okres, dysponują budżetem klubu, ale za chwilę może ich nie być, a konsekwencje ich działań mają później w ....
Ale ja nie mówię że oni nie doszli na szczyt ciężka pracą, tylko negocjacji bym do tego nie zaliczył. Ale to tylko moje zdanie
Pozdrawiam
0
@Striker patrząc na kwoty za jakie ściągamy piłkarzy, oraz na kwoty że sprzedaży, to mam wrażenie, że tam się niczym nie przejmują
@SuperPatsonFCB no i właśnie na takim Kowalskim jest odpowiedzialność, od niego wiele zależy, a w takim klubie jak Barca? Ile było niewypałów, ilu przepłaconych zawodników? Mnóstwo. I coś się stało? Klub upadł? Popadł w kłopoty finansowe? Nie.
16
@BarcaInfo zawsze mnie zastanawia co kryje się pod stwierdzeniem ciężkiej pracy w przypadku negocjacji transferu
Jak już się spotkają, to wiadomo, że w bardzo dobrych warunkach, dobrze zjedzą, napiją się, pogadają i tyle
Ciężko to pracuje samotna matka na dwa etaty, żeby utrzymać dom
No offence, poprostu sobie luźno myślę
1
@IronSanHybrid mówił, potwierdzam
11
@IronSanHybrid to tak nie działa
musisz postawić kupon, pokazać i wtedy robimy na odwrót ;d
1
@NeroTFP mamo i tato
Ale staram się jak najrzadziej używać tych słów ;)
O ile z mamą (teściową) nie mam problemu, tak z tatą (teściem) już gorzej
A do swoich prawdziwych często po imieniu mówię, zwłaszcza do taty
0
@Ramos9248 hahahahaha, wyśmienity
Sam ostatnio pisał, że jego relacje z ojcem są słabe, a tu sobie żartuje z dzieci z domu dziecka
Tak wiem, czarny humor, ale ten post nie miał takiego zabarwienie, tylko wyrażał współczucie
Komentarz niczym słynnego typera z tej strony, który sobie właśnie takimi postami załatwił wieczne wakacje
1
@Chwytliwy na dzień matki/ojca to dzieci dają jakiś upominek/laurkę rodzicom
Oni rodziców nie mają
Na dzień dziecka, to rodzice dają prezent dzieciom
Oni rodziców nie mają
To co im po tym dniu dziecka?
0
@MarioVeB! Może padać w nocy, a w dzień niech świeci słoneczko.
Zaraz za dużo tego deszczu będzie, nie mowie, że powódź, ale np. takie truskawki, zaraz będą miały za dużo wody
4
Ale żeby kwiecień był ładniejszy niż maj, to lekka przesada.
3
@Rafiniaaa a jeśli wygra Duda, to będzie podpisywał wszystko co mu pod nos podłoża i wcale lepiej nie będzie
0
@Bykunn czekaj, czekaj
nazwałeś wszystkie kabarety żenadą, a jak ja ogólnie się wypowiedziałem o stand upie, to sugerujesz, żebym obejrzał wybrane, które poruszają poważne tematy
można odbić piłeczkę, obejrzyj kabarety, które poruszają np. politykę w naszym państwie
ja się zgadzam, że kabarety są słabe aktualnie, może też dlatego, że przez pewien czas, zniknęły z tv , niektórzy poszli w stand up jak Kałamaga, Giza, czy Kwiatkowski, ale nie można mówić, że wszystkie, np. Neo-nówka trzyma poziom
5
@draxidox ja lubiłem bardzo kabarety, ale od jakiegoś czasu poziom jest dramatyczny, zwłaszcza w tych cotygodniowych programach
Kiedyś były z 3-4 imprezy kabaretowe w roku i można było się pośmiać, a teraz co chwilę muszą wymyślać nowe skecze, to i ich poziom jest słaby
Stand up spoko, też bardzo lubię, ale mam tak, że oglądam tylko kilku ulubionych, ciężko mi się przekonać do kogoś nowego
I nie oszukujemy się, jest to rozrywka dla mało wymagających, najprostsze żarty, najprostszy przekaz, masa wulgaryzmów
1
@Bykunn nieprawda, Lotek jak wychodził we Wrocławiu na scenę swoim tanecznym krokiem, to już wszyscy lali ze śmiechu ;)
0
@vangoor myślałem, że zrozumiał, ale widzę, że trzeba było jaśniej ;d
6
@Katalonbar 50 dyszek to trochę dużo, chyba odpuszczę