mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca Kościelec, Rysy
0
@Bykunn czemu głupi? Czemu kwas? To wtedy tylko świadczy o tych osobach
Podobno kiedyś na weselu właśnie para dostała kupon i tam była 6, ale ile w tym prawdy to nie wiem
A chyba lepiej taki prezent, niż milion kwiatów, które zaraz zwiędną
@LuisSalvano robiles to zestawienie kosztów itp. bo nie widziałem, a chętnie bym rzucił okiem z ciekawości
1
@LuisSalvano potwierdzam, nie opłaca się
My mieliśmy chyba z 800 zł, ale mega dużo ich dostaliśmy
A najwieksza wygrana to było 60 zl
0
Komentarz usunięty
0
@DanielOOL napisałeś, że nie masz Smart TV a nie internetu :)
0
@DanielOOL spróbuj aplikację Tubio pobrać i przez to
0
@Jacek770 rzeczywiście jest czym błyskać
Zapomniałem kompletnie o tym wirusie
0
Fajnie, że potencjalnie City z Bayernem w 1/2 a nie w finale. Dwa mecze się obejrzy, a tak byłby tylko jeden w finale, a wiadomo jak tam jest. Szachy często
6
@Jaca27 w sumie można, już grubo po 7
1
@kkbarca tylko pewnie Bednarek dlatego jest wyżej od tej dwójki, bo ma więcej okazji do zaprezentowania się
Przecież Liverpool zdecydowanie częściej atakuje niż broni, a już Southampton pewnie częściej musi się wykazywać defensywą
Nie ujmuję mu, tylko kolejny przykład na to, że statystyki to niezła zasłona dymna
Jedynie ta statystyka procentowa jest równomierną
1
@KamilZ może być tak niemrawo, ale myślę że jednako wydarzenie boiskowe zapoczątkuje mega emocje, nerwowość, nadmierną ostrość itp.
Myślę, że czerwo dzisiaj to pewniak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A ja tam się nie zdziwię, jak Fati i Puig dzisiaj nie wyjdą w podstawowej jedenastce. Nie zapominajmy, że gramy dzisiaj z drwalami, którzy praktycznie już spadli z ligi, więc nie wiadomo co im do łba strzeli, frustracja jest bardzo możliwa. Szkoda, żeby nam młodziaków pokopali. Myślę, że Vidal dzisiaj w środku to będzie dobre rozwiązanie.
1
@sokot a jak dla mnie tutaj nie było czasu na spojrzenie na bramkę
A druga sprawa, czasem nam się wydaje że piłkarz ma głowę w murawę, ale kątem oka coś tam jednak widzi
Ale fajnie że można sobie na spokojnie podyskutować, dwie odmienne opinie ;)
0
@sokot a tak z ciekawości, grasz lub grałeś gdzieś w piłkę? W klubie jakimś, czy na orliku, ale w jakiejś lidze, nie, że z kumplami
0
@sokot no właśnie oglądałem i utwierdziłem się w przekonaniu, że to było typowe zejście do środka i zwykły strzał
Ja tak to widzę, nie chce się kłócić, może macie rację :)
0
@Bykunn nie możemy mówić o czuciu bramki gdy ja widzisz :)
Nie wiedziałem tej sytuacji Vidala, ale czasem tak jest, że im łatwiej tym trudniej:) Może w ostatniej chwili zmienił decyzję, nie wiadomo
Nie mówię, że Fati jest słaby czy nie ma talentu, ale moim zdaniem no look goal to trochę lekka przesada
3
@sokot może i masz rację, ale niektórzy chyba przesadzają z zachwytami
Przecież doskonale wiedział gdzie się znajduje, piłkarz "czuje" gdzie jest bramka i to był zwykły strzał, nic więcej
I może zbyt pochopnie, ale uważam, że większość strzałów to jest po prostu strzał w kierunku bramki, a gdzie piłka leci, to już druga sprawa
Np gole Griezmanna i Suarez no to ewidentnie mierzone strzały
2
@Odesseiron Philips series 1000
Ale to z tymi maszynkami dziwna sprawa, po mam ja już z 6 lat chyba i jakieś dwa lata temu zauważyłem że ciulowo już goli, to kupiłem Philips series 5000. Przez pierwsze pół roku goliła spoko, a potem już słabo, to wróciłem do tamtej i goli bez zarzutu.
@JimMorrisonFCB z doliny gąsienicowej na Karb i na Kościelec
17
@Mario96w tak jak polecałeś
@JimMorrisonFCB nie Zawrat, a Kościelec
2155 m.n.p.m
Barcą na szczycie!
Nie przejmujcie się wynikami, jeszcze będzie pięknie, tak jak na zdjęciu
https://zapodaj.net/03f8d38231861.jpg.html
1
@JimMorrisonFCB jutro coś jeszcze machniemy z grubej rury, w czwartek ma cały dzień padać, a w piątek wracamy
1
@JimMorrisonFCB coś mówią żeby jutro Zawrat zrobić :)
Wczoraj miały być Rysy, ale po trasie i nieprzespanej nocy to by była głupota
2
@JimMorrisonFCB pogoda jest dzisiaj ekstra, ale za późno wyszliśmy, z tej kopy poszliśmy na Giewont
W sumie według jakiejś aplikacji trasę która pokonaliśmy w 4h, powinniśmy zrobić w 7 godzin :)
@fcbarcafan19 widocznie mało wiesz :)
18
Kolejne zdjęcie z cyklu Barcą na szczycie (chociaż tutaj ^^)
https://zapodaj.net/7b0eeed264a60.jpg.html
Kopa Kondracka, 2005 m.n.p.m
Pierwszy dwutysiecznik w życiu :)
Pozdrawiam :)
0
Polityczna prostytucja czas start
Ech, czego się nie zrobi, dla zdobycia elektoratu dotychczasowych rywali
9
@Encore Immobile raczej Lewego przegoni, ale Ronaldo bez szans imo
0
Suarez kontuzja..
Podnosił rękę i mam wrażenie że jakoś utykał
0
@Encore ta bramka nieuznana teraz z tego rzutu wolnego też kontrowersyjna, gość się tam sam przewrócił praktycznie
0
Ale wałek w 1 lidze
Zawodnik Zagłębia Sosnowiec podał do swojego bramkarza, piłkę przejął napastnik Odry Opole, strzelił gola, a sędzia odgwizdał spalonego
1
@Nigaki a tam chrzanisz