1

@kerouac masz rację, to wygląda jak wygląda, ale z pewnością problem jest większy i dotyczy nie tylko tej historii


0

@brzucho dramat, który będzie się za nią ciągnął całe życie

Dla mnie "coś", co zmusza kobietę siłą, podstępem, szantażem do stosunku to największa szmata, zwykły śmieć

A jak sobie pomyślę o tych wszystkich niewolnicach seksualnych, o dziewczynach porywanych i sprzedawanych do burdeli, to mnie aż nosi

0

@Krotaxer ja mam właśnie w sierpniu jak co roku zamknięty zakład na 3 tygodnie, ale że względu na tego wirusa 80 % pracowników nie ma już urlopu albo ma kilka dni (bo wcześniej był zakład zamknięty i z urlopu poszło) to czekamy co się wydarzy
Czy bezpłatny, czy coś dostaniemy

Bo wydaje mi się, że firma coś od państwa dostała z tej tarczy, skoro zakład był zamknięty
A można gdzieś sprawdzić, czy dana firma dostała jakaś kasę od państwa?

0

@NeroTFP już lepiej po tacie niż po mamie, która jest jeszcze niższa ;)

1

@NeroTFP powiem Ci że masz talent;)

A tak serio, to podobają mi się Twoje piosenki, wierszyki, bo zawsze rymy są zachowane, jest składnie, logicznie. Zwracam uwagę na detale, bo niektórzy to albo układają coś bez sensu, byle by się rymowało, albo z sensem, ale bez rymów
Pozdrawiam :)

8

@MesQueUnClub_87 jak mam być szczery, to nawet na główną stronę nie wchodzę. Od razu LR

2

@FCBKUBANO jakbyś jeszcze napisał miejscowość to by było miło ;)

6

@PatrychoO patrzył się na tyłek własnej żony, tragedia ;)

Ale chłopaki luzujcie, bo widać na kilometr, że kolega troluje

5

Robert Lambert Indywidualnym Mistrzem Europy na żużlu!

Brytyjczyk wygrał decydujący bieg z Leonem Madsenem i w klasyfikacji generalnej wyprzedził Duńczyka o 2 punkty.

Madsen drugi raz w Toruniu, musi zadowolić się drugim stopniem podium. Wcześniej musiał uznać wyższość Bartosza Zmarzlika, który został mistrzem świata

0

@Avada Kedavra właśnie ostatnio w Serie A, pada bardzo dużo bramek.
@Chwytliwy masz jakieś dane jaka średnia bramek na kolejkę? Może masz nawet porównanie do bundesligi?

0

@messi564 ja nie mówię że nie, powiem więcej,nawet się z Tobą zgadzam

O wiele łatwiej strzelić 35 bramek w Bayernie niż w Lazio, to nie podlega wątpliwości, ale z pewnością gdyby rozegrali tyle samo spotkań (a może rozegrali, nie wiem ile który pauzował), to pewnie Robert by coś dorzucił

0

Jednak te 4 mecze mniej w bundeslidze robią swoje

1

@JimMorrisonFCB jeden telefon wystarczył, nie ma za co :)

1

@Chwytliwy Buenos días, señor Chwytliwy

2

@JimMorrisonFCB
#TJMMNW

0

@mekston no i Falubaz obok Unii, główny faworyt do finału na chwilę obecną

Dużo się wyjaśni po tych zaległych meczach i co Sparta pokaże teraz w Lublinie, jeśli wygra, to już mamy raczej pewna 4 do play off. Sparta, Falubaz, Unia i Włókniarz

0

@Wossi61FCB zaś się będą prali :)

0

@tadzik447 wystarczy podzielić liczbę komentarzy przez liczbę dni

Ale masz tak jak ja, ponad 3700, więc nie może.y tego dokładnie policzyć

0

@Janiama a Ciebie poznali, czy musiałeś im przybliżyć swoją osobę?

1

@ronni37 kolejny kierowca na imprezy, to mi się podoba :)

1

@TomaszWitaszek a może leży na plaży pod parasolem, albo przy basenie i sobie sprawdza LR, w czym problem?

0

@Pogba ten akurat zapowiadał się bardzo ciekawie, ale narazie też jednostronne widowisko

Że Sparta spuści lanie Rybnikowi to wiedzieli chyba wszyscy
A ja jeszcze po cichu liczę że koło 10 biegu Motor zacznie odrabiać, jak ostatnio Stal

1

@lukasbarca86 tak to działa
Ja zrezygnowałem z lotu do Rzymu - zmiana godziny powrotu przez tego wirusa, musiałem zrezygnować,
I do Grecji przez biuro podróży, odwołane przez wirusa

Czas oczekiwania na zwrot - 6 miesięcy

0

@Danny Gaucho czemu? Fajna zabawa, tylko niektórzy podchodzą do tego zbyt ambitnie, jakby ta nagroda miała coś zmienić w ich życiu ^^

0

@patry295 ja bym chętnie zobaczył co by się na LR działo, po dwóch pierwszych kolejkach Pepa w roli trenera Barcelony. Albo w sumie nie, bo takie szambo by było, że to szok

0

@kamilop nie chciałbym żeby Xavi przyszedł do Barcelony prosto z Al-Sadd
Za duży skok
Mógłby jeszcze z dwa lata potrenować jakaś europejską ekipę

1

@ricardo0705 ja 2 tygodnie jeszcze i 3 tygodnia urlopu. Niestety większość bezpłatny, bo przez tego wirusa mieliśmy zakład zamknięty i z urlopu szło.

Więc niby urlop, ale jakaś robotę trzeba będzie ogarnąć

22

Chińska mądrość ludowa na dziś:

Praca zrobiła z małpy człowieka, a socjal? Na odwrót.

6

@LuisSalvano białe czy kolory?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?