mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kubix05 ech... wspomnienia...
Wróciłby człowiek do dzieciństwa, chociaż tak na tydzień
3
@LioMessi10 nie wiem bo nie ogladam, ale są dwie
Brunetka to Anita Mazur, a blondynka to Marcelina Rutkowska
1
@Nano22 już tu byli tacy co mówili że Liverpool też przegra mistrzostwo
Nie ma szans, Real jest na fali wznoszącej, wiedza, że wystarczy im jedno zwycięstwo, nie wypuszczą tego
1
@Aureczek ja byłem przełom sierpnia i września i było 30+ cały czas
Wszedłem sobie na FB na stronę Zante Magic Tours i w ich zdjęcia z października, to normalnie elegancko, słoneczko, cieplutko, więc śmiało możesz jechać
A co do Zante, to jest to biuro podróży, z którego korzystaliśmy i serdecznie polecam. Wycieczki zaplanowane bardzo dobrze, cały czas coś się dzieje, przewodnicy mega sympatyczni. Jedynym minusem może być fakt, że w pośpiechu zwiedzanie te wszystkie miejsca, bo chcą pokazać jak najwięcej
1
@Wojcio o każdej takiej rozmowie można powiedzieć że naciągana albo fejk tak naprawdę
Ale ja uważam, że to nie fejk ;)
0
@escarabajo chyba nie chodziło mu o to, że na stacjach jest jedzenie, tylko, że gość, który zwiedził pół świata, gotował przerozmaite dania, teraz reklamuje parówkę w bułce :)
1
@IronSanHybrid a skąd wiesz, że ktoś to podpalił?
Trwa jeszcze dogaszanie a Ty juz wiesz, że to ktoś zrobił
Broń Boże nie atakuję, tak pytam poprostu z ciekawości
Brawo za postawę!
1
@NeroTFP ja kiedyś myślałem że jest John Tra Volta
7
@LuisSalvano Ty sobie leżysz, a tam się jakaś kobita topi chyba
0
@Kusco15 a to różnie, ale zawsze jest ten sam tekst
Ale tamci chociaż po nocach ustaw nie wprowadzali
A Jarek to, Jarek tamtoi tak w kółko ;)
0
@Kusco15 co rusz
Jak masz w domu zwolennika PiS, ale nie zaślepionego, bo widzi ich wady też, oraz typowego antypisowca, to się nie obejdzie bez kłótni
Różnica taka, że ten za PiS coś tam wie, bo nie ogranicza się do jednej słusznej tv, a antypisowiec tylko TVN :)
Śmieszne
Ja czasem się wtrace jak coś na LR zobaczę i zapamiętam
0
@LloretDeMar jeśli można spytać, to w jakim sensie Ci opróżniają kieszenie i o jakiej wielkości mówisz?
Bo trochę dwuznacznie to zabrzmiało, jakbyś pracował na siebie, a oni Ci cześć "zabierali"
4
@LloretDeMar ja tam nie jestem zwolennikiem publicznego chwalenia się na kogo się głosuje, bo później są właśnie takie sytuacje
To ich nie tłumaczy, ale widząc w jakim kraju żyjemy, gdzie polityka jest bardzo burzliwym tematem, stronił bym od plakatowania sobie domów
Nawet wśród najbliższych trzeba uważać komu się mówi
2
@LloretDeMar a skąd oni wiedzą na kogo głosował?
0
@pax no raczej taki był zamiar, że to kobiety by wybierały
Przecież nie będziemy oceniać facetów, szanujmy się trochę :)
0
@MichalZZZ moje też nie, ale to apropo tego, że na użytkowniczki to by się popatrzyło, ale żeby siebie pokazać to już niekoniecznie, cwaniaczki :)
1
@msmsms no ale co ma piernik do wiatraka? Liverpool już na mistrza, ale chyba nikt nie lubi przegrywać i będą grać najmocniejszym składem o zwycięstwo, to proste że kurs na nich jest niższy.
0
@MichalZZZ @pax to i konkurs mistera, zobaczymy ilu odważnych i chętnych :)
@Cendra myślę, że mogłaby się okazać bezkonkurencyjna ;)
1
@Maniek9444 to wtedy nie jest spoko z charakteru, jak zakładałem ;)
3
@AlicjaFCB jest dużo kobiet z nadwagą, ale z twarzy są naprawdę bardzo ładne, dodając do tego spoko charakter mamy 2/3 "ideału" - dużo czy mało?
Ale żyjemy w chorych czasach gdzie na pierwszym miejscu stawiamy na wygląd niestety. Ja osobiście chyba bym spróbował z taką osobą, może bym ją zmotywował do ćwiczeń itp.
Zależy jeszcze haka nadwaga, parę czy paręnaście kilo to jeszcze nie tragedia, ale kilkadziesiąt to już bym chyba nie chciał
2
@ArterkHD Sannah, Sylwia Grzeszczak, Ania Dąbrowska, Ania Karwan, Natalia Szroeder - moje ulubione
1
@Ogorinho1974 to była propozycja, ciekawostki ma kilka postów niżej
2
@Encore truskawki z sezonowych, a takich całorocznych to banan chyba
1
ŁKS się rozstrzelał na koniec sezonu. Dziś już 4 bramki zawodników tej drużyny.
Mimo to, starcza tylko na remis narazie :)
1
@SHIBA za 6 tysięcy czy 6 milionów? Bo nie wiem kiedy w kalendarz wpisać
1
@MesQueUnClub_87 patrzę tylko w odpowiedzi, kto bierze udział w dyskusji i lecę dalej
Cały czas te same mordki prawie, podziwiam że im się jeszcze chce :)
3
@Janiama ale można odbić piłeczkę
Na PiS głosują starsi, bez wykształcenia, rolnicy - uogólniając - głupsi (ja się z tym nie zgadzam)
A na PO głosują "elity", wykształceni - mądrzejsi
No i dla mnie wcale nie są mądrzejsi skoro głosują na nich, obie partie są w moim odczuciu beznadziejne i robią wszystko byleby rządzić, ludzie się nie liczą
Więc w czym jest lepszy taki wyborca PiSu od wyborcy PO? Skoro on głupi, to nic dziwnego że dał się zmanipulować propagandą, a co powiedzieć o wyborcy PO? Taki mądry niby, a wybiera co wybiera
2
@Mario96w no jak mu będą takie karne dawać jak z Atalanta, to tak
0
@BarcaInfo ja tam bym tego pechem nie nazwał :)
najpierw miał mega farta, a potem "pokazał" swoje umiejętności :D
0
@derlysy1979 @budel17 właśnie chyba znowu się muszę na kulkę przerzucić, bo te psikadla to jest dramat, zwłaszcza na czarnych i białych koszulkach