2

@Bykunn brawo Ty! :)

0

@Visca el Barca !! A co z tym wykopem? Bo ja sam to pisałem :)
Konkurs był rano, a ja mam teraz przerwę, dlatego teraz napisałem dopiero :)

0

@Bykunn ale byś wiedział po chwili namysłu, oni też myśleli chwilę ale niestety się nie udało :(

3

@LuisSalvano oni sami dzwonią do tego radia, a nie ich ktoś łapie

To są podstawy, w tych konkursach są zawsze łatwe pytania, te także były łatwe. Mamy poprostu coraz głupsze społeczeństwo i tyle, wina systemu, ale to akurat na rękę rządzącym ;)
Mógłbym wbić Ci szpileczke, że takich mamy nauczycieli, ale to nie zawsze ich wina :)

1

Słuchamy sobie w pracy radio no i standardowo jakieś konkursy. Dwóch uczestników, dwa pytania
1. Z jakiego zwierzęcia jest schab, z którego robimy popularne kotlety schabowe?
I babka odpowiada, a raczej stęka coś do telefonu, słychać, że nie wie i w końcu wydusiła z siebie "krowa"
2. Jak miał na imię Jaruzelski?
I gość chwila zastanowienia i odpowiada "Józef'

Piękne mamy społeczeństwo, piękne :)

0

@barteq tak
I wtedy już gdzie będzie chciał

No chyba że podpisze nową umowę, zobaczymy co się stanie, wszystko zależy pewnie kto będzie w zarządzie

0

@barteq mógł odejść tego lata za darmo ale miał o tym poinformować do końca maja

Ale z drugiej strony, został mu tylko rok kontraktu

0

@piotrek1315 ale ja nie jestem dziennikarzem i nie pieprzę głupot w telewizji, gdzie oglądają mnie ludzie, a potem te głupoty powtarzają

Ja sobie tutaj mogę coś palnąć

5

@Janiama miał, ale już nie ma
Oni tam mają takie pojęcie w tym Polsacie że to szok

1

@NeroTFP nie dobijaj ::)

0

@Ghotti może ma jaja, a ja bardziej bym stwierdził że ma łeb na karku. Ma wiele biznesów, z których będzie zarabiał ładne siano, to może odejść. A i czasu by miał więcej, mniej wyrzeczeń związanych z dietą np.

Ale póki może, to sobie siedzi i doi jeszcze klub ile się da ;)

1

@NeroTFP ale to Sparta spartolila :/

Tydzień temu zupełnie inne nastroje na trybunach po ostatnim biegu

0

@Danny Gaucho TAKI mocny

Wczoraj na tle Barcelony, każdy ćwierćfinalista wyglądał by bardzo dibrze

0

@Danny Gaucho ale ja nie mówię, że Bayern zagrał słabo, zagrali dobry mecz, ale Barcelony porostu wczoraj nie było, to jakie popełniali błędy w obronie było karygodne

1

@Kz1234 dokładnie, przy odrobinie szczęścia Barcelona mogła prowadzić 3-1, wiadomo, że pewnie by tego nie dowieźli, ale najpierw wślizg Boatenga końcówką buta wybił piłkę, potem samobój, a potem słupek Messiego

0

@Kacper1432 przecież my nie potrafiliśmy wyjść z własnej 16 kilkukrotnie, wszystkie drugie piłki spadały pod nogi piłkarzy Bayernu, im się poprostu chciało biegać, czego nie można powiedzieć o naszych zawodnikach.

Tak, mam nadzieję, że mecz z City będzie mega i pokaże prawdziwe oblicze tej drużyny, bo w tej edycji LM jeszcze nie mieli rywala godnego sobie

7

Zachwyty nad Bayernem, ale powiedzmy sobie szczerze, to Barcelona wczoraj była fatalna, katastroficzna, słaba, dramatyczna, a nie Bayern taki mocny.

0

@LukaszFan przyzwyczaił do gadania głupot ;)

5

Nawet Hajto wczoraj dosadnie trafił z komentarzem
"W Barcelonie są piłkarze, którzy nie zasługują na to by w niej grać. To jest dramat"

0

Ale amatorka
Tamtemu zostały 4 pełne, ten już wbił wszystkie połówki i zamiast wbijać czarną i kończyć, to się pitoli

0

Ktoś wyjaśni co to jest ten snooker? W sensie zagranie jakieś? Bo mówią teraz, że potrzebuje snookera

0

@emeu a to wypłatę masz dzisiaj czy co, że taki nabuzowany? :D

1

@MichalZZZ są sposoby że nie musisz twarzy pokazywać, ale ok, szanuje

0

@AnnaMarianna mi się moja żona podoba bez makijażu najbardziej, ale jak się delikatnie pomaluje, to też jest super. Natomiast ostatnio szliśmy na wesele i była na profesjonalnym makijażu no i mi się to niezbyt podobało. Za dużo tego wszystkiego i jakoś tak gorzej wyglądała

0

@MichalZZZ dawaj fote jakaś :)

5

@PatrychoO mi się często komentarze nie wyświetlają

0

@Ghostface w przypadku Luisa nie chodzi o temat, a o jego osobę, on co by nie napisał to zawsze jest poruszenie i masa odpowiedzi :)

1

@LuisSalvano piszesz, kogo obchodzi niezdana matura, a sam byłeś bardzo ciekawy czy właśnie ten użytkownik zdał, nawet kilka postów o tym dodałeś, trochę hipokryzja :)

0

@Encore wątpię, wczoraj po golu pokazali radość piłkarzy PSG, którzy siedzieli na trybunach, to Verratti ledwo chodził, tzn. kuśtykał i to mocno

2

@Janiama Alvaro Soler - La Cintura

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?