mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn brawo Ty! :)
0
@Visca el Barca !! A co z tym wykopem? Bo ja sam to pisałem :)
Konkurs był rano, a ja mam teraz przerwę, dlatego teraz napisałem dopiero :)
0
@Bykunn ale byś wiedział po chwili namysłu, oni też myśleli chwilę ale niestety się nie udało :(
3
@LuisSalvano oni sami dzwonią do tego radia, a nie ich ktoś łapie
To są podstawy, w tych konkursach są zawsze łatwe pytania, te także były łatwe. Mamy poprostu coraz głupsze społeczeństwo i tyle, wina systemu, ale to akurat na rękę rządzącym ;)
Mógłbym wbić Ci szpileczke, że takich mamy nauczycieli, ale to nie zawsze ich wina :)
1
Słuchamy sobie w pracy radio no i standardowo jakieś konkursy. Dwóch uczestników, dwa pytania
1. Z jakiego zwierzęcia jest schab, z którego robimy popularne kotlety schabowe?
I babka odpowiada, a raczej stęka coś do telefonu, słychać, że nie wie i w końcu wydusiła z siebie "krowa"
2. Jak miał na imię Jaruzelski?
I gość chwila zastanowienia i odpowiada "Józef'
Piękne mamy społeczeństwo, piękne :)
0
@barteq tak
I wtedy już gdzie będzie chciał
No chyba że podpisze nową umowę, zobaczymy co się stanie, wszystko zależy pewnie kto będzie w zarządzie
0
@barteq mógł odejść tego lata za darmo ale miał o tym poinformować do końca maja
Ale z drugiej strony, został mu tylko rok kontraktu
0
@piotrek1315 ale ja nie jestem dziennikarzem i nie pieprzę głupot w telewizji, gdzie oglądają mnie ludzie, a potem te głupoty powtarzają
Ja sobie tutaj mogę coś palnąć
5
@Janiama miał, ale już nie ma
Oni tam mają takie pojęcie w tym Polsacie że to szok
1
@NeroTFP nie dobijaj ::)
0
@Ghotti może ma jaja, a ja bardziej bym stwierdził że ma łeb na karku. Ma wiele biznesów, z których będzie zarabiał ładne siano, to może odejść. A i czasu by miał więcej, mniej wyrzeczeń związanych z dietą np.
Ale póki może, to sobie siedzi i doi jeszcze klub ile się da ;)
1
@NeroTFP ale to Sparta spartolila :/
Tydzień temu zupełnie inne nastroje na trybunach po ostatnim biegu
0
@Danny Gaucho TAKI mocny
Wczoraj na tle Barcelony, każdy ćwierćfinalista wyglądał by bardzo dibrze
0
@Danny Gaucho ale ja nie mówię, że Bayern zagrał słabo, zagrali dobry mecz, ale Barcelony porostu wczoraj nie było, to jakie popełniali błędy w obronie było karygodne
1
@Kz1234 dokładnie, przy odrobinie szczęścia Barcelona mogła prowadzić 3-1, wiadomo, że pewnie by tego nie dowieźli, ale najpierw wślizg Boatenga końcówką buta wybił piłkę, potem samobój, a potem słupek Messiego
0
@Kacper1432 przecież my nie potrafiliśmy wyjść z własnej 16 kilkukrotnie, wszystkie drugie piłki spadały pod nogi piłkarzy Bayernu, im się poprostu chciało biegać, czego nie można powiedzieć o naszych zawodnikach.
Tak, mam nadzieję, że mecz z City będzie mega i pokaże prawdziwe oblicze tej drużyny, bo w tej edycji LM jeszcze nie mieli rywala godnego sobie
7
Zachwyty nad Bayernem, ale powiedzmy sobie szczerze, to Barcelona wczoraj była fatalna, katastroficzna, słaba, dramatyczna, a nie Bayern taki mocny.
0
@LukaszFan przyzwyczaił do gadania głupot ;)
5
Nawet Hajto wczoraj dosadnie trafił z komentarzem
"W Barcelonie są piłkarze, którzy nie zasługują na to by w niej grać. To jest dramat"
0
Ale amatorka
Tamtemu zostały 4 pełne, ten już wbił wszystkie połówki i zamiast wbijać czarną i kończyć, to się pitoli
0
Ktoś wyjaśni co to jest ten snooker? W sensie zagranie jakieś? Bo mówią teraz, że potrzebuje snookera
0
@emeu a to wypłatę masz dzisiaj czy co, że taki nabuzowany? :D
1
@MichalZZZ są sposoby że nie musisz twarzy pokazywać, ale ok, szanuje
0
@AnnaMarianna mi się moja żona podoba bez makijażu najbardziej, ale jak się delikatnie pomaluje, to też jest super. Natomiast ostatnio szliśmy na wesele i była na profesjonalnym makijażu no i mi się to niezbyt podobało. Za dużo tego wszystkiego i jakoś tak gorzej wyglądała
0
@MichalZZZ dawaj fote jakaś :)
5
@PatrychoO mi się często komentarze nie wyświetlają
0
@Ghostface w przypadku Luisa nie chodzi o temat, a o jego osobę, on co by nie napisał to zawsze jest poruszenie i masa odpowiedzi :)
1
@LuisSalvano piszesz, kogo obchodzi niezdana matura, a sam byłeś bardzo ciekawy czy właśnie ten użytkownik zdał, nawet kilka postów o tym dodałeś, trochę hipokryzja :)
0
@Encore wątpię, wczoraj po golu pokazali radość piłkarzy PSG, którzy siedzieli na trybunach, to Verratti ledwo chodził, tzn. kuśtykał i to mocno
2
@Janiama Alvaro Soler - La Cintura