6

Podobno Ansu Fati spóźnił się dziś na matematykę, to przez wczorajsze świętowanie udanego występu.

A tak serio, ciekawe jak to z edukacją u niego, Pedriego itp.

1

@BulaKG a co ma jeszcze zrobić jak go ewidentnie ignorują w ataku?
To i tak dobrze, że robi to co robi, bo wieku już by pewnie focha walnęło

4

Tez macie wrażenie, że bardzo często bramkarze przy "paradach" dodają sporo od siebie, żeby wyglądało to właśnie jak parada? Wczoraj Asensio chyba z 3 razy tak się zachował. Strzał w niego, wyciągnął tylko rękę, a potem wyskakiwał i się rzucał do tyłu. Śmiesznie to wygląda, taka gra na note, że niby nie wiadomo jaka interwencja

0

Wam też Coutinho przypomina Samuela z serialu Szkoła dla elity? :)

13

Co tu się dzieje Wąski? Bayern dostaje bęcki od Wieśniaków. City u siebie łomot od Leicester. Napoli co zawsze kupon ******* bije leszczy. Cadiz prowadzi z Sevillą. Atletico, które zawsze miażdży rywala 1-0 dzisiaj faktycznie zmiażdżyło przeciwnika.

Dlatego ten sport jest taki piękny :D

2

@kuz *do 5 kolejki
serio po 1 meczu chcemy wnioski wyciągać?
Guardiola zaczął od remisu i porażki
i to z kim? Numancia i Hercules

0

W międzyczasie Inter z 2-3 na 4-3 w 3 minuty

4

To już wcześniejszą ręką Carvalho się nadawała a nie to..

1

A mnie ciekawi ile doliczy sędzia
Były dwie dłuższe przerwy, także na te chwilę 5 minut to jest chyba tak idealnie
No ale wszystko zależy od wyniku w 90 minucie
Bo jak będzie wygrywał Real i doliczy 3 minuty, albo będzie remis a doliczy 8, to wiadomo, że Perez posmarował :)

0

@justfootball a ja zero reklam, a korzystam z kompa aktualnie

0

@LuisSalvano mimo tych wszystkich technologii, o których wspomniałem, to i tak właśnie na górze siedzi ratownik, który teoretycznie pilnuje
ale jak ma do ogarnięcia 2-3 zjeżdżalnie, plus telefon w łapie, plus atrakcyjne Panie/Panów, to może być ciężko :D

0

@PatrykBarcelona to pewnie przeze mnie
po roku doładowałem dzisiaj konto, bonus przegrywa na start 30 zł
postawiłem takie pewniaczki, że już im serwery wywaliło

2

@Bobo25 fajny, myślę, że wszystkie 3 sezony na tym samym poziomie

1

@LuisSalvano to nie osoba daje zielone światło
są czujniki, że jak ktoś minął w zjeżdżalni jakiś punkt, to się włącza zielone, albo jest jakiś czas między światłami

ale co to da? ile osób wskakuje na czerwonym? multum, tego się nie upilnuje

0

@LuisSalvano ale nie trzeba nic wyłapywać, bo Twoje przekonanie o transferze Neymara widziała chyba cała LR i to wielokrotnie
Teraz prawie codziennie piszesz że Depay już klapnięty, może i tak, ale jakoś oficjalki nie ma

A teraz mówisz że Messi za dwa lata koniec kariery, że za dwa lata zamieszkają razem znów jak sąsiedzi
Nie wydaje mi się, Messi ma jeszcze z 3-4 lata co najmniej przed sobą, jeśli go ominą kontuzje

Edit
A co do Barto, no to widać że tak szybko nie ustąpi, chce sprawdzać głosy teraz niby..

A co do Messiego, no to raczej każdy zdrowo myślący wiedział że nie odejdzie
Podobnie jest z Neymarem, ale tu już prezentujesz odwrotne stanowisko
Oba potencjalne transfery są mega skomplikowane

3

@LuisSalvano ta Twoja pewność co do wydarzeń jest śmieszna
Najpierw Neymar, który na pewno przyjdzie, teraz już za rok
Potem Depay, Dest
Teraz wiesz, że "rozstali się" na 2 lata

Nie wiem skąd Ty bierzesz te informacje, ale trochę tak jakby Ci się nie sprawdzają :)

3

@geass Sevilla gra kupę na wyjazdach z silnymi zespołami
Była gdzieś statystyka, że na 180 punktów możliwych (około) zdobyli 10?

0

Tak zerkam w terminarz i nie ma lekko na początku. 3 wymagających rywali u siebie (Villareal, Sevilla, Real) i wyjazdy do Vigo i Getafe. Chyba nie ma co liczyć na komplet 15 punktów, ale już takie 13 było by ok.

Ale zajebiście, że po całym weekendzie, bedzie można znowu włączyć TV o 21 i popatrzeć na swoją drużynę w walce o ligowe punkty. Jeszcze żeby tylko kibice wrócili na trybuny.

P.s meczyk na c+sport 2

8

@BarcaInfo i właśnie za takie akcje, masę goli, wielu go uwielbia. Niestety teraz piłka pewnie odbiła by mu się od pięty i poleciała w przeciwnym kierunku, a sam Suarez potknął o własne nogi, wyrażając przy tym swoje niezadowolenie machaniem łapami. Dlatego jego czas właśnie się skończył i chyba dobrze, dla nas jak i dla niego

0

@betonito no właśnie ciekawa sytuacja z tym Busquetsem. Wszyscy na niego psy wieszają, a mimo to gra. Co więcej, w reprezentacji u Lucho też ostatnio zaczynał w wyjściowej jedenastce z Niemcami. Skoro jest tak słaby, to nawet nie powinien dostać powołania. A jednak dostaje i gra, to jak to jest? Może aż tak dramatyczny nie jest?

1

@Esio w sumie tak jak napisałeś, też może być
A często tak jest, że cicha woda brzegi rwie, kumpel niby taki nieogarnięty, a nieźle ziółko może być

Ech no to ciężki temat
Ale do siebie pretensji mieć nie mozesz, próbowałeś, starałeś się, pozazdrościć takiego kumpla :)

Trzymaj się, pozdrowienia i dużo zdrowia dla całej rodzinki :D

1

@Esio ale skoro przez rok (jeśli to prawda) się spotykają i jeszcze sobie nie narobił problemów, to czemu miałoby się to zmienić?

Na kasę go nie zrobi, bo nie ma :)

1

@Esio bardziej dziwne by było, jakby ona była mega ładna a on brzydki, albo na odwrót, wtedy by to było dziwne

A skoro jak mówisz, wyglądają podobnie, to raczej nic dziwnego
A jest szczęśliwy z nią?

0

@wroclawianin89 ja na M, więc obok

A przychodzą ameby umysłowe ze Sparty i "kulturalnie" każą opuścić stadion kibicom z Gorzowa
Jeden wyłapał buta to się dwa rzędy w dół sturlał

Ogólnie tragedia zachowanie i to już kolejny raz

0

@wroclawianin89 a gdzie wczoraj siedziałeś? Bo może to Ty zadymę robiłeś :D

1

@Janas11224 podczas normalnego funkcjonowania też co chwile serce się zatrzymuje, tak zwana pauza :)

0

@wroclawianin89 też byłem i ja mam zupełnie inne odczucia niż Ty :)
Rewanże to formalność, po drugiej serii, będzie juz pozamiatane, zarówno w Lesznie, jak i w Gorzowie

36

- obudź się o 5:30 do roboty,
- uświadom sobie, że to dopiero poniedziałek i jeszcze cały tydzień takiego wstawania,
- przypierdziel małym palcem w szafkę,
- sprawdź wyniki wczorajszych meczów, w tym somsiada zza miedzy,

I dzień jakby lepszy :)

0

@szymek029 pamiętam na regionalnych, w moim przypadku na TVP 3 Wrocław
Puszczali Polar Wrocław, Motobi Kąty Wrocławskie, Górnik Polkowice
Bardziej ojciec oglądał, ale kojarzę :)

0

Że nie będzie mógł zarejestrować Koeaman no to zrozumiałe, ale co do tego ma brak możliwości rejestracji piłkarzy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?