mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rudi35 a4 jest dość długa, a wypadków tam dziennie jest co najmniej kilka
Określ jaki odcinek
0
@TheMefju patrząc przez pryzmat tego sezonu tylko i wyjazdów Wrocka do silnych ekip, czyli Leszno, Gorzów, Częstochowa, Lublin i wysokie porażki, jednocześnie dodając ostatni mecz we Wrocławiu ze Stalą, to Stal mocny faworyt
1
@wroclawianin89 no dzisiaj wszyscy pojechali dla Sparty :)
Ale ten Gorzów też wcale łatwy nie będzie, ogólnie myślę że Stal faworytem będzie
0
@LeoMessi1994 jego największym atutem chyba jest prostota. On niczego wielkiego nie gra. Ma pilke na nodze, jeśli jest dobrze ustawiony to strzela, jeśli ma lepiej ustawionego partnera, to poda. Jest genialny w swojej prostocie. Inni kombinują, jakieś efektowne zagrania, a on wybiera najłatwiejszy wariant, który jest często najlepszy.
0
@MarsellusWallace no i niech sobie pisze jak chce
0
@Comentateiro ok, masz rację, ale skoro widać, że on w to wierzy, to chyba nie jest akurat najlepszy moment, by go "uświadamiać"
2
@NeroTFP tyle komentarzy i aż nie wierzę, że nikt nie wspomniał o Counter-Strike 1.6 ;ooooo
0
@mekston Laguta tak, ale Maciek ma szansę, czuję dwa dobre starty w Pradze :)
Tak, wiem że każda runda wazna, ale był Wrocław, tor niby dobry do ścigania, ale trochę pod Maćka pewnie był robionyW Gorzowie pod Bartka
A teraz nie ma pod kogo robić, będzie normalna, zdrowa rywalizacja mam nadzieję :)
0
@mekston myślę że Praga to będzie prawdziwą weryfikacja formy zawodników. Na tym torze nikt nie jeździł, nie będzie jakiejś próby robienia toru pod konkretnego zawodnika. Będzie ciekawie
Co do tych opon to na pewno im pomagały, ale nie wierzę, że aż tak. Poprostu może ten tor im nie pasowała, Maciek ostatnio w lidze też się tam nie czuł za dobrze. Zobaczymy jutro w lidze co pokażą zawodnicy z Częstochowy.
Ale tak jak napisałem wyżej, Praga wszystko zweryfikuje, mam nadzieję że tor będzie sprzyjał ściganiu a nie tak jak w ten weekend, start, pierwszy łuk i po ściganiu praktycznie
1
@NeroTFP zobaczymy co jutro pokażą z Unią
Dwa finały i 3 gości z Włókniarza
Wiem, że Ty że Częstochową, ale ja jako kibic Sparty liczę na Unię, która musi wygrać, żeby były PO we Wrocławiu :)
0
@Bobo25no szkoda, ale wieksza szkoda, że gospodarze zrobili taki gówniany tor :)
I w sumie dobrze, bo wczoraj wygrał, a dzisiaj padł ofiarą tego toru. Tylko start się liczył praktycznie. Słabo
1
@kombo13 nie patrz przez pryzmat tylko wczorajszego dnia :)
Myślę że dzisiaj pojadą dużo lepiej
@mekston masz jakiś link do transmisji może? Bo mi nc go dzisiaj nie odpala
@emeu jak Artiom przyjdzie do Wrocławia, to też taka obsadę zobaczę :)
Pozdrawiam i życzę mega emocji, zdecydowanie większych niż wczoraj, jeśli chodzi o mijanki
2
@Janiama ja akurat zrozumiałem przesłanie Twojego komentarza, też mnie to trochę dziwi, że tak mało osób się tym interesuje, dla mnie spoko sport, ale też się nim tak na dobre zajaralem po pierwszej wizycie na stadionie. W Polsce jest mało drużyn, więc nie każdy miał okazję zobaczyć żużel na dobrym poziomie na żywo. Szkoda, że niektórzy pomimo tego, że go nie znają i nie rozumieją tak sceptycy do tego podchodzą.
Na pocieszenie, jak Zmarzlik wygrywał IMŚ to dużo osób o tym pisało na LR.
1
@Janiama no pod tym względem tak, wygrał Polak, super. Ale teraz popatrz z drugiej strony, mało osób tutaj się interesuje żużlem. Załóżmy, że ktoś wczoraj oglądał ten sort pierwszy raz. Myślę, że nie zachęci go to, do dalszego oglądania. Nie było to porywające widowisko.
No i dla mnie, dla Ciebie, osób, które się tym interesują taki finał mógł być emocjonujący, ale dla osoby która się tym nie interesuje, to już niekoniecznie.
Prosty przykład, zabrałem żonę na meczu żużlowy, od tamtej pory chodzimy regularnie. Poszła raz z nami koleżanka, to siedziała i się nudziła i już więcej nie pójdzie :)
1
@Janiama fantastyczne zawody? Bez jaj, w porównaniu do GP we Wrocławiu, to niebo a ziemia. Tam się ścigali, co chwilę jakieś mijanki, a wczoraj? Start i jazda gęsiego. Nawet Karczmarz zdobył punkt, bo jest dobrym startowcem.
Lubię żużel, oglądam wszystko jak leci praktycznie, ale wczoraj tor nie dał zawodnikom zrobić show.
Nawet w Lesznie ostatnio na IMP było mega ściganie, nikt nie robił toru pod swoich zawodników, a było ich 4
1
@Kubox ja już piję, za każdą trójkę Polaka w GP w Gorzowie
Salut!
1
@Dani13 chyba że jesteś studentem, to trochę dłużej :)
1
@IronSanHybrid nie tego francuskiego się uczysz :)
0
@emeu będzie ciekawie bo wycofali Anlasy, te tureckie opony, na których ostatnio Laguta i Janowski tak latali. Inni też na nich jeździli, ale ta dwójka wyróżniała się szczególnie
1
@Nazio87 szanuj ją! :)
0
@NaFazieHitman jeżeli ma ambicje, to sam poprosi o transfer
Ostatnio grał w pierwszym składzie Danii, jeśli chce pograć na EURO, musi regularnie grać w klubie, a tego mu Barcelona nie gwarantuje
W szoku jestem, że aż na 4 lata kontrakt, wiadomo że przychodził na zastępstwo Suareza, który był kontuzjowany. No kolejna wisienka na torcie zarządu :)
1
@tristan87 głodny głodnego nakarmi, więc zostawmy chłopaków, niech się bawią :)
2
@piotrek1315 to pokazuje jakimi są ludźmi, a Ty sam też zaliczasz się do niej
Skoro nie dają drużynie wystarczająco dużo, tylko blokują miejsce, pobierają olbrzymie pensje i jeszcze robią problemy, no to zbyt dobrze o nich nie świadczy
Żeby jeszcze im brakowało czegoś, pieniędzy mają pełno, a przecież zmieniając klub, też będą zarabiać i to pewnie podobnie, ale w Barcelonie się fajnie zrobiło, nie trzeba się wysilać a kasa i tak wpada
Honor? Ambicja? Samokrytyka? Jestem słaby, to odejdę, nie będę doił klubu jak krowy. Takie moje zdanie
0
@RomanHoffer zależy na ile lat, im krócej tym lepiej. Ale myślę, że z 350-400 musisz liczyć przy spłacaniu około 15-20 lat
Z tym, że naprawdę dużo osób spłaca kredyty wcześniej
1
@justfootball przed covid na pewno był rynek pracownika, teraz nie wiem
2
@Nihas to bardzo mało
Doliczając do tego rozgrzewkę z jakimś rozciąganiem, która trwa z 10-15 minut, potem dziadek, to tego treningu było tak naprawdę 30 minut, a często na filmikach były gierki na małym placu gry, sieć co i kiedy oni trenowali?
Jeżeli to prawda, że trwały tylko godzinę
1
@mekston może nie jak w masło,ale weszło :)
3
@IronSanHybrid bramkarz lotny?
1
@IronSanHybrid co nasza piła... Prawo Pascala...
No i klasyk
Na stare czy na nowe gramy?
0
@mekston jak już to taktyczną będzie bral Grudziądz a nie Motor
Takie moje zdanie :)