mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SHIBA majonez i tylko Winiary!
1
@Bykunn jeżeli jechał pod wpływem, to jest idiotą i nic go nie usprawiedliwia
Ale jeżeli było tka jak ktoś tam wyżej pisał
Że dwa dni temu coś wciągnął, a teraz był "trzeźwy", tylko w krwi coś tam jeszcze było,no to nie m co wieszać psów na nim
Tylko druga sprawa, co było przyczyną wypadku?
1
@Bykunn może taka, że po wzięciu czegoś to w organizmie się utrzymuje nawet miesiąc? Nie wiem, tak sobie myślę
1
@NeroTFP przez Wrocław też przeszło
2
@kkbarca odejdziesz sam, czy ci pomóc? :D
0
@Bobo25 nie ja, tylko szefowa, napisałem na początku
Ryzykant z Ciebie i żony widzę
Wole nie ryzykowac że sobie przywłaszcza za parę lat
E. No i jeszcze duży minus jest taki, że masz tą kasę zamrożoną, jak się cis stanie to do 60 roku życia nie można jej ruszyć?
A co jak ktoś umrze w wieku 58 lat np? Co z kasą?
0
@TheNekro94 u mnie właśnie dzisiaj rozdawali wnioski i raczej wszyscy je wypełnią, żeby zrezygnować
0
PPK- pracownicze plany kapitałowe
Przed chwilą mieliśmy zebranie w pracy i szefowa z księgową nam to wytłumaczyły, jak to wygląda. Chce się upewnić czy tak jest, bo się tym zbytnio nie zainteresowałem wcześniej.
Z wypłaty brutto, można odłożyć od 2do 4 %, pracodawca dokłada 1,5% i rząd 0.5%. Za przystąpienie dostajesz 250 zł, oraz raz do roku 240 zł. Odkładasz do 60 roku życia i potem możesz wybrać jednorazowo 25% kwoty uzbieranej. Przy czym gdy wypłacasz to płacisz podatek 15%. Wspomniała jeszcze o kolejnych 15% ale już nie pamiętam za co.
To faktycznie tak wygląda? Czy zależy od firmy? Jeśli tak, no to kolejny świetny pomysł rządzących. Ktoś się na takie coś "skusi"?
Jeśli nie chcecie należeć do tego programu, to macie czas do 1 lipca, aby złożyć wniosek o rezygnacji.
Zapraszam ekspertów do dyskusji, którzy znają temat bardziej
3
@Lamora
-nie zabierzemy się chyba na raz
-wez tylko kluczyki i zamknij auto
Za każdym razem :)
8
@gumaz jeden
Do
1
4
Wiele się mówi/mówiło o współpracy Messiego z Albą. Że rozumieją się bez słów itp. ale to, jaka więź na boisku Messi miał z Alvesem, to jest wręcz niepojęte.
1
@kerouac tak jak somsiad żem Ci godoł
1
@kerouac powinno siąść tak jak mówisz, tym bardziej, że Zagłębie ma spokojne utrzymanie, a Arka potrzebuje punktów na gwałt. Myślę, że kibice już rozmowę z piłkarzami mieli :)
3
@July_6_BcN i kolejne nerwy z tym związane, kiedyś z przyjemnością się zasiadało przed TV, spektakl na Camp Nou, 30 minut i po meczu
Kurla, kiedyś to było
0
@Arkon za mało na LR siedzisz widocznie :)
1
@Janiama mimo to, tylko Rybnik ma gorszy
Stal znów baraże
0
@Janiama Gorzów i tak by się nie liczył, sam Zmarzlik im medalu nie przywiezie
Sparta, Włókniarz, Unia, tegoroczni medaliści, nie ma innej opcji
1
@NeroTFP właśnie czekam też na meczyk, a potem Unia- Sparta.
1
@MichVeB słoneczko świeci, z 20+ stopni, pogoda igiełka
Dziewczyny chodzą, jest git
8
@Lares trzeba być człowiekiem naprawdę wielkiej wiary, żeby w to wierzyć :D
gdyby City zdobyło mistrza, to określenie cud, byłoby niewystarczające
8 kolejek do końca i 20 punktów przewagi (zakłada, że CIty dzisiaj wygra), no bez jaj, tego się nie da już spieprzyć
0
@MrShakira a ten bonus jest po to, aby zawodnicy z tej samej drużyny nie rywalizowali ze sobą, bo każdy punkt, to kasa, nie wiem ile, ale sporo. No i teoretycznie Hampel miał te 5 punktów, ale zapłacą mu za 6 :D
Taka ciekawostka
1
@Muszynianka mój teść od kilkunastu lat uprawia truskawki i wiem jak to wygląda od środka, to się wypowiem
Akurat jego truskawki są naprawdę dobre, ale tyle pracy co on w nie wkłada, to głowa mała. Praktycznie cały rok, oprócz ostrej zimy, coś przy truskawkach robią, Wyścielają słomą, żeby właśnie nie były z piachem, jak koledzy wcześniej pisali. Plewienie, pełno chwastów zawsze. Przykrywanie agrowłókniną i odkrywanie, jak się robi ciepło, to rano odkrywają, a wieczorem zakrywają. Nawadnianie, bo wiadomo jak to w Polsce jest, albo susza, albo ulewa i wszystko się odbija na truskawkach potem.
Są różne odmiany, większe, mniejsze, słodsze itp, akurat jego truskawki, jeśli są zdrowe, to wszystkie są ładne i dobre, ale niestety coraz częściej coś atakuje krzaki. W tamtym roku pamiętam to był jakiś owad, w tym roku szpaki mu tyle truskawek poniszczył, borsuki też. Nie jest w stanie upilnować tego i aż serce boli jakie truskawki się wyrzuca, bo są obgryzione przez jakieś zwierze.
Jest bardzo dużo stoisk, gdzie oferują krajowe truskawki, atak naprawdę to wszystko praktycznie ściągnięte z Hiszpanii. To widać od razu, po wyglądzie, a jak truskawki z Hiszpanii jadą kilkanaście godzin w ciężarówkach, to można się domyśleć jak wyglądają.
Jeszcze co do oprysków, teść też pryska, ale głównie na chwasty, owady, na pleśń, ale na pewno nie szprycuje ich niczym żeby rosły jak bulwy.
0
@Kubsoleon jakby tak było to byś spał, więc chyba nie tak skutecznie :)
1
@abram3k a co sam może zrobić? Wszyscy z przodu stoją i czekają aż coś wyczaruje. Nie raz stoją metr od niego a i tak mu podają..
6
Że Messi jeszcze nie pierdolnął tego wszystkiego i nie wyjechał w Bieszczady, to aż dziwne. W sumie przez to jeszcze bardziej go szanuje, że chłop naprawdę jest skromny i nie gwiazdorzy.
Tyle razy dzisiaj co napędzał akcje i 30 metrów przed bramką musiał hamować bo nie było z kim grać. Dramat. Griezmann też wszedł i nic nie pokazał. Wracaj Dembele, bo choć wiem, że też masz słabsze mecze, to będziesz robił zamieszanie na skrzydle.
1
@VamosRakieta a jak nie, to oddajesz mi wszystkie swoje resoraki do końca przyszłego tygodnia, ok?
1
Niestety czuje dzisiaj stratę punktów naszej Barcelony
Nawet nie czuje tego "partidazo", bo pewnie będzie piach grany poraz kolejny
Nie wiem czy to przez tą przerwę takie mam podejście teraz do piłki, czy poprostu człowiek coraz starszy i już tak go to nie jara? No chyba, że styl gry Barcelony, który dziś mocno różni się od tego, kiedy zaczynałem kibicować, skutecznie zniechęca mnie do oglądania.
1
@Zbyszard odpalasz chrome na telefonie
Wchodzisz na laramble
I obok adresu masz takie 3 kropki, o takie
.
.
.
Klikasz tam i na dole jest opcja wersja na komputer
1
@Zbyszard polecam się przerzucić na wersję na komputer, jeśli wchodzisz przez Chrome, zero reklam
1
@Kamil92 nawet Barcelony nie oglądałem, z Mallorca 30 minut tylko, a z Leganes wcale, bo nc+go mi nie działało
Z innych to trochę Bayern ostatnio, ale też z 30 minut
wczoraj tylko na karne włączyłem
A tak to nie oglądam, bez kibiców tego nie czuję
A mecze Barcelony za późno