mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@taktyk93 the following
0
@mikiiki ja kopałem ogródek u babci i ciocia przyleciała z tym newsem
0
https://zapodaj.net/046fe783b02f1.jpg.html
Zagadka na wieczór, poprawną odpowiedź oznaczam herbem
0
@Barca4231 chodziło mi o Raula :)
0
@zmiter912576 nie
0
Co to za piłkarz?
Grał w jednej drużynie z:
Cristiano Ronaldo
Manuel Neuer
Joel Matip
2
@IronSanHybrid a ja liczyłem na lepszy występ
Nie jest słaby, ale jak na niego to bez szału
0
@Sangria a my zazwyczaj trefla układamy, bo są właśnie w miarę w jakości i cena dobra
za te 6000 dałem chyba 80 zł
a raz kupiłem w Action 1500 nie pamiętam za ile, ale taka gówniana jakość, miałem 3 takie same puzzle i jednego brakowało ;p
0
@Sangria trefl
Będę sprzedawał pewnie
Co do jakości, są spoko, kolory są żywe, ale są luzne, że nie przeniesiesz kawałka w inne miejsce tylko pojedynczo
1 puzzel pasuje w kilka miejsc np
0
@dorszyk22 o kurwancka :D
2
@dontripe 2-3 tygodnie
Ale żona więcej układała, bo ja to jak @Danny Gaucho sam bym to po 3 minutach olał
30
https://zapodaj.net/0b908fe03952d.jpg.html
@dontripe zgodnie z umową wrzucam :)
2 tygodnie ponad układania
tak trudnych jeszcze nie miałem ;p
6000 elementów
#kwarantanna #zostanwdomu
2
@Piotr89Sand nie i nie
1
@kamilos1214 na tygrysa? :)))
1
@dontripe aktualnie nie
Wrzucę jak ułożymy
0
@YouShouldListenToMe ja do końca miesiąca L4
A potem chyba urlop będę musiał wykorzystać, bo do świąt na pewno zakład będzie zamknięty
2
@FranzMaurer a ciekawe skond somsiad wzioł na ten dom pienionszki, pewnie ukrodł
2
@dontripe układam 6000 puzzli urewsko trudnych ;)
I gram w CS 1.6
0
@FC1899Barca jak dla mnie Lloris w tym zestawieniu to niesmaczny żart ;)
To tylko pokazuje, jak statystyki mogą zakłamywać rzeczywistość
3
@ranger3120 pompki różnego rodzaju
wąskie, szerokie, diamentowe itp.
0
@AmigoBlancos Neymar
0
Szkoda, że nie można cofnąć czasu i odmłodzić tych magików ze środka pola. Co oni grali to jest głowa mała
0
@wpwelement @Szumi co chatę za hajs z zielonych postawił to głowa mała :OOOOOOOOO
0
@BarcaInfo aż się łezka w oku zakręciła
to był piękne czasy, które nie prędko wrócą, o ile w ogóle wrócą :(
0
@l0Messini Sylwia Grzeszczak, Ania Dąbrowska polecam :)
2
@lukasbarca86 kiedyś się skończy to zamieszanie wokół wirusa a niesmak zostanie
Ty już tam nie wrócisz, a takich jak Ty będzie więcej
a potem będzie płacz, że firmy upadają
Trzeba być człowiekiem
0
@Hushovt i co po tych zyskach, jak przychodzi taki wirus i może pozamiatać połowę ludności
Ten wirus, albo jakiś gorszy
2
@Hiacynk
3
@Hiacynk ja go uwielbiam za mimikę twarzy, gesty, ruchy, gość miażdży
0
@kamilkrycha na początku byłem na nie, ale z biegiem czasu, patrząc na to jak wygląda nasza gra, to chętnie bym go zobaczył ponownie u boku Messiego, któremu zostało już niewiele do końca kariery. Chciałbym się jeszcze nacieszyć jego gra, a wiem, że z Neymarem dali by nam masę radości.
A co do wartości, Mes que un club już dawno w Barcelonie odeszło w zapomnienie. Ja też już tak nie przeżywam tego wszystkiego związanego z Barceloną jak jeszcze parę lat temu. Teraz włączam mecz raz czy dwa razy w tygodniu i chciałbym zobaczyć piękne bramki, zwycięstwa, pasjonujące mecze w LM, a nie zasypiać i się irytować.
Więc dla mnie mógłby wrócić, ale jak nie wróci, to nie będę płakał