0

@taktyk93 the following

0

@mikiiki ja kopałem ogródek u babci i ciocia przyleciała z tym newsem

0

https://zapodaj.net/046fe783b02f1.jpg.html

Zagadka na wieczór, poprawną odpowiedź oznaczam herbem


0

@Barca4231 chodziło mi o Raula :)

0

0

Co to za piłkarz?

Grał w jednej drużynie z:
Cristiano Ronaldo
Manuel Neuer
Joel Matip

2

@IronSanHybrid a ja liczyłem na lepszy występ
Nie jest słaby, ale jak na niego to bez szału

0

@Sangria a my zazwyczaj trefla układamy, bo są właśnie w miarę w jakości i cena dobra
za te 6000 dałem chyba 80 zł
a raz kupiłem w Action 1500 nie pamiętam za ile, ale taka gówniana jakość, miałem 3 takie same puzzle i jednego brakowało ;p

0

@Sangria trefl
Będę sprzedawał pewnie
Co do jakości, są spoko, kolory są żywe, ale są luzne, że nie przeniesiesz kawałka w inne miejsce tylko pojedynczo
1 puzzel pasuje w kilka miejsc np

0

@dorszyk22 o kurwancka :D

2

@dontripe 2-3 tygodnie
Ale żona więcej układała, bo ja to jak @Danny Gaucho sam bym to po 3 minutach olał

30

https://zapodaj.net/0b908fe03952d.jpg.html

@dontripe zgodnie z umową wrzucam :)

2 tygodnie ponad układania
tak trudnych jeszcze nie miałem ;p
6000 elementów

#kwarantanna #zostanwdomu

2

@Piotr89Sand nie i nie

1

@kamilos1214 na tygrysa? :)))

1

@dontripe aktualnie nie
Wrzucę jak ułożymy

0

@YouShouldListenToMe ja do końca miesiąca L4
A potem chyba urlop będę musiał wykorzystać, bo do świąt na pewno zakład będzie zamknięty

2

@FranzMaurer a ciekawe skond somsiad wzioł na ten dom pienionszki, pewnie ukrodł

2

@dontripe układam 6000 puzzli urewsko trudnych ;)
I gram w CS 1.6

0

@FC1899Barca jak dla mnie Lloris w tym zestawieniu to niesmaczny żart ;)
To tylko pokazuje, jak statystyki mogą zakłamywać rzeczywistość

3

@ranger3120 pompki różnego rodzaju
wąskie, szerokie, diamentowe itp.

0

@AmigoBlancos Neymar

0



Szkoda, że nie można cofnąć czasu i odmłodzić tych magików ze środka pola. Co oni grali to jest głowa mała

0

@wpwelement @Szumi co chatę za hajs z zielonych postawił to głowa mała :OOOOOOOOO

0

@BarcaInfo aż się łezka w oku zakręciła
to był piękne czasy, które nie prędko wrócą, o ile w ogóle wrócą :(

0

@l0Messini Sylwia Grzeszczak, Ania Dąbrowska polecam :)

2

@lukasbarca86 kiedyś się skończy to zamieszanie wokół wirusa a niesmak zostanie
Ty już tam nie wrócisz, a takich jak Ty będzie więcej
a potem będzie płacz, że firmy upadają

Trzeba być człowiekiem

0

@Hushovt i co po tych zyskach, jak przychodzi taki wirus i może pozamiatać połowę ludności
Ten wirus, albo jakiś gorszy

2

3

@Hiacynk ja go uwielbiam za mimikę twarzy, gesty, ruchy, gość miażdży

0

@kamilkrycha na początku byłem na nie, ale z biegiem czasu, patrząc na to jak wygląda nasza gra, to chętnie bym go zobaczył ponownie u boku Messiego, któremu zostało już niewiele do końca kariery. Chciałbym się jeszcze nacieszyć jego gra, a wiem, że z Neymarem dali by nam masę radości.

A co do wartości, Mes que un club już dawno w Barcelonie odeszło w zapomnienie. Ja też już tak nie przeżywam tego wszystkiego związanego z Barceloną jak jeszcze parę lat temu. Teraz włączam mecz raz czy dwa razy w tygodniu i chciałbym zobaczyć piękne bramki, zwycięstwa, pasjonujące mecze w LM, a nie zasypiać i się irytować.

Więc dla mnie mógłby wrócić, ale jak nie wróci, to nie będę płakał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?