mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 myślę, że gdyby chciał, to by jakoś rozkręcił ten mecz na swój sposób :)
0
@TheMugShot nawet dobrze się zaczęło, 20 minut - 3 kartki :)
5
Zawsze po nim jedziemy, zazwyczaj słusznie, ale wczoraj naprawdę dobre zawody moim zdaniem. Bez większych błędów (przynajmniej ja nie pamiętam), nie wypaczył wyniku. Na plus super wyjaśnienie spiny Alby z Carvajalem, po szybkim żółtku, bez dyskusji i od tamtej pory spokój.
Nie sądziłem, że to kiedyś napiszę, ale brawo Panie Lahoz.
2
Dobry komentarz:
Tak słabej drugiej połowy w wykonaniu Barcelony, to już z 3 tygodnie nie widziałem ...
0
@damiano16398 kwota postawiona razy 3 około,bo taki był kurs na Barce
1
@NeroTFP w LO na historii nauczyciel mówił, że to niby znaczyło "daj ja pozmywam a Ty odpocznij"
Ale tego to się pewnie nie dowiemy co właściwie autor miał na myśli ;)
31
@czosnekfcb a czemu nie dzisiaj? :)
2
@Rewolucja123 zabierali się do tego odbijania jak pies do jeża, z 20 sekund na shiftcie po respie chodzili, to musiało się tak skończyć
21
@barcelonaLM nie, nie włączył świateł mijania
17
@IronSanHybrid czekałem aż ebnie a tu nic
0
@Katalonbar było trochę niespodzianek, teraz raczej powinno być łatwiej wytypować ;)
Powodzenia :)
3
@Czechuton co Ty gadasz, ez było
@KamQiX robię lepszy comeback niż Barca z PSG
0
@NeymarSeniorII fakt, nie opinia
Trzeba to wziąć na klatę :)
1
@Hiacynk czy jeżeli czytam to i akcentuje jak Karol, to coś ze mną nie tak? ;)
1
A gdzie kolega, co po zwycięstwie City miał śpiewać Panie Kurski otwórz pan butelkę szampana? ;)
4
@masakrator05 mam nadzieję, że nawiążą do swojej historii i wyrównają a nawet poprawia swoje "najlepsze" osiągnięcie, gdzie w latach 2005-2010, 6 razy z rzędu odpadali w 1/8
0
@BlauGrana1404 ja tam jestem dobrej myśli, na razie się aż tak nie martwię :)
W sumie to chyba mógłbym zwrócić bilety (na samolot) bo do lipca kupa czasu, pewnie jakiś procent potrącą tylko
musze resztę wycieczki spytać co robimy ;)
0
@BlauGrana1404 właśnie też mam wykupione bilety do Rzymu i się nad tym zastanawiam, ale chyba do tego czasu już będzie wszystko ok
0
@mat32 no ja to wiem, nawet ostatnio z Napoli, ale co to ma do tego wątku? :)
0
@kingorbit podobno nie dokończył treningu, więc raczej jakiś problem zdrowotny
0
Ale Casemiro wczoraj tragiczny występ, tyle groźnych strat jednego zawodnika dawno nie widziałem. Albo piętką swirowal, albo zbyt delikatnie podał. Można go nie lubić, ale zazwyczaj robotę na boisku robił, na szczęście wczoraj bardzo pomógł wygrać City :)
1
@mateusz33 on praktycznie w każdym meczu stwarza zagrożenie pod bramką rywala, problemem jest końcowa faza akcji, albo złą decyzję podejmie (podaje zamiast strzelać i na odwrót), albo poda pod nogi rywala, no albo wali po trybunach
6
@Kwiatek67 jeśli mnie pamięć nie myli, to do asysty, eksperci z Polsatu twierdzili, że niewidoczny, po asyście, najlepszy na boisku, mimo tego, że dalej był niewidoczny. No ale co się dziwić, jak Napoli nie grało w piłkę, tylko się broniło
0
@4drian0 liczę na jakieś 10 bramek w dwumeczu ;)
0
@blaugrana_36 i to samo można powiedzieć o Barcelonie, ale to Barca słabo, a Napoli dobrze zagrało :)
4
@blaugrana_36 wyglądało lepiej w czym?
Dwie groźne akcję po dwóch karygodnych błędach naszych zawodników, a tak to cały mecz się bronili
Jak mnie to denerwuje, że każda drużyna, która zagra antyfutbol przeciwko Barcelonie i osiągnie korzystny wynik, jest później gloryfikowana i jest gadanie, że zasłużenie itp.
11
Mnie najbardziej w Ivanie Rakiticiu irytuje to, że nie potrafi sobie jednym kontaktem przygotować piłki do zagrania. Zawsze przyjmie, poprawi, podniesie głowę, dziubnie i dopiero zagrywa. Na tym poziomie, 4 kontakty z piłką robić zanim się ja odegra? Litości
W ogóle to mam wrażenie, jakby on panikował, te jego ruchy są strasznie drętwe. I też zawsze podanie na alibi do tyłu, albo najbliższego, a przecież potrafi posłać jakieś ciasteczko
1
@AmigoBlancos
Na początku meczu, jak Napoli się broniło cała drużyną, to mówili, że tak nie można grać i nic tak nie zdziałają
Potem na początku drugiej połowy, że bardzo im się podoba jak gra Napoli, oby grali tak dalej, bo przynosi to skutek
W drugiej połowie, że chcą jeszcze z 2-3 takich podań od Zielińskiego (asyst) do Milika i wtedy będą szczęśliwi
No i Atletico Bilbao ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azi umowy zazwyczaj na 2 lata minimum
Ja teraz brałem z Netii, jest wszystko, ale za wszystko trzeba płacić
Ale w każdej chwili możesz coś domówić lub zrezygnować
Spoko opcja się wydaje
Za polsaty (2 kanały) place 30 zł, no to jak tracą prawa, to rezygnuje z tego i dobieram np c+ za taką samą cenę
Do 100 się zmieścisz z pakietem tv w miarę dobrym i Internetem