3

1. Prostopadłe piłki Lazio w pole karne Interu grane ziemią, dochodzą w większości do adresata i jest z tego jakieś zagrożenie, a o wiele więcej próbują wrzutek, gdzie stoi 3 dryblasów
2. Jony to taki typowy jeździec bez głowy, łeb w dół i wrzuta na pałę
3. Lukaku > Martinez
4. Brawo Celta, trzymać to!

1

Tak tu ostatnio zachwalacie ta włoską ligę, że aż sobie obejrzę ten hicior i znając życie się skończy 0-0 :)

0

@Hiacynk no wiadomo, ale piszesz, że powinno być 9-7 :)

6

@Hushovt tyle samo co napisanie tego komentarza, zajęło by Ci sprawdzenie w google :)

0

@blue_shark i chyba jemu, jak i kabaretowi nie wyszło to na dobre

1

@Hiacynk ale to nie są wyliczenia jakieś, tylko poprostu 16 ekspertów tak zagłosowało za Realem.
@espan96 i Ty dajecie Real, ja również i już mamy 3-0
Ale procentowo wyglądałoby to inaczej :)

0

@IronSanHybrid mi się on wydaje bardzo agresywny, jak ruscy, czy Ukraińcy rozmawiają, to mam wrażenie jakby cały czas kogoś albo siebie wyzywali

5

@Mr8lack idealnie tu pasuje żart (M - mężczyzna, K - kobieta)
M: - pójdziesz ze mną do łóżka za 1 000 000 zł?
K: - hmm, ok
M: - a za 100 zł?
K: - oszalałaś? Myślisz, że jestem dziwką?
M: - to już ustaliliśmy, teraz ustalamy cenę

0

@IronSanHybrid dokładnie, nie jest zła, ale jak już się odezwała to jakoś tak już gorzej, raz, że ten ruski język jest ujowy, a dwa, barwa głosu taka niezbyt

2

@IronSanHybrid ale riposty ma naprawdę mocne, nawet nie tyle riposty, co błyskotliwe odpowiedzi, takie naturalne a mega zabawne

52

W magazynie "Gol" padło pytanie do prowadzących, czy można coś dobrego powiedziec o Jagielloni (przegrała 3-0 z Wisłą Kraków)
Andrzej Strejlau: Tak, że przyjechali na mecz punktualnie

No mistrz

Za FB polska myśl szkoleniowa

0

@jakub9611 znasz kawał o wujku Staszku, mistrzu ciętej riposty? :)

6

@SuperVegeta mówisz, że jest 50% szans, że Cou zostanie? On chce, Bayern nie? :)

0

@JohnA powinien

6

On już za faul na Roberto w pierwszej połowie powinien dostać żółtą kartkę

4

Były zawodnik Sevilli, bramka smakuje podwójnie :)

0

Messi coś nie może się przełamać, ale coś mi się wydaje, że jak już to zrobi, to będzie to jedno z piękniejszych trafień Argentyńczyka

0

@ShawnC no to mówię, że dodał za dużo od siebie :)

1

Jeżeli Bartra wyskakiwał, to nawet bardzo delikatne pchnięcie, może spowodować upadek, ale myślę, że za dużo dodał od siebie. Lenglet tam łokciem popracował, ale w miarę dyskretnie

1

Jakby to powiedział Zbysiu Stonoga
To jest dramat kurła

0

Wszyscy Shiba, Danny, Socjo, a Mario za co bana wyłapał? :)

1

@Oskar00 Strejlau o nich kiedyś powiedział: "doskonale się uzupełniali, jak nie jeden sfaulował to drugi".
Podczas komentowania jakiegoś meczu z rok temu :)

14

@BarcaInfo podania podaniami, piękne, ale co warto zaznaczyć, wtedy nasi genialnie wychodzili do takich podań, a bardzo często sami swoim ruchem inicjowali takie zagrania
teraz, nie ma zbyt wielu takich wyjść, a jak już są, to nie ma takich podań, a ma je kto zagrywać
ostatnio z Bilbao oglądałem od 70 minuty to z 3 razy ktoś wychodził bardzo dobrze na prostopadła piłkę, ale jej nie dostał

a uważam, że to najprostszy sposób do stworzenia groźnej sytuacji

2

@Messibestplayerintheworld tak, tylko w półfinale byłby dwumecz :)

0

@tombard no to tak jak wspomniałem, indywidualna sprawa
Nie od dziś wiadomo, że większość piłkarzy inteligencją nie grzeszy, co się później przekłada na sytuację, o których wspomniałeś
A w dobie dzisiejszej technologii, tylko się kompromitują

Należałoby w końcu wprowadzić jakieś kary za takie zachowania, to może by się oduczyli

Edit
Według mnie, nie uczą takich zachowań

0

@tombard myślę, że to indywidualna sprawa każdego piłkarza
Uczyć mogą jedynie boiskowego cwaniactwa, gdy jesteś faulowany to się przewróć (pomimo, że wiesz, że mógłbyś kontynuować akcję, ale lepiej mieć stały fragment gry), poszukać kartki dla rywala, jakoś go sprowokować, gra na czas itp

1

@zadafcb żonka mi zrobiła kiedyś taki :)

1

@Chwytliwy Alba by pewnie jeszcze wycofywał
właśnie to mnie mega irytuje, że czasem jest tyle miejsca na oddanie strzału, to szukają podań

0

@Skaramuczi serio?
to już nie można podobnej sytuacji z innego meczu wspomnieć?

1

@Skaramuczi no w meczu Barcelony z Atletico też był faul, zawodnik nawet dostał kartkę, a karnego nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?