mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nieraz są statystyki, że w jakiś świąteczny weekend policja zatrzymała np. 700 pijanych kierowców. Jak myślicie, ile w rzeczywistości jeździ osób na podwójnym gazie? 1500? 10 000? 50 000?
0
@SeeleyBooth nie, runda rewanżowa jest losowana
0
@nadachu niby wygrali (z Interem) i zremisowali (z Chelsea) a jednak przegrali :[
0
@Prezes_sycylijczyk picie w miejscu publicznym? :)
3
@juliacicha a dupa rośnie :)
1
I co, wrzucał ten typ zdjęcie cioci - słonia?
7
@Nano22 nie, za swoje!
0
Smacznego kochani, na zdrowie! :)
0
@Colon hahaha, też właśnie siedzę na telefonami teścia :)
0
@Transu96 zdążyłem to uwiecznić :)
0
@BarcaInfo dobrze, że w czoło a nie w nos :)
1
@Janiama ja wolę tysiąca, bo szybciej i trochę więcej zależy od siebie
W 3-5-8 jak jedna partię przewalisz z kretesem, to praktycznie do końca gry już masz lipę
Ale chętnie zagram kiedyś :)
0
@Odesseiron @Janiama mogę Was podszkolić jak chcecie :)
7
@Dzemix111 te bramki strzelane europejskim potęgom w eliminacjach zrobiły robotę :)
3
@AdiKingu96 albo po prostu przestają dominować i poziom się trochę wyrównuje
1
Ale zazdroszczę wszystkim którzy jutro rano wstaną do roboty z olbrzymią niechęcią, ale wejdą na flashscore, zobaczą wynik Realu i poprawią sobie humor :)
0
@matirix20 dobrze, ale skuteczność słaba
Ale po przerwie coś wcisną bez problemu raczej
14
@Messibestplayerintheworld w czym ratuje? Był spalony to nie ma bramki
0
@marcin62 to, że według Mourinho Son nic nie zrobił Rudigerowi i pewnie czerwona kartka była efektem symulacji zawodnika Chelsea
2
Wrócił Mourinho na ławkę trenerską i znów się zaczyna. "Rudiger musi zbadać połamane żebra, ponieważ to był bardzo brutalny incydent".
Faul bez piłki, na wysokości klatki piersiowej, a ten jeszcze takie głupie teksty wali. Nie trawie gościa od czasów Interu i jego taktyki "autobusu". Potem było tylko gorzej, gdy trafił do Realu i to w głównej mierze przez niego były takie napięte relacje na linii piłkarzy Realu i Barcelony. Przyzwalał na ostre faule i chamskie zagrywki. Nie wiem za co niektórzy go tak uwielbiają. Dla mnie mega buc, choć inteligenty, bo potrafi błysnąć ciętą ripostą. I ten jego ciągły płacz o sędziów, kalendarz gier itp. zawsze wszyscy przeciwko niemu.
0
@Chwytliwy a gdzie grasz?
0
@Chwytliwy podobnie jak Bilbao
5
@smiatuniu jak się nazywa gwałt na facecie? Sex niespodzianka
0
@matirix20 dogrywka
1
@pauletaa jutro o 17 na wyjeździe z Olot
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe czy przy niekorzystnym wyniku dla Barcelony by to odgwizdali :)
0
I cyk, 50 brameczka ;)
0
@Mathew86 a ja bym wolał żeby zamiast przebłysków magii, trzymał stałą, równą formę, bez macicznych zagrań, ale z regularnością. Więcej by wówczas dał drużynie
0
@badej60 właśnie o to mi chodzi, że w jego przypadku statystyki przysłaniają jego bardzo często fatalną grę. Niektórzy tylko patrzą na statystyki, a nie oszukujmy się, w Barcelonie kilka bramek i asyst miałby nawet Paweł Brożek :)