0

fill.cc nie działa, zalukaj też, gdzie oglądacie teraz filmy?

0

@takisobiektos kibicom* :)

1

@JimMorrisonFCB Wygrała Austria, która odpaliła dwie torpedy na początku drugiej serii. Potem Norwegowie i na 3 miejscu Polacy. 4 miejsce Słowenia, 5 Niemcy.

Po 1 serii już wiesz, że Polacy wygrywali, ale w 2 w trudnych warunkach puścili Żyłę przez co z przewagi ~11 pkt, zrobiła się strata prawie 9. Potem Wolny przeciętnie, Stoch też i Kubacki w sumie też.

0

Arsenal rzutem na taśmę remisuje. Gdyby nie to, wszystkie dzisiejsze mecze (oprócz City-Chelsea , start 18:30) zakończyłyby się zwycięstwami gości

0

Niby tak, ale z tych pozostałych 3 not, niech dwie będą takie same, a jedna pół punktu niższa i już jesteś w plecy 0,5 pkt, a ile było konkursów, gdzie się przegrywało o 0,1? :D
Nawet turniej 4 skoczni raz miał dwóch triumfatorów

ogólnie mi chodzi, że takie perfidne zawyżanie/zaniżanie na takim poziomie jest mega słabe

0

Niby wprowadzili te przeliczniki wiatru/belek itp. żeby było sprawiedliwie. Mimo to nadal są duże kontrowersje. Mnie jednak denerwuje inna sprawa, która moi zdaniem może mieć dość duży wpływ, czyli sędziowie. Bez sensu jest to, że oceniają skoki sędziowie z krajów, z których pochodzi skoczek. Przykład: przed chwilą skakał Żyła, ocena od polskiego sędziego - 18,5, od Niemca - 17. Półtora punktu różnicy, to bardzo dużo. Według mnie Polak mocno zawyżył, a Niemiec delikatnie zaniżył. Te 17,5 było by ok.
Co uważacie?

1

@Janiama
Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
nie dziękuj :)

1

@Chwytliwy @Rewolucja123
Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

najlepszy tekst:
"po stracie gola realizator pokazał Pikego" :D

0

I to tak będzie, jeden gol kolejki, drugi parada kolejki, jeszcze tylko jakaś interwencja kolejki obrońcy i adios 3 pkt :)

0

Pikego xDDDDDDDD

0

@DonAndresFCB a to jak niby gramy?

9

Ale by było, gdybyśmy dzisiaj tym 4-3-3 wyszli, zmietli rywala i potem już cały czas tak grali, wygrywając cały ten maraton do końca roku, piękną, ofensywną grą. Jakby tak to zaskoczyło, to i o LM można by było poważnie myśleć.


mrboom, wstawaj ze..........

0

Jak Piszczek, jakieś błędy przy bramkach?

0

@katalonia15 ja zmieniłem z playa na plusha i jestem zadowolony. Zasięg o wiele lepszy a i oferta finansowo również. Mam 2 numery na kartę, płacę za 40 zł i jest wszystko w opór

0

@kulek22 dwie różne kobiety imo :)

0

@kulek22 to też KK?

0

2

@MarioVeB! Gnój w klubie, to i farmer się przyda :D

1

@Suzu
Piątek:
PSG - Lille
Lech Poznań - Piast Gliwice
Sobota:
City- Chelsea
Real Madryt - Real Sociedad
Atalanta - Juventus
Milan - Napoli


36

@pinasmeister nie ma to jak powiedzieć do typa, który strzelił 2 bramki, że gra gówno. Pepe inteligencją chyba nigdy nie grzeszył ;)

0

@TheNekro94 on jest genialny. We Wrocławiu byłem na please stand up i on to prowadził, przez co nie wiele dał od siebie, ale jak wychodził na scenę, to ludzie wariowali. On praktycznie nic nie robił, tylko szedł takim tanecznym krokiem, a to było śmieszniejsze niż cały występ Ostrego.

1

Jak ktoś ma kwadransik, to polecam sobie zerknąć na kulisy pożegnania Piszczka z kadrą. Mega pozytywny i sympatyczny facet, nie da się go nie lubić.
Ja tam się nawet wzruszyłem delikatnie 2 razy :)


1

@Transu96 o co kaman? jak nie można tu, to dawaj na priv

0

@Kubsoleon oczywiście, że nie,dlatego niech nie pisze, że wygrał wszystko. Wszystko wygrał Pique, Xavi, Iniesta, a z jego podwórka np Ramos, Casillas

takie gadanie, że realnie wygrał wszystko jest bez sensu

0

@Kubsoleon a czytasz że zrozumieniem? W piłce nożnej klubowej, czytaj z Realem, wygrał wszystko. A z reprezentacją? Mistrzostwo świata, Europy?

1

@AmigoBlancos w futbolu klubowym wygrał wszystko*
A do wygrania wszystkiego mu daleko :)

1

@Avada Kedavra może pograć jeszcze kilka ładnych lat, a potem może jakieś MLS
Tu wychodzi profesjonalizm, dodatkowo sam bardzo dużo trenuje, dieta, regeneracja, sportowy tryb życia.
Neymar tak jak mówisz, szybciej skończy karierę, być może przez problemy zdrowotne, albo będzie się gdzieś tułał jak R10 byle dorobić

4

https://zapodaj.net/f85cc208fb7d5.jpg.html

Ale on ma memiczny wyraz twarzy :)

1

@Kapitan hawk and sometimes kopas w dupas
But są chwile, for których warto live :)

1

@IronSanHybrid jeszcze był Charmeleon :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?