mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Z Tobą się nie da dyskutować :)
0
@MarioVeB! Człowieku zejdź na ziemię, co z tego, że jest najlepszym strzelcem, jeśli przeliczymy okazję zamienione na bramki, to będzie najsłabszy.
Ja nie wymagam od niego żeby każdą piłkę umieszczał w siatce, ale to co on wyprawia to jest kabaret. Nie będziemy szukać daleko, wczorajszy mecz, dostaje piłkę prostopadłą w rogu pola karnego, strzela z pierwszej piłki, 7 metrów od bramki?
Sam na sam, obok bramki
Wypuszcza piłkę na czyste pole, super, szkoda, że nie było tam nikogo z naszej drużyny :)
I tak w każdym meczu po kilka razy, a do tego ciągłe pretensje i wymachiwanie łapami
2
@grizzy10 To prawda, potrafi strzelić piękną bramkę lub bramkę z dupy, ale dużo częściej nie potrafi wykorzystać prostych, klarownych sytuacji
0
Jak tam LM typerów z La Ramblii? U mnie 10/16
Wczoraj 7/8 a dzisiaj slabo
2
@NGTRX A po tej samej stronie biega drugi czarny, z ich drużyny. Pogratulować logiki
1
@The Game 10 @Forza_Juve
15
@Lola120 "ona czuje we mnie piniondz" hahaha :)
1
@l0Messini @blazeq i @challenger chyba :)
0
Właśnie w ich sytuacji, jak nie wiedzą, to nie ma co klikać. Oj taktyka nieodrobiona
0
Kto nas reprezentuje?
Ten ciemny z Realu to Jarek, a blondasek to leszczu?
0
@niepoprawniepoprawny rzadko bo rzadko, ale się da. Śląsk Wrocław 4-4 Zagłębie Lubin. Było wszystko w tym meczu, zwłaszcza piękne gole. No ale przyznam, że obejrzałem ten mecz tylko dlatego, że na nim byłem, inaczej bym się nie skusił :)
No chyba, że gdzieś w lokalu by leciał
1
@Lord_Vader każdy popełnia błędy, najważniejsze się przyznać, a nie pisać, że słownik tak poprawił :)
Ja kiedyś napisałem że sędzia wypatrzył wynik hahaha
4
@Lord_Vader "uje się nie kreskuje" :D
5
Ale by wjechał teraz taki meczyk Barcelony na zakończenie weekendu.
0
Rakitic Rakiticiem, ale Busquets to jest tykajaca bomba z tymi stratami
0
https://www.facebook.com/100001649492364/posts/2684583898273234/
Wyższa szkoła tresury, ogladajcie do końca :)
4
@SHIBA głową te kółka?
132
https://zapodaj.net/fc72a87875782.jpg.html
Jeśli było to wybaczcie, usunę
6
Z punktu widzenia bezpieczeństwa, zgoda, klasyk na Bernabeu, albo wcale. Ale wyobraźcie sobie takiego przeciętnego kibica, który już wziął urlop w pracy, opłacił bilety (mecz, samolot/autobus), hotele itp. idzie się wkurzyć :)
0
@Janiama Grzegorz Lato?
14
@kkbarca 30 lat - 360 miesięcy
360 x 1156=416 160
:)
0
@Kacstiff 1. Jak byłem mały to te krótkie pewnie czytałem, ale jedyna, którą przeczytałem z olbrzymim zapałem to byli Chłopcy z placu broni.
2. Ja na samych streszczeniach dałem radę, ale z 2-3 razy czytałem, no i nie te najkrótsze.
3. Jak dla mnie wszystkie nudne.
P.S zaraz wleci @Danny Gaucho z tekstem " w swoim życiu przeczytałem dwie książki..."
18
@Chwytliwy A Ty od wczoraj cały czas powielasz te brednie. Większość konstytucyjną to 2/3
0
@Bykunn No właśnie, nie jest jednoznaczna, ale jeżeli nie zrobili nic złego, to czego się obawiać? Można nagrywać, ok, ale nie pajacować, odmawiać okazania dokumentów itp.
0
No to się doinformuj, bo policja może wylegitymować każdego, w celu ustalenia tożsamości. Gdy mają podejrzenie popełnienia przestępstwa/wykroczenia.
Ale najprostszy przykład, mogą Cie wylegitymować, bo np, przypominasz osobę poszukiwaną.
"Czy warto zatem odmówić podania swoich danych przy legitymowaniu? Nie warto. Czyn taki jest wykroczeniem i może dać podstawę do zatrzymania i doprowadzenia na komisariat oraz nałożenia kary grzywny. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku, kiedy podamy nieprawdziwe dane."
źródło: https://www.magazyndetektyw.pl/legitymowanie-przez-policje-prawa-obowiazki/
1
@Swiatek jesli nie sprawdzaja to wejdziesz, ale na Twoim miejscu moze juz ktos siedziec :)
3
@konraden ale policja ma prawo wylegitymować każdego chyba bez powodu, zwykła kontrola. A skoro obywatel odmawia, to mają prawo użyć odpowiednich środków. Niech sobie nagrywają, ale potem wrzucają to do sieci i to właśnie nagrywający wychodzi na idiotę. Zobaczyli kilka filmików, gdzie policja faktycznie przekracza swoje uprawnienia i myślą, że zrobią tym filmem furorę.
0
@Janiama Przed chwilą przejeżdżałem koło lokalu i było widać przez okno kolejkę, a w stronę lokalu zmierzało jeszcze sporo osób
1
@Grzesior667 Jeszcze żeby LM w tygodniu była, to też inaczej, a tak to zero pozytywów.
1
@SeeleyBooth To daj jakieś fakty:)