22

"Nie gulaj grubasie, bo ci zadam boksa!" - Karol "Bombowiec" Krawczyk

0

@NorbiTBOB na tych wszystkich filmikach z treningów widać, że właśnie taryfa ulgowa jest. Nie wchodzą tak jak na meczu, odstawiają nogi itp.
Wiadomo, że nie stoją jak tyczki, ale widać, że nie chcą zrobić krzywdy sobie wzajemnie.
Takie moje zdanie

2

@kuz a w ich ślady już idzie Manchester United
Szkoda trochę, mimo że nie przepadam za tymi klubami

0

Widzieliście te czerwone kartki dla Celty? Ta pierwsza kartka, to bardzo mocno naciągana, zwykły faul mam wrażenie, bez żadnej złośliwości. No chyba, że z kamery której oglądałem to tak wygląda (oglądałem na flashscore). Ta druga też taka dyskusyjna, ale z tej się sędzia wybroni.

1

@l0Messini że drogie to tam ciul, ale jakie brzydkie :)

0

@Janiama ja żartuje sobie, powodzenia
Remis dzisiaj bardzo realny, ale w siate wygramy

0

@Janiama dokładnie, 2 złote nie pieniądz :)

0

Boże co skład! Valverde out! To już trener b klasy by to lepiej poukładał!

Za 3 pkt podziękujcie po meczu :)
Pozdro dla kumatych

2

@Anonymus0608 o tym hicie to trzeba osobny wątek założyć. Gdzie tu porównywać najlepsza ligę świata do marnych lig niemieckich, hiszpańskich czy włoskich. Trochę szacunku kolego!

3

@Odesseiron @VamosRakieta a Wy śmieszki, widzę humorek dopisuje. Piątek robi robotę :)

4

Powrót piłki klubowej i od razu weekend staje się lepszy :)
Nie za dużo meczów na szczycie, zwłaszcza w Anglii brakuje w tej kolejce.
No, ale tak na szybko, to najciekawiej zapowiadają się te dwa:
Barcelona - Valencia
RB Lipsk - Bayern

Miłego dnia! :)

A, no i dziś finał DMP na żużlu, Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno

0

33

Dzień dobry. Stara chińska mądrość ludowa mówi,że lepiej jeździć codziennie hulajnogą na plażę, niż mercedesem do pracy.
Miłego dnia! :)

2

Krychowiak 3 ważne interwencje w 2 minuty. Facet od czarnej roboty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DanielVeB masz rację, od tej strony tak na to nie spojrzałem, co więcej, stwierdzam, że i mi ten przycisk by się przydał :)

0

@Mario96w i co by ten przycisk dał? Podczas snu też się starzejemy i czas płynie, prędzej przycisk STOP :)

0

@Cvzx moim zdaniem nie. 3-1 Włoszki

34

@michaleu kurła,nawet rok podnieśli...

0

@Danny Gaucho nie żebym się śmiał, czy szukał dziury w całym, ale zgadnijcie ile razy Arsenal znalazł się w tym zestawieniu :)

1

Chcielibyście, żeby w piłce nożnej na dużych turniejach też były mecze o miejsca 5-8, 9-12 itd.?

1

@Avada Kedavra czyli jednak jesteś ograniczony, no trudno

0

@Avada Kedavra tak jak myślałem, oczernić kogoś zwłaszcza w internecie to szybko i łatwo, ale przyznać się do błędu to już niekoniecznie. No ale nie dziwi mnie to, bo żeby to zrobić, to trzeba mieć "jaja"

0

@Avada Kedavra kiedy ja tak napisałem? Skąd Ty to wziąłeś wgl?

5

@Avada Kedavra Ty to sie drugi dzień widzę dowalić próbujesz. Szkoda że takie płytkie masz myślenie.
Ja gdzieś napisałem, że jestem za PiS? Wystarczyłoby poczytać kilka moich komentarzy.

4

@Kuba17Barca i to ich wina? Rozumiem, że Ty jakbyś nie płacił, to byś pierwszy był za wprowadzeniem :)

0

@Skaramuczi bo? Nic nie robią a kasę biorą nie?

1

@Deraxium ja też wolę weekend z piłką klubową, bo o wiele więcej meczów i ciekawsze. Dzisiaj to Niemcy - Holandia jedynie.
No, ale ja wybieram i tak ognisko w miłym towarzystwie, trzeba się zrelaksować po tygodniu pracy.

14

Dzień dobry. Jak to mówi TurboGrosik: "nadszedł dzień dzisiejszy". Długo wyczekiwany, piątek, piątello,piątunio! :)

O emocje w tym dniu już od samego rana zadbają nasi koszykarze, którzy o 10 będą walczyć o kolejne zwycięstwo z Rosją na MŚ. Natomiast wieczorem, piłkarska reprezentacja Polski, zagra wyjazdowy mecz ze Słowenią (o 20:45) w ramach eliminacji do ME.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?