mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms nic specjalnego :)
1
@Kapitan hawk Spokojnie byku, jeszcze z pracy nie wróciłem.
0
@SamuelUmtiti Obie drużyny strzelą gola
0
Czemu np. Francja ani Serbia nie grają w tym pucharze świata, a my tak?
0
@Danny Gaucho Na YT nie ma, a gdzieś indziej? Szukałeś dobrze?
@cracker no w tych go go tak jest niestety
@wyrek ja bym nie odpuścił, ale oni chyba nic z tym nie będą robić
8
Z racji tego, że zaczyna się rok akademicki i za chwilę wielkie otrzęsiny i wiele innych imprez, to uważajcie na siebie i miejcie oczy dookoła głowy. W weekend koleżanka poszła we Wrocławiu do jakiegoś klubu. Poszła z chłopakiem i jeszcze jedna para. Na wejściu wypili po szocie i poszli usiąść. Potem koleżanka poszła zamówić cała wódkę, a przy barze zaczął ją zagadywać barman. Czy jest sama, jak się bawi itp. nie wiem dokładnie co mu odpowiedziała, ale zaproponował jej szota. Wypiła. I tu się dla niej impreza skończyła. Luka w pamięci, wymioty, ból głowy. Przed klubem wypiła 2 drinki w domu, w klubie 2 szoty. Nie ma opcji, żeby się tym tak załatwiła. Poza tym, mówiła, że miała jakieś głupie fazy, typu - patrzyła na swoje ręce a wydawało się jej, że to ręce jakiejś innej osoby. Podejrzewają, że coś jej ktoś dosypał, a że wypiła tylko tego szota z barmanem, to główne podejrzenia padają na niego.
Napewo słyszeliście nie raz tego typu historie, ale ja pierwszy raz słyszę, że mógł to zrobić barman. Dlatego nawet jemu patrzcie na ręce bo chwila nieuwagi i może dojść do tragedii.
3
Odnośnie poniższych dyskusji :)
https://zapodaj.net/f0146c3cb4a35.png.html
7
Wczorajsze plony.
https://zapodaj.net/adb746b0c2d9a.jpg.html
https://zapodaj.net/e8aa8e988c0cd.jpg.html
0
@czosnekfcb Philips series 5000
1
@Elnuum Dla mnie standardowo kara nie trafiona. Idą kibice i robią burdy, a płaci klub.
Ich trzeba łapać, ich karać finansowo, ale nie 5 tysięcy, tylko z 50
Zakazy stadionowe itp
0
@Kajtek77 I nie Lublin a Lublana :)
To tak jak Smuda i ZSRR :)
1
https://zapodaj.net/fbdc3569dae5c.png.html
Jurek mówił, ale nikt nie słuchał
0
@kenneth99 Ale bieda na chacie, a ten się chwali jeszcze
0
W końcu zaczęliśmy wygrywać stykowe piłki! Tego brakowało. Wygramy to!!
1
@mate92 Przegrali juz? Spokojnie byku!
0
Najlepsze, że na początku i w środkowej części seta, Drzyzga prawie w ogóle nie grał na Leona, a jak wynik nerwowy, to każda piłka do niego.
29
Janusz powie, że wina Leona, ale co piłki Drzyzga daje to jest dramat jakiś
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kerouac @tadzik447 a zrezygnowaliście? Jeśli tak to czemu?
0
Sieć plush, na ktoś jakieś doświadczenia? Chodzi mi głównie o zasięg, Internet. Polecacie czy raczej nie?
1
@Arkon optymista i masochista :)
0
@AmigoBlancos a to jak już wątek o sieci komórkowej, to nie będę zakładał osobnego. Czy ktoś tu korzysta z plusha? Jak wrażenia? Jak z zasięgiem itp.?
1
Brescia prowadzi z Juventusem 1-0 :)
2
@Grzesior667 to rób ognisko, wiesz jak zajebiście. Nie ważne czy jest 5 czy - 5 na dworze, przy ognisku będzie Ci gorąco. Do tego %%, muzyka i dobre towarzystwo.
0
@NeroTFP Szanuję, że się tego trzymasz i nie robisz z gęby cholewy. Mam nadzieję, że tak będzie do samego końca. Powodzenia :D
1
@NeroTFP a może dlatego, że na siatkówkę będziesz mógł narzekać, a na Barcę nie :D
0
Dobrze, że gramy u siebie, to o prezent urodzinowy w postaci wygranej mogę być spokojny :)
Takie 5-1 będzie ok!
25
Dotarł do finału ligi mistrzów, ekspert :)
3
https://zapodaj.net/53b7e6cbfdc71.jpg.html
:)
1
Ale ta baba jest irytująca..