2

@IronSanHybrid pewnie, niech zarabia, nikogo nie okrada.
Ale tak liczę, niech będzie 100 000 za występ, 10 występów w miesiącu, to milion :)
A to i tak mocno zaniżone obliczenia. Mega hajs

0

@IronSanHybrid ciekawe czy faktycznie tyle zarabia co mówił u Kuby

0

@Danny Gaucho
CR + LR = DYMY
Twoje zdrowie, bo mojego szkoda :)

14

@BarcaInfo fajnie jakby jeszcze była podana ilość meczów. Bo zazwyczaj jak Ronaldo ma lepsze staty, to wtedy główny argument, to to, że Leo rozegrał dużo mniej spotkań. Tu może być podobnie

1

@krajana wózek widłowy, koparki, dźwigi, żurawie,
Kurs spawacza, prawo jazdy c+e też spoko, ale to dużo czasu jesteś poza domem

0

@KamQiX nope, no chyba że nie oznaczales, ale pisałem z jednym użytkownikiem i też nie miał :)

8

@IronSanHybrid najgorzej jak podczas lotu, zabrakło biurka pod myszką

1

@KamQiX jak tam wyniki 4 kolejki ligi mistrzów typerów

0

@Janiama na tym drugim zdjęciu, ten drugi z prawej jakiś dziwny ten brzuch ma, wszystko ok z nim?

0

@Commando to że ktoś gra razem w piłkę, nie znaczy, że się przyjaźnią. A po drugie, to wejdź w jego profil i zobacz co o nim pisał :)

2

@Janiama czyli wazeliniarstwo się opłaciło

0

@4drian0 liznales trochę języka od nich?

6

@IronSanHybrid nawet jakby pałę postawiła, to by Ci nie przeszkadzało chyba :)

3

https://zapodaj.net/0a03a1c118cd5.jpg.html

Ciekawe jak będzie, po podniesieniu akcyzy :)

1

@Transu96 z kiszoną kapustą i ciemnym sosem?

2

@fart nie oglądałem i nie oglądam NBA, że względu na porę rozgrywania meczów, ale tak sprawdzam sobie tabele i statystyki, kto gdzie gra, mniej więcej się orientuje ;)
Weekend gwiazd NBA oglądałem, bo to niezłe show

3

@student97r Harden ;ooo
Pamiętam za łebka sprawdzałem NBA na telegazecie i też były statystyki po 5 najlepszych, to najlepiej punktujacy mieli około 25 max 30 a tu prawie 40

11

@itmustbejoke pieniądze które zabierają na NFZ co miesiąc, żeby trafiały na moje prywatne konto, a nie że ja płacę a i tak wszędzie prywatnie trzeba

1

@Sajonara ta różowa? Najlepsza!

1

@SeeleyBooth z godzinną przerwą na posiłek :)

0

@kamzar znając życie, pewnie tak będzie. Często w debiutach/pożegnaniach/byłym drużynom się strzela :)

3

@piotrek1315 hotel? Trivago
Pół żartem pół serio, wejdź i na pewno coś znajdziesz

0

@NorbiTBOB polecam przerzucić się z wersji mobilnej na komputerową

1

@NeroTFP dodatkowo jest błąd
"Stomil Olsztyn
Duma Wa?mii"
Polecieli mocno :)

0

@AlvaroHanso trzeba wygrać z BVB, to wtedy będzie można odpuścić Inter i odpocząć przed El Clasico. Z Atletico i RSSS remis będzie ok. Najważniejsze wygrać z Realem i nie stracić punktów z Leganes i Mallorcą.

6

@4drian0 jej może być ciężko mówić, ale może się dogadacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@monsterrize albo zamknąć oczy i ile fabryka dała, z takiej odległości duże prawdopodobieństwo, że przełamie ręce bramkarzowi, albo gdzieś pod nogą przejdzie

0

@Orlik00 alfabet Braillea
Stomil Olsztyn
Duma Warmii
Tak miało być, ale zrobili błąd, hahaha
Bo zamiast r dali znak zapytania

1

@Kaperan1357 ja też nie wiem, tak typuję :)

8

@Kaperan1357 nie dyskryminuj, kobiety też tu są :)
1-1 nudny mecz będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?