0

@MrShakira Najmocniejsze ligi świata mają przelicznik 2, czyli za każdą bramkę 2 pkt. Potem są jeszcze liczone razy 1.5 i 1
mowa o złotym bucie w moim przypadku

2

@Rewolucja123 nawet jak nie anulują,to mają Valencię jeszcze przed nami.

1

@daro22 z tym Bolkiem to bym nie przesadzał :)

3

@negreanu a nawet następne 3 pod rząd :)

3

@gumaz myślę, że będzie sporo stłuczek na początku, cwaniaczki będą chcieli wymusić odszkodowania :)

1

@NGTRX kiedyś był Sport Telegram po 22 chyba na TVP2, ale że komunikator to też pierwsze słyszę :)

1

@Kluivert_P nie o to chodzi
Przegrywasz, marnujesz bardzo dobra okazję i robisz irytujący uśmiech
Edit:
To moja subiektywna ocena tego zawodnika, inni mogą go uwielbiać, nawet za ten uśmiech właśnie :)

1

@itmustbejoke Villa
Pedro nie lubiłem, za ten jego uśmieszek po zmarnowanych sytuacjach. Mega mnie to irytowało

1

@Bykunn akurat mecze sparingowe gramy gdzie indziej, Wrocław, Poznań, Chorzów
Chyba 1 tylko w Warszawie

0

@katalonia15 a ja w listopadzie zmieniłem Play na plusa i nie żałuję. Zasięg lepszy, w miejscach w których się obracam, a i sama oferta dużo korzystniejsza od tej, jaki mi proponowali w Play dla stałego klienta

0

@JohnA ja bym miał ochotę oddać od razu, po faulu, ale gdybym tego nie zrobił, to by mi przeszło po chwili. On czekał 3 lata, trochę to przerażające :)

2

@NeroTFP nie dołujesz, bo zdaję sobie z tego sprawę :)
Dziękuję :)

9

@kulek22 co za różnica, czy płacisz za wynajem prywatnej osobie, czy ratę dla banku? Żadna. Z tym że za tą samą cenę zamieniam kawalerkę na 3 pokoje

14

I to jest prezent od "Mikołaja"! Pozytywna decyzja kredytowa. A na święta kolejny prezent, własne mieszkanie! :))

0

@Danny Gaucho gdzieś w Azji, przypuszczam że w Chinach, babka zdawała ponad 600 razy :)

0

@KapiFCB tak czysto hipotetycznie, ale tak sobie pomyślałem, że ta różnica może też wynikać z czegoś innego. Kto w pierwszej ich walce postawił na Ruiza? Nie wiele osób. Ten się podłożył, a w zamian teraz dostaje taki hajs i szansę na rewanż i odzyskanie pasów.
Pieniądz rządzi światem, więc nie zdziwiło by mnie to Ale też nie mówię, że tak było ;)

2

@bleble123 w 2010 piszesz o euro 2012 :)

0

@Majkel34 mogło tak zabrzmieć
Ale napisałem to pół żartem pół serio

0

@damianex10 trzeba z Jackiem przy wódeczce o tym pomówić. Myślę, że @Danny Gaucho może się tym zająć
Pomyślmy nad potencjalnymi uczestnikami. Jakieś propozycje?

0

The Voice of Poland, The Voice Kids, a teraz jeszcze The Voice Senior

0

@Majkel34 odnosiłem się do tego "dowciapny"

0

@Majkel34 nie powiesz mi, że nigdy nie miałeś erotycznego snu

18

@Majkel34 wyciągnąć rękę z bokserek :D

3

@Antimadridista~ a gdzie jesteś? Dominikana daleko, ale może znasz jakąś Dominikę, to też może być fajnie :)

9

Widzę w gorących dyskusja o prowadzeniu auta po alkoholu, to taka ciekawostka - w Dominikanie, można jeździć po alkoholu, musisz tylko to jakoś zasygnalizować innym uczestnikom ruchu drogowego. Dlatego, jeśli widzisz pojazd poruszający się po drodze z włączonymi światłami awaryjnymi, to wiedz, że kierujący jest wypity :)

Kiedyś patrol policji zatrzymał 2 facetów na motorze, którzy jechali bez kasku ale popijali piwko. Policjant kazał im dopić, a dopiero potem wsiadać i jechać :)

2

@Danny Gaucho kurła Danny, jeszcze 7 nie ma, a Ty już do picia namawiasz

genialna scena

0

@cules100pro można przeoczyć, tyle ich było :)

0

@cules100pro była nominowana

3

Ale będzie płacz tych wszystkich co postawili hajs na Messiego, bo kilka źródeł podało, że wygrał. Kurs około 3 i się ludzie rzucili. Nie zdziwię się, bo z tymi bukami to wszystko możliwe.

0

@xVENUMx multi-head

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?