0

@Socjopata przecież napisałem zwykle przemyślenie, na luzie
Zbyt poważnie tu jest traktowany prawdziwy plebiscyt ZP gdy Messi nie wygrywa :)

1

@4drian0 ale porównanie
Ronaldo wciąż "gra", a Don zawiesił swoją aktywność tutaj
@Avada Kedavra mógłbyś przytoczyć? Nie będę szukał i czytał pod artykułem wśród tylu komentarzy

4

Ciekaw jestem czym się kierują osoby głosujące, a wcześniej nominujące @Don-Corleone. Przecież ten użytkownik przez ponad rok napisał 1 post i jeszcze został usunięty. Nic nie mam do tej osoby, ale jak to się ma to plebiscytu. Potem płaczecie, że wygrał gość co kopiuje, albo jest mega kontrowersyjny, a sami głosujecie na osobę, która nie robi nic.
To tak jakby po zakończeniu kariery przez Messiego, nadał mu przyznawano ZP.

5

Wpuści Alene, ten nic nie pokaże,jak większość zespołu dzisiaj i cyk,będzie pretekst, żeby posiedział kolejne tygodnie na trybunach
Valverde wie co robi :)

8

Znowu to samo, człowiek czeka na mecz, cieszy się, że fajny akcent na zakończenie weekendu, a tylko się wkur....

0

@BarcaInfo Roger that!

1

@BarcaInfo a Real gdzie? Przecież im chyba z 26 już strzelił

0

Słabo,mecz o wszystko z Hiszpanią

1

@Kapitan hawk patrząc na to ile pokazałeś kuponów wygranych, to te 85 zł to nie dużo. Tam czerwono mocno chyba u Ciebie :)

0

@wawrzyn1 a nie z Girona?

1

@Lola120 przykro mi ;(

0

@Pawelec7 a byłeś kiedyś na meczu? Ja poszedłem raz, wcześniej nie oglądałem prawie wcale. Teraz chodzę na każdy mecz Sparty

0

@Lola120 żeby nie płakała, a może ta złota piłka ją zmobilizuje i w przyszłości będzie grać dla reprezentacji Polski w szczypiorniaka.

0

Haaland z kolejną bramką.

1

@pomi11 przecież mamy 1 miejsce

1

@czosnekfcb a skąd masz ten numer?
Bo wpisując w google, "numer infolinii Zalando" w 1 linku jest inny
Ten Twój jakiś długi

1

Suarez żółta kartka za pysk. Pewniak.
Ogólnie już można być pewnym, że Lahoz coś odwali. On musi pokazać że jest najważniejszy na boisku.

0

@gumaz gdzie to się wydarzyło?

48

"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli."

Albert Schweitzer

3

@Suzu do szkoły.. kiedy to było :)

5

https://gazetawroclawska.pl/prokuratura-policjanci-mieli-prawo-zabic-bandyte-pod-wroclawiem/ar/c1-14601199

Nie będzie dobrze w tym kraju, jeżeli bandyta zabija antyterrorystę i sam ginie od kul policjantów, a prokuratura bada, czy nie doszło do przekroczenia uprawnień przez policję

2

@itmustbejoke czemu fake, między nimi są normalne relacje, myślę, że Messi chętnie by wziął w tym udział

0

@Danny Gaucho dokładnie, akurat jak postawiłem hahaha :)

0

@IronSanHybrid a nasza już była? Jak nie to za ile będzie mniej więcej?

0

@Pawlak1992 rano byla cała walka na YT, ale już usunęli
Jest skrót tylko


4

https://zapodaj.net/41d0a49895200.jpg.html

Trzeba przyznać, że jak na taki klub to wygląda to bardzo dobrze!

Tak wiem, że aktualnie przegrywają, ale jeszcze do końca meczu daleko

0

Żyła podobno stracił przytomność na chwilę

0

@VenoM obrona nic szczególnego, MATS też nie miał za wiele do roboty
Busi, FdJ bez szału, z przodu też nic ciekawego
Moze ten Vidal, dal zwycięstwo

9

@jeyx77x a mnie nigdy argument o nie swojej pozycji nie przekona. Co, nagle gość nie potrafi przyjąć dobrze piłki? Podać prosto do kolegi, wygrać pojedynek jeden na jeden? Posłać kluczowe podanie, strzelić bramkę? On nie gra na obronie, tylko na ataku, zawodnik takiej klasy powinien sobie poradzić na każdej pozycji. Dodatkowo zna tą ligę bardzo dobrze, bo gra tu już kilka lat.

0

fill.cc nie działa, zalukaj też, gdzie oglądacie teraz filmy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?