mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu to spójrz wyżej :)
0
@Suzu chciałem dać, ale nie chcę żeby były DYMY :)
10
Smerfy z La Rambla! Proponuje taką zabawę, dopasować użytkownika do opisu poszczególnych smerfów :)
Papa Smerf - Ma 542 lata... Tutaj tyle wystarczy, proponuję @Odesseiron
Ważniak - Przemądrzały, stara się wszystkim narzucić swoje zdanie - @Janiama,
Smerfetka - @sidzej
Osiłek - najsilniejszy że smerfów, bardzo odważny i bojowy. Tu nikt mi nie przychodzi do głowy
Harmoniusz - ma duszę muzyka, ale brak mu talentu - @Colon
Maruda - czego by ktoś nie powiedział, maruda zawsze jest do tego negatywnie nastawiony - @MarioVeB!
Ciamajda - czasami niemądrze gada i wolniej chwyta w czym rzecz. Nigdy się nie obraża, jest przyjacielski i ogólnie lubiany. Tu też brak pomysłu.
Zgrywus - uwielbia żarty i wygłupy - @Danny Gaucho
Laluś - zakochany we własnej osobie - ?
Poeta - cechą wyróżniająca to pióro, więc @Cochise
Pracuś - smerf, który dyryguje wszystkimi pracami w wiosce - @Robertinho
Marzyciel - smerf o dużej fantazji - @Socjopata
Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem, to tylko zabawa. Jak widzicie, kilka smerfów brakuje, więc jakie są Wasze propozycje?
4
@Witekk10 Ale Messi już długo nie pogra, a Klopp ma przed sobą wiele lat trenowania.
0
@Chwytliwy To jeszcze ustalmy co rozumiesz przez słowo jednostrzałowiec? Ja gościa na jednego strzała, a Ty?
0
@Chwytliwy A czemu nazywasz go jednostrzalowcem?
Dla Ciebie ta piosenka jest słaba, a dla innych wrestling, którym tak się pasjonujesz. Na szczęście każdy jest inny i lubi co innego :)
0
@4drian0 no i tu mnie przekonałeś :)
1
@4drian0 jakby miał uraz, to raczej by nie biegł. No i chyba by podszedł do lekarzy, a nie do szatni. No i opuścił stadion przed końcem meczu
0
@4drian0 no ok, czyli poprosił o zmianę i był zły,że go zmienili. Gdzie logika?
5
@Cave zszedł w 55 minucie, a na filmiku 70 ;p
2
@Wilczeq Ambroży ci przełoży
Łukasz, czego tu szukasz?
Aldona z dziurawego kondoma
Marta uja warta
Sporo tego jest
0
@Orlik00 pewnie Ronaldo w 90+ z karnego :)
1
@JohnA @PawelLeo wiem chłopaki :)
I jeszcze jedna ciekawostka, drugą ekipą pod względem straconych bramek jest... Sheffield UTD, 9 bramek.
1
Taka ciekawostka, po 12 kolejkach Premier league Liverpool (11 zwycięstw, 1 remis), ma gorszy bilans bramkowy 28-10 niż Leicester 29-8 (8 zwyciestw, 2 remisy, 2 porażki).
1
@Rewolucja123 ale zmierzała dlatego, że Silva odbił piłkę ręką
0
@Mesi12 Rudzki i Rosłoń
1
Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LuisSalvano Zawsze możesz pojechać obejrzeć na żywo, a kupić przez internet taniej.
3
@IronSanHybrid Wiem, ale już mu daliście do zrozumienia, co Wam się w Nim nie podoba. Nie trzeba teraz pod każdym Jego postem pisać tego samego. Widać, że zrozumiał i wyciągnął konsekwencje, nie prowokujcie kolejnych spięć.
12
@IronSanHybrid a Ty dalej swoje, już nudne to jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
N chwilę obecna 0/8 w lidze typerów, a jak u Was? :)
4
Ja pierdziele co za dzień
Barcelona remisuje z kopciuszkiem
Łukasz nie chce dziecka Katii
Ania odbiła chłopaka Basi
Andrzej z Wernerem będą mieli zatargi z gangsterką
Masakra! Co to piątek 13-tego?
0
@chudym tylko nie rób głupot, bo z tego co pamiętam to miałeś przygody
2
@koksik2700 mam nadzieję, bo jeżeli jeszcze zatęsknimy za EV, to już naprawdę będzie tragicznie z Barceloną
3
@pyku91 miłego scrollowania :)
1
Sueraz się trzymał za Achillesa, to nic dobrego nie wróży. Obym się mylił.
0
@SeeleyBooth bardziej chodzi mi o komentatorów/ekspertów
Jak pokazują rozgrzewkę w około 3 minucie, to na logikę jest jakiś uraz w drużynie
3
Młodzi się rozgrzewają, a Suarez kuśtyka.