0

@Siwy1313 dokładnie, przenieśli. Było głosowanie na LR i tak ustalili
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7761363

0

Mateusz Klich nie wykorzystał rzutu karnego. Jego Leeds wygrywa 1-0 z Derby

1

@Ricc tylko uważaj jak będziesz jeździł bo kultura jazdy jest zupełnie inna niż w Polsce. Tam pierwszeństwo ma większy, czytaj autobus nad osobówką, osobówka nad skuterem itp.
Miłego wypoczynku :)
A w jakiej miejscowości jesteś jeśli można spytać?

0

@michu1899 spieszę z wyjaśnieniem. Otóż, c+ i eleven wybierają na zmiane co kolejkę, który mecz pokażą. Tak się złożyło, że teraz kilka meczu jest na c+, czysty przypadek. Ale wiadomo, że równowaga w przyrodzie musi być zachowana, więc niebawem więcej męczy Barcelony będzie na eleven. Ostatnio nawet pewien użytkownik pokusił się o swoją rozpiskę do końca sezonu, z której wynikało, że mniej więcej transmisje rozkładają się po równo.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem.
Miłego weekendu!

0

@damianex10 ogólnie,to w szatniach piłkarskich jest wiele takich i podobnych sytuacji. Problem w tym, że to co w szatni, powinno tam zostać, a w dzisiejszych czasach wszystko trafia do sieci i potem są niesmaki :)

0

@koszol jak dla mnie Sevilla to jest pewniak z Realem

0

@MarioVeB! Noooo 1-1 :)

13

@Rini_Culebeka, gość poćwiczył kilka miesięcy i myśli, że jest fajterem :)

1

@KamQiX O końwa, fajny pomysł :)

1

@olej3012 scout to jeździ po świecie i szuka perełek w niższych ligach, a nie obserwuje gościa, który już gra w Barcelonie, nie ważne czy to Barcelona B, czy Juvenil A itp.
Miłego dnia :)

1

@Witekk10 nie jestem rasistą, w 1 klasie miałem 5 z murzynek Bambo w Afryce mieszka :)

0

@arasz1819 ja wiem, że jest korupcja, ale kupić organizacje mistrzostw, a kupić mecz, a tym bardziej ligę mistrzów, to duża różnica.

1

@Danny Gaucho standardowo, brak, ale pogadać trzeba. Ja też uważam, że te ich ligi mistrzów zdobyte w kontrowersjach, ale nie wydaje mi się, żeby na takim szczeblu móc sobie kupić mecze

0

Ja pukam, Ty gadasz! Pamiętacie?

0

@sidzej ten początek zdania to tak trochę masło maślane. Wiadomo, że jak masz krótką pamięć, to nie będziesz pamiętać :)
No offence jak coś :)

2

@Jonyx żart to by był, jakby eleven wybrało mecz Granada-Barcelona, zamiast Sevilla-Real.
Nie denerwujcie się tak, przyjdzie okres, że kilka meczów pod rząd będzie na 11.

100

Wczoraj MATS uchronił nas przed kolejną wysoką porażka na wyjeździe w LM. Kocur.
Strach nawet myśleć, jakie cuda w bramce wyczynia pierwszy goalkeeper reprezentacji Niemiec.

0

@martin86 bo zawsze "jakoś" się udawało oglądać a dzisiaj nie

0

@Piotr89Sand bo im serwery wywaliło jak się tylko mecz zaczął

0

nc+, jak ja was urwaa nie nawidzę!

0

@kielon93 to jakiegoś kielona może?

1

@adi7adi8 dokładnie... Bo jak jest zimno, ale nie ma wiatru, to jest ciepło. A jak jest ciepło, ale wieje wiatr, to jest zimno.

2

@MaTt_BarcaFan dla Borussii

0

@NeroTFP księża mają trochę mniej roboty w szkole, bo są zatrudnieni zazwyczaj na pół etatu, ale biorą udział w radach pedagogicznych, nie wiem skąd masz informację że tak nie jest.
Moze i niesprawiedliwe, że zarabiają podobnie, a sprawiedliwie kiedyś było? Równi dobrze, można porównać nauczyciela matematyki do nauczyciela wf. No ten to się napracuje, rzuci piłkę i niech grają.
A mógłbyś jeszcze wymienić co wchodzi w skład "multum innej roboty"?
I przypominam, że to ich dodatkowe zajęcia, a nie że tylko sobie siedzą w szkole kilka godzin tygodniowo.
No i jakbyś spytał księży, to gwarantuje Ci, że znaczna większość najchętniej by zrezygnowała z nauki w szkole. To jaka jest dzisiejsza młodzież to jest naprawdę coś strasznego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@patricq130413 ja mam note 7 i nie narzekam, ale z drugim nie miałem styczności

0

@xofcbxo ja wiem tylko o kogo chodzi, ale co tam było pisane to już nie

0

@Katalonbar jak ktoś ma są to priv!

0

@Triv44 jesteś w porządku!

0

@tadzik447 buła był dobry, niezłe sobie przyprowadzał na kwadrat :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?