1

@takisobiektos z 78-67 na 81-83, not bad :)

0

@Encore bracia?

0

@potrojnakorona mógłbyś napisać, czy Włoszki po wygraniu dwóch setów dokonały zmian i "odpuściły" czy Polki takie mocne?

0

@Yanek a kto 4?

1

Ale znawcy, jeden drugiego poucza, a sam gada farmazony. Zacznijmy od tego, że Ajax jeszcze nawet nie jest pewny gry w tej edycji LM!

0

@zadafcb z tym, że Ajax jeszcze nie awansował, tak samo jak Club Brugge i Slavia :)

1

@selbi i ten Zenit w pierwszym koszyku ^^

0

@michaleu i ta fizyka w piątek o 19, ale tam będzie poziom i frekwencja :)
P.s jakoś mało tych lekcji, ja w lo tylko raz miałem 6 lekcji, a tak to po 2x po 8 i 2x po 7

2

Ja tam nie jestem ani zwolennikiem, ani przeciwnikiem transferu Neymara. Co ma być, to będzie. Przyjdzie? Ok. Nie przyjdzie? Spoko. Mam tylko nadzieję, że jeśli dojdzie do skutku, to ten transfer nie odbije się czkawką. Za dużo ostatnio nietrafionych* zakupów i wydanych pieniędzy "w błoto".

*Nie mówię tu o wszystkich transferach, bo były i bardzo udane, ale jednak sporo okazało się klapą.

0

@Forza_Juve ale młot kobiecy jest lżejszy męskiego :)
Wiadomo, że nie w każdym sporcie,chodziło mi o te bardziej popularne

0

@PatrykBarca ja też nie przepadam, ale ze mistrzostwa to się skusiłem, w sumie to leciał w tle,bo i tak cały czas LR odświeżana :)

0

@MesQueUnClub_87 no siły tyle nie mają, ale ogólnie w każdym elemencie są dużo slabsze. Zagrywek z wyskoku prawie nie ma. Tam co druga piłką to kiwka. Co 4 jest oddawana "za darmo". I te wyniki takie chimeryczne, jak w tenisie nie raz, jeden set do 10 wygrają, żeby następnego przegrać do 12 :)

29

Nie mam nic do kobiet,nie jestem szowinistą ani nic, ale różnica między kobiecym sportem, a męskim jest kolosalna. Jedyny plus (dla facetów) to że czasem jest chociaż na czym oko zawiesić :)

0

@4drian0 przecież wystarczy obejrzeć ten filmik z dźwiękiem i wszystko jasne, a te pismaki żałosne juz

0

@D10SLEO skończyła parę piłek,ale nie zachwyca,masz rację

5

@KSSniper fejk nad fejkami :)

2

@Encore już rozlosowali, jest parę hitów
MIBR -NiP
FaZe - mousesports
Na'Vi - G2
Ence - Avangar
Liquid - CR4ZY
Astralis - Dreameasters
Renegades - NRG
Vitality - North

1

@clyde przegrała 1 mecz i to dlatego, że się podłożyli. Mają w miarę dobre stosunki ze Stalą, a wiadomo, że Stal potrzebowała punktów aby uniknąć baraży, co i tak się nie udało. Jestem tego pewien, bo Unia spokojnie prowadziła w meczu, apotem nagle "przestali" jechać.

Właśnie też mi się wydaje, że kombinacje i tak nic nie dadzą, bo Unia jest po prostu za mocna, chociaż chciałbym się mylić.

Takie kombinowanie, jak kiedyś w siatkówce, że lepiej przegrać mecz itp. zobaczymy co z tego wyniknie :)

1

Są tu jacyś MEGA fani i eksperci żużla? Wczoraj Sparta dostała łomot od Unii Leszno, ale śmierdzi mi tu coś i to mocno. Byłem na meczu, i na próbie toru było widać, że zawodnicy Unii są o wiele szybsi od rywali. Głównie dlatego, że jeździli wczoraj po szerokiej, a Spartanie notorycznie trzymali się dużo wolniejszego krawężnika. Zasłona dymna przed ewentualnym finałem? Może to tylko tłumaczenia po porażce, ale jednak coś było nie halo wczoraj.

https://zapodaj.net/cc8a085456aec.png.html - tłumaczenie porażki, czy jednak coś w w tym jest?

Może są tu osoby jakoś bliżej związane z klubami żużlowymi i mogą się wypowiedzieć w tej kwestii?

0

@culesjasiules myślę, że to jest jedyne rozwiązanie, żeby się coś w tym kraju zmieniło. Wiem, że to głupie, ale to co robią z Polską to jest dramat.

3

@culesjasiules mordo, walnij pod sejm, więcej pożytku

0

@Transu96 i znowu to samo, już tylu miało nie grać, bo przyszedł ten czy tamten. A co było wczoraj? Jakoś grali. Neymar jak przyjdzie to zaraz znowu pewnie do szpitala na kilka miesięcy, z kostką jest przerąbane, jak raz skręcisz, to już później masz problemy do końca życia. Dembele to samo, zaraz wypadnie i zostanie młodzież.

0

@Rewolucja123 "robi tak cały czas", czyli cały czas ma rację z tego wynika. To może warto Go jednak posłuchać, albo przynajmniej nie krytykować. Ja często czytam Jego wpisy i traktuje je poważnie, nawet jeśli się takie nie wydają, a później wychodzi, że miał rację. Warto posłuchać kogoś bardziej doświadczonego, zwłaszcza, że mówimy o kimś, kto naprawdę miał styczność z prawdziwą piłką. Samo przebywanie w szatni na takim poziomie rzuca zupełnie inne światło na futbol.

6

Ja myślę, że z Griezmanna będziemy mieć wielki pożytek i nie mówię tego tylko dlatego, że wczoraj strzelił 2 bramki. Widać, że zostało mu "Atleticowe" dna, czyli chłopak walczył, cofał się do obrony i pomagał. Dla niego główna nagroda będzie radość z gry. W Atletico, większość meczów kończyła się wynikiem 1-0, a wiadomo, że dla ofensywnych graczy największą przyjemność sprawia strzelanie goli. U nas, będzie mógł się w niektórych meczach bawić piłką u boku najlepszych piłkarzy świata. Wydaje mi się, że to będzie jego najlepszy okres w karierze.

Miłego dnia!

0

Wchodzę na FB i widzę, że się jaraja meczem Napoli, tylko sędzia dramatyczny. Może ktośoś napisać o co kaman?

0

@Striker dzięki mordo!!

0

@kenneth99 wiem właśnie, bo chyba CR ma więcej działalności

0

Dobry wieczór. Tak sobie rozkminiamy ze znajomymi pewne sprawy i mamy dylemat nad jedną. Kto dysponuje większym majątkiem, Ronaldo, czy Bieber? Nie chcę mi się szukać, a może ktoś się orientuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?