mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Avada Kedavra a jeżeli we wrześniu(24) kończę 26 lat, to ten podatek mi nie zostanie policzony tylko za sierpień czy za wrzesień też?
1
@TR3YWAY dorzuciłbym do tego jeszcze czas, a raczej jego brak. Po 30 to już zazwyczaj są dzieci, kredyty i inne sprawy na głowie i brakuje trochę czasu na siłownie itp.
Ale tak naprawdę to tylko wymówka, bo jak ktoś chce, to znajdzie czas, a wystarczy 10-15 minut dziennie, bez wychodzenia z domu.
Wszystkie te czynniki, które wymieniłeś można określić jednym słowem: MOTYWACJA. Jeśli jej brakuje (bo mamy już właśnie żonę/dziewczynę) to i nie ma efektów.
0
@WildKidzML napisałeś że rozwala Cię brak pomysłu Zidana na grę Realu, (w domyśle w tej chwili) jakby on kiedykolwiek miał jakiś pomysł.
Tak to napisałeś, jakby to on był odpowiedzialny za słaba grę Realu. Nic o kadrze nie pisałeś.
0
@WildKidzML a moim zdaniem to nie wina trenera, on nigdy nie był wielkim strategiem itp.
Problem to wypalona kadra, a przede wszystkim środek pola.
Barcelona największe sukcesy odnosiła z mocarna linia pomocy Busi-Iniesta-Xavi.
Teraz Modric, Kroos bez formy od dłuższego czasu
0
@mateusz121316 tak
0
@mateusz121316 Polsat sport, Polsat sport premium 1, zdf
2
Jakie męskie perfumy polecacie?
0
@selbi widać, że już spożywane było :D
0
@mauerinho w Dino masz promocje, przy zakupie 10 butelek wódki (jakiej chcesz) 11 dostajesz gratis.
1
@clyde jakieś perfumy, ubrania, buty, zegarek, może jakiś sprzęt typu telefon/komputer do grania, gadżety związane z FCB, jakaś wycieczka
12
@masq bo dokonał praktycznie niemożliwego?
To tak jakby zespół z naszej polskiej okręgówki zremisował z Barceloną
1
@Rewolucja123 oddałem głos na Fabiana i jest 245:245 :D
0
@IronSanHybrid no jak nie, przeczytaj co napisałeś
No offence ziom :)
0
@IronSanHybrid "odniesienie było tylko odniesieniem" no to ładnie teraz pojechałeś. To następnym razem odnoś się jakoś żeby to pasowało do Twoich argumentów :)
1
@Mike74 właśnie miałem to pisać, idealnie to dzisiaj opisałeś. Ja do Leona nic nie miałem i cieszę się, że gra już dla Polski, a potym co musiał zrobić i że odrzucił lepsze oferty, lubię i szanuję Go jeszcze bardziej.
0
@Pogba to prawda, Magic widać, że po tym upadku sprzed tygodnia nie swój, ale w najważniejszym momencie 3 przywiózł.
Edit: też nie wiadomo jakby się zawody potoczyły gdyby nie deszcz, bo Bjerre po trzech 3 potem słabo.
0
@Pogba w pewnym momencie Sparta wyszła na +1 w dwumeczu, a przed nominowanymi było -5
0
@Pogba delikatnie:)
2 biegi w całym meczu były ze był mega zwrot.
Raz Sparta jechała na 5-1 a przegrali 4-2 i raz GKM jechał na 5-1 i się 3-3 chyba skończyło
1
WTS! Ale meczyk we Wrocławiu i te biegi nominowane! Atmosfera pierwsza klasa! :)
1
@kamson24 tak jak wczoraj Jaga i Cracovia swoich rywali. To jest ekstraklasa, tego nie ogarniesz :)
0
@Skaramuczi jak do wypalania?
Kupiłem czyste płyty i chcę na nie nagrać film :)
0
jaki program do nagrywania polecacie? Chcę nagrać film weselny na płyty.
Jakiś prosty w obsłudze najlepiej
0
@xVENUMx śmiechy chichy, ale to jest jeden z głównych czynników jego słabszej formy. Ja sam widzę po sobie że parę kilo więcej i już jest dużo gorzej. Z tym, że ja gram 4fun a to profesjonalista.
0
@ksobi ale jakby miał tyle tych mieszkań i tyle pieniędzy co ten użytkownik mówił, to by sobie kupił nowego Mercedesa bez walki :)
2
@PrinceDamon pamiętam jak się kłóciłem z jakimś użytkownikiem tutaj, że Adamek stracił w moich oczach bo był na szczycie, a teraz zbiera dla kasy oklep od np Szpilki.
To mnie zjadł prawie i zapewniał że Adamek jest ustawiony, że ma tyle mieszkań i tyle kasy z tego że lohoho.
No i życie zweryfikowało
10
@Michael24 Sponsorem dzisiejszej imprezy jest Michael24 :)
5
PIO! PIO! PIO!
Piątello BUM! BUM!
1
@Janiama To miałem na myśli, może nie do końca jasno się wyraziłem.
0
@Janiama To zróbmy 2 edycje, jedna będzie się składać z zawodników sprzed 2000 roku, a druga z po.
0
@NeroTFP Lech - Austria Wiedeń. Byłem na tym meczu. Stadion był w budowie, więc były tylko 2 albo 3 trybuny( więc to co było otwarte to było zawalone po brzegi). Nie pamiętam dokładnie bo łepek byłem. Pamiętam za to, że po golu dającym awans Lechowi w 120 minucie skakałem w ramionach jakiegoś typka, którego pierwszy raz na oczy widziałem :)