0

@Encore może być sensacyjny zwycięzca, jak na PGL w Krakowie

1

@Avada Kedavra problemy z czytaniem? mam skopiować?
ja jak nie wiem o czym ktoś piszę, to się domyślam, że mnie to nie interesuje. A jak chcę się dowiedzieć, to sobie sprawdzam w wyszukiwarce.

0

@czółkovsky kurła faktycznie, nawet kilku kumpli moich widzę :D

0

@czółkovsky Co to za drużyny?

1

Ale będzie szok, jak do Renegades dołączy AVANGAR. Konia z rzędem dla tego, który by coś takiego przewidział.

4

https://www.fangol.pl/view/281158/kapitalny-popis-techniki

Kozacka technika. Thiago to jest gość.

0

@Baaarca95 pisząc ten post wyżej, właśnie na tym się wzorowałem.
P.S potrafi ktoś to przeczytać, a nie nucić jak w reklamie? Haha:)

27

Dzień dobry. Jak to mawiał Albert Einstein: jeśli a oznacza szczęście, to a = x + y + z,gdzie x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Coraz bliżej weekend, coraz bliżej weekend.
Miłego dnia! :)

1

@Adamski69 mission failed

0

@Encore ciekawe gdzie, bo Turca też gospodarz

29

Dzień dobry! Jak to się mówi, środa minie, tydzień zginie. Jeszcze trochę i weekend.
Miłego dnia :)

7

@SHIBA nie wiem czy taki raj, punktu fortuny tu nie widzę, a z netem może być kiepsko :)

1

@Grzesior667 niby tak, ale zobacz, że po urodzeniu dziecka często "rodzice", którzy chcieli je usunąć, zmieniają zdanie i dziecko staje się dla nich najważniejsze. Często też po aborcji potem ludzi dopadają wyrzuty sumienia. Ogólnie temat rzeka i bardzo trudny tenat

0

@Grzesior667 widzę, że Ci chodzi o tą konkretną sytuację. No to chyba tak by było "sprawiedliwie". Ale posrany ten układ i że aborcja legalna w każdym przypadku.

1

@Grzesior667 trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny, bzykać się chciało, to niech wychowuje albo płaci.
Edit: kobiety się to samo tyczy. Aborcja tylko pod warunkiem, że jest jakieś zagrożenie, gwałt.

0

@Bamek94 ale mówisz o zacinaniu takim, że chwilę leci mecz, się zatnie i po chwili leci znowu, czy wyskakuje jakiś błąd? Bo jeżeli błąd, co k się często zdarza, to wina chyba aplikacji, ale jak się zacina tylko obraz, to raczej wina Internetu

0

@MrNobody a nie wolisz sobie zostawić ten jeden slot? Nie będziesz mógł obejrzeć meczu w domu, będziesz gdzieś w trasie i już sobie nie obejrzysz. No chyba że wylogujesz klientów, ale to nie fair i zakładam że tak nie robisz :)

0

@damianex10 zgadzam się, ale oni pewnie i tak 3 czy nawet 4 garniturem są w stanie zdobyć tytuł

0

@MrNobody warto zaznaczyć, że w tym samym czasie można oglądać na dwóch urządzeniach, które są podpięte pod apke. Tzn. że jeśli korzystasz Ty, osoba której już sprzedałeś dostęp, to 3 osoba sobie w tym czasie nie poogląda. No chyba, że Ty będziesz oglądał na TV.

0

@AduŚ07 nic mi na ten temat nie wiadomo. Przyjechali, zagrali w tych koszulkach i zabrali ze sobą.

1

@Odesseiron Pomiędzy Wrocławiem, a Poznaniem. Niedaleko Rawicza, gdzie swój wyrok odbywał niejaki Roman Kurski :)

0

Wczoraj aa stadionie miejskim w Wąsoszu zagrali piłkarze Agrupacio Barca Jurgadors Barcelona, czyli byli zawodnicy słynnej FC Barcelony (oldboye).

Może ktoś był?
Łapcie fotorelacje i krótkie wideo z tego "święta" w tej małej miejscowości:
https://gora.naszemiasto.pl/byli-pilkarze-fc-barcelony-na-murawie-w-wasoszu-rozegrali/ar/c1-7320377

http://sport.elka.pl/pilka-nozna/22860-byli-pilkarze-fc-barcelony-zagrali-w-wasoszu


0

@ViscaBarca123 Zdecydowanie wolę 20 takich transferów, niż jeden za 100 baniek, gdzie później się okazuje niewypałem. No ale to tylko moje zdanie :)

0

@kamilo0066 pewnie jeszcze stare odcinki

1

@Wilczeq a mi nie, gdyby nie sędziowie, to już dawno by było po meczu :)

2

Taylor jaki głos, ahhahaha :)))

8

@SeeleyBooth absolwenci Uniwersytetu na rozmowę o pracę?

0

@Phatro dokładnie, cały czas jesteśmy zależni od siebie. Inni też pogubią punkty. Trochę śmiesznie to pisać we wrześniu, zazwyczaj takie teksty pod koniec sezonu ;)

0

@Azi no nie są zgrani, bo gdyby nie kontuzję innych graczy, to Rafinha i Perez raczej by w kadrze nie byli. Pierwszy byłby sprzedany, a drugi by siedział w drugiej drużynie.

2

@Phatro w Bilbao z reguły wieku bramek nie zdobywamy, ciężko tam o punkty. Z Betisem był pokaz, a z Ossasuna zagrała mądrze, a i tak udało nam się zdobyć 2 bramki. Powinny być 3. No i zapominacie, że gramy bez naszych kluczowych graczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?