6

Ja myślę, że z Griezmanna będziemy mieć wielki pożytek i nie mówię tego tylko dlatego, że wczoraj strzelił 2 bramki. Widać, że zostało mu "Atleticowe" dna, czyli chłopak walczył, cofał się do obrony i pomagał. Dla niego główna nagroda będzie radość z gry. W Atletico, większość meczów kończyła się wynikiem 1-0, a wiadomo, że dla ofensywnych graczy największą przyjemność sprawia strzelanie goli. U nas, będzie mógł się w niektórych meczach bawić piłką u boku najlepszych piłkarzy świata. Wydaje mi się, że to będzie jego najlepszy okres w karierze.

Miłego dnia!

0

Wchodzę na FB i widzę, że się jaraja meczem Napoli, tylko sędzia dramatyczny. Może ktośoś napisać o co kaman?

0

@Striker dzięki mordo!!

0

@kenneth99 wiem właśnie, bo chyba CR ma więcej działalności

0

Dobry wieczór. Tak sobie rozkminiamy ze znajomymi pewne sprawy i mamy dylemat nad jedną. Kto dysponuje większym majątkiem, Ronaldo, czy Bieber? Nie chcę mi się szukać, a może ktoś się orientuje.

6

@VIPER2712 Barca Info pisał któregoś dnia, że dostał zielone światło od lekarzy.

5

@Rewolucja123 no, więc wystarczy, że dasz ten link i tam jest wszystko, poprzednie wyniki, tabela, nadchodzące mecze, statystyki

2

0

@Rewolucja123 no ale czemu to m służyć, skoro wiadomo że słaba drużyna nie będzie miała 3-0

1

@FcBarcaVamosMyClub ja swojej dam Laura :)

0

@Mario96w taniej Wam tabletki wyjdą :)

4

https://streamable.com/5w0lp
Ja tam trochę śmiechłem :)

Miłego dnia!

0

@Rewolucja123 na czym polega to bezpieczeństwo bo nie łapię? Dajesz 3-0 drużyny, która nie wyjdzie z grupy, gdzie tu bezpieczna gra?:)
Ten może ja się nie znam, w CS grałem ale tego nigdy nie obstawiałem więc może to jakaś taktyka, wyjaśnij jak możesz

1

@Mario96w @sokot teraz wbiliśmy na ambonę, bo nam zwialy. Śwagier myśliwy, a ja tak o, czasem lubię.

3

0:38 a ja latam po lesie za dzikami, co za @#$ana akcja :)

2

@MesQueUnClub96 Ponieważ Neymar stay in Paryżu

0

@MILF nie, właśnie ja zrobiłem błąd, bo poszedłem na studia cywilne, a nie wojskowe i to zaoczne. Nie mieliśmy prawie w ogóle zajęć praktycznych. Tylko raz, nas zapakowali na Stara wywieźli za miasto, dali mapę i kompas i elo :P I to najlepiej wspominam :)

0

@MILF ja właśnie studiowałem bezpieczeństwo narodowe na WSOWL- Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych, teraz jest to AWL - Akademia Wojsk Lądowych
dziwie się, że nie słyszałeś o tym, bo to już od kilku dobrych lat istnieje, ja zaczynałem w 2013 bodajże.

I tak, o terroryzmie też na tych studiach były zajęcia, ale nie jak zostać terrorystą :)))

0

@MILF to albo mało słyszałeś, albo nie chcesz użyć szarych komórek
może studiować bezpieczeństwo narodowe/wewnętrzne ale napisał tylko "bezpieczeństwo"

0

@Wilczeq jakby było coś istotnego to by pewnie był artykuł na stronie. Plotek z miliona gównianych źródeł nie ma co nawet komentować.

0

@Qlewer w Krakowie nie widziałem, widziałem gdzie indziej, nie boli się, ale zachowywali jakby tylko sami byli :)

0

@neymarjr_143 może i robią, ale ja się z taką jeszcze nie spotkałem, a byłem w kilku miejscach i zazwyczaj to Polacy zachowują się najgorzej.
Rozumiem że się można bić itp, ale żeby rozwalać komuś szklankę na głowie.

0

Sytuacja miała miejsce w Turcji, chwilę temu, jeden polaczek się napił i drugiego uderzył szklanką w głowę. Później się dziwić, że nas tak postrzegają za granicą.

3

@Grubson06 hahahahaha, wczoraj miałem przyjemność widzieć to na własne oczy, niestety dzieciak, który kupował loda, nie był taki szczęśliwy, poryczal się konkretnie

0

@Rewolucja123 serio Tyloo? Jak wyjdą to będzie dobrze.

3

@Rewolucja123 to raczej ona ma farta:)
Poczytaj o ich historii poznania.

2

@Objectivo zdecydowanie TAK :)

1

@Kompletny a to już zupełnie inny temat do dyskusji.
Prawda taka, że w wielu meczach za EV gramy bez pomysłu i wygrywamy dzięki geniuszowi Messiego. No ale niestety trzeba się z tym przemęczać.
Ciesze się, że jestem już starszy i tak tego nie przeżywam jak kilka lat temu. W lo, po Romie albo Liverpoolu nie miał bym "życia":D

0

@Kompletny ale w Bilbao chyba często gubiliśmy punkty. Mnie ten wynik wcale bardzo nie dziwi.

0

@Janiama jestem za granicą, jedyny kanał w TV to TVP Polonia, oglądałem z 2-3 razy wiadomości. Kabaret. Wczoraj np. podawali listy posłów PO i poszczególnych wyróżnili, pokazując ich cytaty sprzed kilku lat, żeby ich tylko skompromitować. Cały czas chwalą się wynikami oglądalności i to wszystko dzięki prezesowi Kurskiemu. Temat abp wałkowany cały czas, po akcji w klubie w Poznaniu.
To pokazuje co oni robią z tym krajem i ludźmi. Brzydzę się tym, a to tylko malutkie rzeczy, bo te wielkie wałki, które robią, to nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.
A na desere, w sporcie mówili o remisie Bayernu z beniaminkiem Bundesligi.
Manipulacja, manipulacją, ale i inne informacje, nie tylko polityczne trzeba mocno analizować, bo poziom jest dramatyczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?