mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ja myślę, że z Griezmanna będziemy mieć wielki pożytek i nie mówię tego tylko dlatego, że wczoraj strzelił 2 bramki. Widać, że zostało mu "Atleticowe" dna, czyli chłopak walczył, cofał się do obrony i pomagał. Dla niego główna nagroda będzie radość z gry. W Atletico, większość meczów kończyła się wynikiem 1-0, a wiadomo, że dla ofensywnych graczy największą przyjemność sprawia strzelanie goli. U nas, będzie mógł się w niektórych meczach bawić piłką u boku najlepszych piłkarzy świata. Wydaje mi się, że to będzie jego najlepszy okres w karierze.
Miłego dnia!
0
Wchodzę na FB i widzę, że się jaraja meczem Napoli, tylko sędzia dramatyczny. Może ktośoś napisać o co kaman?
0
@Striker dzięki mordo!!
0
@kenneth99 wiem właśnie, bo chyba CR ma więcej działalności
0
Dobry wieczór. Tak sobie rozkminiamy ze znajomymi pewne sprawy i mamy dylemat nad jedną. Kto dysponuje większym majątkiem, Ronaldo, czy Bieber? Nie chcę mi się szukać, a może ktoś się orientuje.
6
@VIPER2712 Barca Info pisał któregoś dnia, że dostał zielone światło od lekarzy.
5
@Rewolucja123 no, więc wystarczy, że dasz ten link i tam jest wszystko, poprzednie wyniki, tabela, nadchodzące mecze, statystyki
2
@Rewolucja123 ale po co?
Tutaj jest wszystko na bieżąco: https://www.hltv.org/events/4450/starladder-major-2019-main-qualifier
0
@Rewolucja123 no ale czemu to m służyć, skoro wiadomo że słaba drużyna nie będzie miała 3-0
1
@FcBarcaVamosMyClub ja swojej dam Laura :)
0
@Mario96w taniej Wam tabletki wyjdą :)
4
https://streamable.com/5w0lp
Ja tam trochę śmiechłem :)
Miłego dnia!
0
@Rewolucja123 na czym polega to bezpieczeństwo bo nie łapię? Dajesz 3-0 drużyny, która nie wyjdzie z grupy, gdzie tu bezpieczna gra?:)
Ten może ja się nie znam, w CS grałem ale tego nigdy nie obstawiałem więc może to jakaś taktyka, wyjaśnij jak możesz
1
@Mario96w @sokot teraz wbiliśmy na ambonę, bo nam zwialy. Śwagier myśliwy, a ja tak o, czasem lubię.
3
0:38 a ja latam po lesie za dzikami, co za @#$ana akcja :)
2
@MesQueUnClub96 Ponieważ Neymar stay in Paryżu
0
@MILF nie, właśnie ja zrobiłem błąd, bo poszedłem na studia cywilne, a nie wojskowe i to zaoczne. Nie mieliśmy prawie w ogóle zajęć praktycznych. Tylko raz, nas zapakowali na Stara wywieźli za miasto, dali mapę i kompas i elo :P I to najlepiej wspominam :)
0
@MILF ja właśnie studiowałem bezpieczeństwo narodowe na WSOWL- Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych, teraz jest to AWL - Akademia Wojsk Lądowych
dziwie się, że nie słyszałeś o tym, bo to już od kilku dobrych lat istnieje, ja zaczynałem w 2013 bodajże.
I tak, o terroryzmie też na tych studiach były zajęcia, ale nie jak zostać terrorystą :)))
0
@MILF to albo mało słyszałeś, albo nie chcesz użyć szarych komórek
może studiować bezpieczeństwo narodowe/wewnętrzne ale napisał tylko "bezpieczeństwo"
0
@Wilczeq jakby było coś istotnego to by pewnie był artykuł na stronie. Plotek z miliona gównianych źródeł nie ma co nawet komentować.
0
@Qlewer w Krakowie nie widziałem, widziałem gdzie indziej, nie boli się, ale zachowywali jakby tylko sami byli :)
0
@neymarjr_143 może i robią, ale ja się z taką jeszcze nie spotkałem, a byłem w kilku miejscach i zazwyczaj to Polacy zachowują się najgorzej.
Rozumiem że się można bić itp, ale żeby rozwalać komuś szklankę na głowie.
0
Sytuacja miała miejsce w Turcji, chwilę temu, jeden polaczek się napił i drugiego uderzył szklanką w głowę. Później się dziwić, że nas tak postrzegają za granicą.
3
@Grubson06 hahahahaha, wczoraj miałem przyjemność widzieć to na własne oczy, niestety dzieciak, który kupował loda, nie był taki szczęśliwy, poryczal się konkretnie
0
@Rewolucja123 serio Tyloo? Jak wyjdą to będzie dobrze.
3
@Rewolucja123 to raczej ona ma farta:)
Poczytaj o ich historii poznania.
2
@Objectivo zdecydowanie TAK :)
1
@Kompletny a to już zupełnie inny temat do dyskusji.
Prawda taka, że w wielu meczach za EV gramy bez pomysłu i wygrywamy dzięki geniuszowi Messiego. No ale niestety trzeba się z tym przemęczać.
Ciesze się, że jestem już starszy i tak tego nie przeżywam jak kilka lat temu. W lo, po Romie albo Liverpoolu nie miał bym "życia":D
0
@Kompletny ale w Bilbao chyba często gubiliśmy punkty. Mnie ten wynik wcale bardzo nie dziwi.
0
@Janiama jestem za granicą, jedyny kanał w TV to TVP Polonia, oglądałem z 2-3 razy wiadomości. Kabaret. Wczoraj np. podawali listy posłów PO i poszczególnych wyróżnili, pokazując ich cytaty sprzed kilku lat, żeby ich tylko skompromitować. Cały czas chwalą się wynikami oglądalności i to wszystko dzięki prezesowi Kurskiemu. Temat abp wałkowany cały czas, po akcji w klubie w Poznaniu.
To pokazuje co oni robią z tym krajem i ludźmi. Brzydzę się tym, a to tylko malutkie rzeczy, bo te wielkie wałki, które robią, to nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.
A na desere, w sporcie mówili o remisie Bayernu z beniaminkiem Bundesligi.
Manipulacja, manipulacją, ale i inne informacje, nie tylko polityczne trzeba mocno analizować, bo poziom jest dramatyczny.