1

@Janiama To miałem na myśli, może nie do końca jasno się wyraziłem.

0

@Janiama To zróbmy 2 edycje, jedna będzie się składać z zawodników sprzed 2000 roku, a druga z po.

0

@NeroTFP Lech - Austria Wiedeń. Byłem na tym meczu. Stadion był w budowie, więc były tylko 2 albo 3 trybuny( więc to co było otwarte to było zawalone po brzegi). Nie pamiętam dokładnie bo łepek byłem. Pamiętam za to, że po golu dającym awans Lechowi w 120 minucie skakałem w ramionach jakiegoś typka, którego pierwszy raz na oczy widziałem :)

17

@gorgota pozdrowienia z dusznej i nagrzanej hali :)

2

@Momalsino Marco Reus

2

@bafi *no chyba żeby nie było :)

0

@Nano22 Czemu Vidal ma się nie pogodzić z rolą pierwszego rezerwowego, skoro w większości tak wyglądał jego sezon? I on chyba wiedział, że po to tu przychodzi.
Jezeli Busi będzie grał tak jak w większości meczów w tamtym sezonie, to powinien usiąść na ławce. Demonem szybkości to on nigdy nie był, ale miał ten 6 zmysł na boisku i genialne podania. Ostatnio brakuje tych zagrań a zdecydowana większość to straty, które kończą się groźnymi akcjami rywali.
Ja też bym tak nie panikował, że za dużo ludzi, bo zaraz kogoś sprzedamy, a w trakcie sezonu będą kontuzje, kartki, także lepiej mieć szerszą kadrę.

0

@NeroTFP


Dokładnie

0

@4drian0 jak ja mam czegoś dość, to tego nie robię, a nie brnę w to dalej. No ale ok, może nie zrozumiałem.

3

@4drian0 Ty to też dobry asior, przed chwilą pisałeś, że masz dość kolejnych wpisów o tym, a teraz sam z tym wyjeżdżasz :)

3

@MesQueUnClub_87 po wstępie liczyłem na jakąś historyjkę, ale się zawiodłem. Ale ogólnie przekaz dobry :)

5

@Wilczeq w naszej lidze, każdy może pokonać każdego. Przykladowo, Pogoń teraz wygra jeszcze 4 mecze i będzie miała 5 zwycięstw z rzędu, a taki Raków Częstochowa przegra wszystkie 5 spotkań.
No i 6 kolejka, Raków jedzie do Szczecina i wygrywa 3-0.

4

Ale szambo wybiło, masakra. Ale dobrze, zaraz się posypie kilka banów i może będzie spokój przez 48 godzin chociaż :)

1

@Janiama Szkoda, że poszli w taki format zawodów. DMŚ w czteroosobowych składach to były emocje. Roszady, jokery i te piękne zwycięstwa Polaków.

3

Na Canal+sport mistrzostwo świata par na żużlu, Polacy z duża szansa na medal, a może i pokusza się o zwycięstwo.

1

@TheNekro94 ja zaczynałem od przyjaźni 9 lat temu, dzisiaj to moja żona :)

4

@Chwytliwy napisałbym Real, ale nie wiem czy się zalicza do wielkich klubów.

0

0

@Odesseiron "Prawnicy El Chapo przekonywali sąd, że został on wrobiony."
:)))))))))))

0

Macie jakiś swój ulubiony stand-up na YT? Ale nie chodzi mi o artystę, typu Lotek i uj, tylko konkretny występ. Moga być nawet te godzinne.

0

@GregSTG skąd ta pewność? Ostatnio tutaj ktoś wrzucał właśnie info, że miał notatkę policyjną z której wynikało, że wina była tej drugiej strony, a ubezpieczalnia się upierała, że podwójna wina i wypłacili mu połowę szkody

17

@Mazi nie bronie jej, oczywiście jej wina by była, ale taka moja rada dla Ciebie, jeśli faktycznie nie patrzyłeś, to następnym razem się rozejrzyj, możesz zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.
Nie zapominajmy, że na drodze panuje zasada ograniczonego zaufania do innych kierowców. Puknela by Cię, a później byś wojował z ubezpieczalnią itp. a nie daj Boże komuś by się coś stało.

0

@Thierno No trudno ;)

0

@PizzerMan planujesz wejść na rynek z portfelami? :)

8

Algieria gra właśnie półfinał PNA, jak awansuj, to znów będzie "święto" we Francji i zadyma. W sumie to jak przegrają, to pewnie też.

0

A jak komuś mało sportu, to trwają właśnie indywidualne mistrzostwa Polski na żużlu :)

15

Może i przegrał, ale klasą wciąga go nosem :)

2

@Makalu jest najlepszym klubem bo wygrali LM tak? A na krajowym boisku już w grudniu się nie liczą w walce o mistrzostwo. Jakby byli najlepsi, to by wygrywali wszystko.

3

@Chwytliwy twardy, tym bardziej, że tamten koleś chyba nie wszedł w zakład z dannym :)

1

Ktoś wie, co to za niemiecki elegancki samochód do wygrania? Jakby nie mogli napisać konkretnie. Cos w stylu "oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie".

Jak coś takiego widzę, to od razu wiadomo że nic z atrakcyjnością to nie ma wspólnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?