mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeśli by tak wyglądała:
to nic bym nie zrobił :D
0
Myślę, że 10 000 zł na rodzinę 2+2 by stykło mi :)
9
De Gea.
0
Wydaje mi się, że on grał z tą drużyną, która miała piłkę.
Czasami tak mieliśmy na treningach.
0
Może są tu jacyś agenci nieruchomości albo dobrzy negocjatorzy? Wybieram się jutro oglądać mieszkanie do zakupu i może ktoś wie o co warto spytać i jak ewentualnie podejść do negocjacji, żeby ugrać dla siebie jak najwięcej?
Wywiad środowiskowy z sąsiadami to wiem, dlaczego sprzedają itp też, ale może macie jakieś swoje sekretne sposoby i pytania?
0
Nie chciałem robić babce problemów i spieszyłem się do roboty.
1
Mam świadka, zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych a ona mi w dupe.
No to chyba zgłaszam.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi
0
Potrzebuje opinii, miałem rano stłuczkę, babka mi w tyłek wjechała. Spisaliśmy oświadczenie, chciałem od niej 500 zł bo połamany zderzak i klapa tylna wgnieciona, ale się nie zgodziła. Mówiła, że odezwie się jutro. Mam jej wszystkie dane, mam polisę, chociaż mi jej nie podała. Czekać na jej propozycje, czy zgłaszać do jej ubezpieczalni?
0
Na fortu je masz kurs 5.30 że będzie 1:0 dla Atletico
0
Ciężko stwierdzić kolego, raczej nie zaplanujesz tego z takim wyprzedzeniem jakbyś chciał.
0
Ostatni mecz ligowy jest w okolicach 19 mają
25 mają finał pucharu króla z Valencia.
1 czerwca finał LM.
Wszystko może zależeć od tego czy będziemy grać w finale LM i może ewentualnie po, zrobią jedną wielką fetę
52
Dziś 14 rocznica śmierci Jana Pawła II.
0
Ja tam był Lewego widział, może w United, on walczak jest, myślę że by się tam odnalazł. A czerwony mu pasuje imo.
41
Dyplomata to osoba, która powie Ci, żebyś wypier***** w taki sposób, że odczujesz podniecenie na myśl o zbliżającej się podróży :)
0
A Ty byś się podał na jego miejscu? Chodzi mi tu o pieniążki:)
1
Na 1 Szpakowski, na Polsacie Wichniarek, z deszczu pod rynnę :/
0
Pytanie z ciekawości, jak postawi się strzelca bramki, a on wchodzi z ławki i strzela, to i tak jest zwrot po kursie 1.0 czy zaliczają to?
I drugie pytanie, bo mnie to zastanawia, jak np pamiętnym meczu Legia- Celtic był wynik 4-1, a potem, był walkower, to jak to było liczone u buka?
2
Najważniejsze momenty wczorajszych walk:
1
A ja dzisiaj turniej miałem i wygraliśmy, w finale 5-1 a wcześniej w grupie przegraliśmy z nimi 5-2 :)
2
Moim zdaniem kilka czynników na to wpływa.
To, że gra ten słabszy, może wynikać z układów ( bardzo częste zjawisko w piłce).
Gra na treningu a na meczu to dwie różne rzeczy, dochodzi stres, publiczność i zawodnika to paraliżuje (przykład Janiamy? Bez obrazy oczywiście).
2
Do 13 w robocie a potem turniej w gałe.
1
I to drugi rok z rzędu:)
0
Nie przegrać z Atletico i mistrzostwo zapewnione.
68
Dobrze, że nie napisał, że Messi dośrodkowywał, ale mu zeszła i padł gol :)
0
Poratujcie linkiem, bo to zasrane nic+go znowu padło..
59
Dalej nie kumasz? :)
80
Czyli nic się nie zmienia? :D
3
Ale nie dla samego piłkarza (moim zdaniem). Ja chciałbym reprezentować swoj kraj na arenie międzynarodowej i odnosić sukcesy, a szanse na to duże grając we Francji.
0
Słusznie, ale co na to Lenglet? Chyba marzeniem każdego piłkarza jest reprezentowanie swojego kraju.
0
Teraz każdy może grać z każdym.