0

@nvidd może jakiś błąd w systemie? Albo zwyczajnie słabszy dzień, stres.

2

Tymczasem Polki wygrały 1 seta z Brazylijski 25-22. Oby nie skończyły jak wczoraj z USA.

3

@nvidd nie chce obrażać, ale to tylko pokazuje ile warte są te oceny.
Oceny a inteligencja to dwie różne rzeczy

9

Korona Kielce przegrywa z reprezentacją AFE 1:3. Rywale Kielczan, to drużyna złożona z bezrobotnych piłkarzy, którym hiszpańska federacja organizuje przygotowania do sezonu.

Źródło:fangol

0

@gumaz a mnie tam niektóre śmieszą, Gabrysia Bąk, Jaśka jak zamawia wczasy. Nie wszystkie ale są czasem śmieszne fragmenty.

0

@Michu30 ale w tym sezonie odpaliło kilku zawodników, to już nie tylko Tai i Magic. Teraz Drabik ciśnie ładnie,Fricke, Jamrog, Czogunow.
Unii robotę robią przede wszystkim juniorzy, ale i we Wrocławiu wygląda to obiecująco. Jeśli obie drużyny utrzymają formę, to będziemy świadkami mega widowiska

0

@MarioVeB! Też właśnie miałem iść, ale za gorąco, nawet widać po stadionie, że mało osób na trybunie całej w słońcu
@Michu30 aktualnie 32-10

4

Ale Sparta Wrocław gwałci Stal Gorzów :O

4

Peruwiańczycy perfekcyjnie wykonali karne, może poza ostatnim. Muslera 4(!) razy wyczuł kierunek a mimo to nawet nie był blisko obrony.

2

1

@Jakchcesz
Z racji kończącego się sezonu truskawkowego, to naleśniki z serem i polewą truskawkową.

1

Coś dla fanów WWE. Te miny Kloppa są genialne i świetnie pasują:)

https://www.facebook.com/SportsJOEdotie/videos/1365632363593756/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ściah Być może, tak sobie gdybam, ale wielokrotnie się słyszało o ojcu w negatywnym świetle, że pazerny bardzo itp.

0

@creative7 ja polecam travel planet, a z Grecji polecam Zakynthos. I już na wyspie jest polskie biuro podróży Zante Magic Tours, super wycieczki, nie pożałujesz

10

@LuckyFCB Niewykluczone, że to właśnie ojciec Neymara jest największym problemem

0

@Gaucho Niewykluczone, że 1 lipca klub nas zasypie kilkoma oficjalkami na raz :)

2

@AdrianGajewski2005 Adi, tylko spokojnie, bez nerwowych ruchów.

0

@jakub6623 a gdzie pracujesz? stacja paliw?

2

@shinthps To jaki problem było zrobić zakupy wczoraj?
Po drugie, żabki są otwarte niektróe.

0

@shinthps a że do pracy nie musiałeś iść to już nie wspomnisz? :D

0

@Encore zgoda, zdominował, ale teraz w strongmani dźwigają o wiele większe ciężary niż za czasów Pudziana.
P.s mi w nim jeszcze bardzo imponowała sylwetka. Większość strongmanów to grubasy

0

@MarioVeB! We Wrocławiu jest dramat, wczoraj wieczorem się grać nie dało na Biskupinie.

0

@KingKahuka no chyba ktoś musi ta ligę wygrać nie? Półfinały dziś i jutro

1

@Socjopata jak Magik? :)

0

@Socjopata latają nad głową szybowcami, lotniami tylko

11

Były ze Szrenicy, czas na Śnieżkę, pozdrowienia dla całej La Rambli! Barca zawsze na szczycie!!:)
https://zapodaj.net/5109519fa2508.jpg.html

0

@Janiama Zobacz sobie Pana Li, z tego samego festiwalu:)

0

@smola91 hahaha, moja miejscowość :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?