mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms połóż się i podkul nogi, jeżeli boli, to nie czekaj tylko jedź.
Nie ma co ryzykować, bo jak Ci się rozleje wyrostek to będzie niewesoło.
Nie chcę też straszyć, ale ostatnio mojego brata kumpel, 28 lat, brzuch go rozbolał we wtorek, a w poniedziałek był pogrzeb.
Jedź, nie czekaj na to co się wydarzy.
5
Większość zadowolona ze składu, czyli wynik będzie odwrotny.
Oby nie :)
0
@krefi10 za 1 się udało, bo egzaminator na laski się oglądał :)
0
@SkN najlepiej jakby zrobili tak jak w PL, okienko kończy się tuż przed rozpoczęciem sezonu. Niestety jeszcze by trwało, ale jednak już by się konczylo, a tak, to jeszcze 2 tygodnie...
1
@sidzej ciekawe co zrobią z Neymarem, czy przy ewentualnym pozostaniu w drużynie będzie grał, czy trybuny. Kibice już swoje niezadowolenie pokazali. PSG stać na to, żeby mu płacić za siedzenie, ale dla fanów piłki brak takiej klasy zawodnika na boisku to duża strata.
0
@ArterkHD poezje się mielą...
0
@FutbolowyJanusz właśnie że temat był, ale nie wiem jak to się skończyło
0
Te bramki na wyjeździe już znieśli, czy od nowego sezonu dopiero?
0
@Rewolucja123 byku, nie trzeba wchodzić w regulamin, żeby to wiedzieć :)
0
@TheMefju jak nie Leszno, to Wrocław, finał dla Falubazu nie w tym sezonie.
1
@Chwytliwy jeżeli Frankie, będzie miał obok Busiego i Ivana, to te cechy i tak się nie przydadzą. Smutne, ale prawdziwe. Busi i Rakieta nie mogą grać razem,bo wtedy jesteśmy wolni jak wóz z węglem.
1
Obejrzałem sobie skrót właśnie, mam wrażenie, że dwie pierwsze bramki po spalonym. Nie było dobrych powtórek ani stopklatek,więc mogę się mylić. Jak Waszym zdaniem?
No i jeszcze słowo o Dembele, widać że potencjał ogromny, ale te niektóre podania takie niedokładne, a nie są to trudne zagrania. Niestety to się cały czas powtarza, obawiam się, że może tego nie wyeliminować. Mimo to, jak będzie co mecz strzelał bramkę i dorzucał asystę, to te zagrania będzie mu można wybaczyć.
Miłej niedzieli!
7
Kolejne zdjęcie z "cyklu Barcą na szczycie". Była Szrenica, Śnieżka, czas na polskie Taty.
https://zapodaj.net/aa00a7939e730.jpg.html - Dolina pięciu stawów polskich z góry.
Niestety nie udało się zdobyć konkretnego szczytu, z pewnych problemów zdrowotnych członków ekipy, ale pod 2000 m.n.p.m się zakrecilismy.
Na deser Morskie Oko (1395 m.n.p.m)
https://zapodaj.net/3bab5511a2141.jpg.html
I z góry:
https://zapodaj.net/df4b750971f81.jpg.html
I "takie tam":
https://zapodaj.net/900c98d0889e0.jpg.html
https://zapodaj.net/dfa2d193a9fd5.jpg.html
https://zapodaj.net/14e94e996f251.jpg.html
Śmigłowiec GOPR "w akcji":
https://zapodaj.net/848d5c2c7df91.jpg.html
Standardowo, pozdrowienia dla całej La Ramblii!
0
@NeroTFP ale dużych szans z Unią nie mają. Zobaczymy co Wrocław teraz pokaże z Falubazem i Lesznem. Te dwa mecze dadzą odpowiedz, czy są w stanie sięgnąć po mistrzostwo.
0
@BlaseR9 a nie o 21? W sumie bez wielkiej różnicy. Dobrze że nie o 19 a Ty byś myślały, że o 21, bo byś włączył TV a tu po meczu :)
1
Co to jest ten status HG? Gdzieś się przewinęło że Iwobi ma taki status.
Tak, szukałem w google, ale nawet nie wiem jak ten skrót rozwinąć, więc trochę ciężko znaleźć.
Coś z młodzieżowcem?
1
@Aveiro ja raz jechałem autem z kierownicą po prawej stronie i mega dziwnie się biegi zmienia lewa ręką :)
0
@Mns21 14 dni urlopu, a licząc soboty, niedziele i święto, wychodzi że do pracy powrót 2 września
0
Byle do 15 i 23 dni wolnego!! :)))
1
@Socjopata taki doświadczony typer, a stawia takie same mecze na kilku kuponach? :)
0
@sidzej a ja o Podkarpaciu słyszałem, że jest tam ładnie i są piekne kobiety, a o tym zacofaniu, to raczej w formie żartu, bardziej Podlasie
0
@Dejwol tym bardziej nie rozumiem zwłaszcza kobiet, które nie odejdą od partnera, który bije/pije itp.
0
Ależ dzisiaj będzie ściganie na Olimpijskim we Wrocławiu! Najlepsi żużlowcy świata na jednym z najlepszych torów do ścigania.
0
@ArterkHD house, w carry są fajne koszulki i koszule, big star
0
@cinero1996 to raczej oni odkryli, a Ty się o niej dowiedziałeś :)
0
@18wojtek99 o tej porze na motorze?
0
@FastOne https://www.pit.pl/aktualnosci/wzor-oswiadczenia-dla-zerowego-pit-dla-mlodych-ponizej-26-roku-zycia-961797
0
@sonek koleżanka księgowa mówiła mi, że liczy się data wypłaty.
Ale może masz rację, zobaczymy.
A orientujesz się jak to by było w moim przypadku z wypłata za wrzesień, bo 24 kończę 26 lat. Gdzieś wyczytałem, że już za wrzesień mi nie będzie przysługiwać
1
Odnośnie ulgi podatkowej do 26 roku życia.
Podobno liczy się data wypłaty, czyli jeżeli dostaje wypłatę 10 każdego miesiąca, to teraz w sierpniu już będę miał większą wypłatę, ale, do kiedy trzeba oświadczenie złożyć? Jeśli złożę jutro nie będzie za późno?
6
@Mazi póki jestem w sile wieku to bym pociągnął te 7 dni, zarobił na dom/mieszkanie a potem bym zluzował :)