mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Phatro dokładnie, cały czas jesteśmy zależni od siebie. Inni też pogubią punkty. Trochę śmiesznie to pisać we wrześniu, zazwyczaj takie teksty pod koniec sezonu ;)
0
@Azi no nie są zgrani, bo gdyby nie kontuzję innych graczy, to Rafinha i Perez raczej by w kadrze nie byli. Pierwszy byłby sprzedany, a drugi by siedział w drugiej drużynie.
2
@Phatro w Bilbao z reguły wieku bramek nie zdobywamy, ciężko tam o punkty. Z Betisem był pokaz, a z Ossasuna zagrała mądrze, a i tak udało nam się zdobyć 2 bramki. Powinny być 3. No i zapominacie, że gramy bez naszych kluczowych graczy.
0
Bez asów w ataku Barcelona ma i tak najwięcej bramek zdobytych w lidze (7), podobnie jak... Granada.
Niestety tylko dwie drużyny mają więcej goli straconych niż my (Betis i Villareal - po 8), a 3 drużyny, straciły tak samo jak Barcelona, 5 bramek (Eibar, Espanyol i Granada).
O ile ofensywa wygląda ok, biorąc pod uwagę absencję kluczowych graczy, to już defensywa jest dramatyczna.
4
@paweuwarrior po bezpośredniej czerwonej chyba by pauzował, a tak to się liczą żółte kartki. Jakby to była 5 żółta, to by pauzował.
Chyba że się mylę.
9
@Chaoss Chciałbyś :)
Teraz przeciwnicy transferu Neymara będą się chwalić, że mili rację. Zwolennicy płakać, że nie przyszedł. Teraz się dopiero zacznie!
A pewnie parę dni i znów się jakiś temat nawinie. Długo nie szukać, 11 września, zamach na WTC czy sprawka USA? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lincolm no ok,ale ja pytam czemu, jaki powód?
1
@Janiama Wszystko spoko, ale Barcelona nie pierwszy raz traci taką bramkę. Dla mnie bez sensu jest to, że Pique nikogo nie kryje, a za niego właśnie Semedo przejmuje środkowego napastnika. Przez to na boku stoi sam gość, który strzela bramkę. Ok, Roberto nie wrócił, ale z drugiej strony, Pique jest w polu karnym i jest tak samo pożyteczny w tej chwili jak Roberto.
0
@Rewolucja123 czemu nie lubisz Liquid?
0
Jak De Ligt tak będzie grał, to szanse na detronizację Juve rosną. Jeszcze przy tych stałych fragmentach te "krycie" można jakoś wybaczyć, ale to co przy drugiej bramce sobie truchcikiem biegł, zero kontroli gdzie jest rywal, nawet się nie rozejrzał ani razu. Trochę słabo to wygląda
0
@fajny_football nie bądź takim optymistą, dokładnie za 4 miesiące :)
1
@mekston szkoda, że Maciek przegapił GP w Warszawie, bo by też się liczył
0
@Balboa co za ameba umyslowa :)
0
@mekston wyszło idealnie :)
Zobacz jak się ten typ sadzi co Ci skomentował, że zamiast oglądać to komentujesz :)
0
@Balboa kompromitujesz się z każdym postem coraz bardziej.
Piszesz, że nie ma się o czym wypowiadać, a się wypowiadasz. To po pierwsze. Po drugie, że Cię to nie interesuje, i pół Europy, to mnie to nie obchodzi. Bo drugie pół już tak. I nawet jakbym się jaral szachami, to Tobie nic do tego.
0
@mekston Maciek 3:o
0
@Janiama Dudek bez szans na awans, dostanie najgorsze pole, a reszta dzisiaj mocna
0
@Balboa hahahaha, nie kompromituj się jeszcze bardziej
To jak się nie interesujesz, to się nie wypowiadaj, bo tylko wychodzisz na ....
0
@mekston w półfinale będzie miał gorszy torze a dzisiaj z innego pola niż z 1 u niego słabo
Bartek chyba za bardzo przyciął po starcie, jakby pojechał szerzej, to może by go założył
1
@Balboa jakbyś trochę się tym interesował, to byś wiedział, że co chwilę są około 10 minutowe przerwy, na równanie toru. Ale trzeba się przywalić :)
0
@mekston mówisz masz :)
0
@mekston Duzers też się obudził, a Janowski dzisiaj czarny koń będzie, same dwójki, a w finale 3 i będzie miodzio. Chociaż wolę żeby BZ wygrał i zdobył tytuł
0
@badej60 jak Ty sobie swoje teorie dodajesz i nie czytasz że zrozumieniem. Gdzie ja napisałem żeby przegrywać pierwsze połowy?
Nie grają na 100 procent w pierwszej połowie, żeby dać nadzieję rywalowi. Ja sobie to tak tłumacze i wynika to z obserwacji, bo wiele wyników Barcelony do przerwy było remisowych, a po przerwie padały zwycięskie bramki. Ale to tylko moja opinia, i takie rozwiązanie może być jakaś taktyką, ujowa ale jest.
A tak naprawdę ani ja, ani Ty nie wiesz jakie są założenia taktyczne. Ale skoro piłkarze tyle razy się za trenerem wypowiadali to coś w tym jest
0
@badej60 a ja nikogo nie usprawiedliwiam. Wydaje mi się, że to taktyka EV, żeby w pierwszej połowie trochę odpuścić, rywal myśliwy, że ta Barcelona nie taka mocna, a w drugiej połowie wrzucają wyższy bieg. Do tej pory wygrał 2/2 ligi tym sposobem ;)
0
@GeraltzKatalonii cisną bekę z gościa a i tak zazwyczaj jest tak jak mówi. W Bilbao cały mecz był słaby, tutaj pierwsza połowa.
A przypominam, że za EV zazwyczaj pierwsze połowy w wykonaniu Barcelony są słabe, ospałe IT.
0
@HansLanda @norbi77 ale czytajcie że zrozumieniem. Ja nie oceniłem jego występu! Fajnie, że mimo gwiazd w drużynie, odda strzał, spróbuję dryblingu, bo to rzadkość, nawet nasi bardziej doświadczeni gracze często oddają piłkę Messiemu i niech coś zrobi, "nie będzie na mnie" jak nie wyjdzie.
2
Wcześniej chciałem pochwalić Pereza, że mimo iż jest młody, to nie boi się zaryzykować, wejść w drybling 1 na 1, czy oddać strzał. Zazwyczaj młodzi się boją i szukają starszych kolegów. No ale w tej sytuacji, którą fantastycznie spartolil, nie może mu nawet przez sekundę przejść przez myśl kończenie takiej sytuacji indywidualnie, gdy w świetle bramki stało dwóch idealnie ustawionych kolegów. No a mu nie dość, że przyszło to do głowy, to jeszcze to zrobił. Szkoda, bo byłby poraz kolejny jednym z bohaterów.
0
Pytanie do osób ogarniających te wszystkie nowe technologie itp.
Mam apke Tubio (polecam) i po wpisaniu adresu strony i połączeniu z tv ładnie śmiga. A czy jest opcja, żeby nc+go jakoś tak poszło? No bo tam nie ma linku, tylko w aplikacji się ogląda. Jakieś rozwiązanie?
0
Skoro Neymar zostaję, a kibice go tam "kochają" to zaraz chyba znowu jakaś dłuższa kontuzja się szykuje. Pewnie standardowo w tym przypadku, będą to plecy :)