3

@TheNekro94 SkyCash

0

@EmilZatopek Jakoś to przeżyje :)

1

@Danny Gaucho pierwsze słyszę. Orientuje się w teraźniejszych nazwach, a tego nigdy nie słyszałem. Na Ciebie Danny można liczyć!

0

@Danny Gaucho Artykuł na pół strony prawie, a nawet nie wiadomo w jakim klubie grał ^^

1

@ArdoFCB Stop cham

0

@AmigoBlancos chyba jest więcej sesji przychodzących, bo ja zazwyczaj dostaje po 14:30 ale na pewno przed 15:10

0

@damianex10 Ta, hasłami, pewnie winko posmakowało :)

0

@deyna2018 A co to za problem?

1

@deyna2018 Ja teraz się przeniosłem z Play do plusha. 40 zł będę płacił za dwa numery, a mam wszystko nielimitowane. Internet chyba po 10 GB na głowę, a transfer nie nalicza korzystania z FB, IG, Twittera.
I przez pół roku YT też nie nalicza

1

@kkbarca Są jeszcze policjanci z Counter-Strike :)

1

@Transu96 A za chwilę raport do szefa: "mamy braki w ludziach i sprzęcie. Zaginął @MesQueUnClub_87 a on miał kilof" :)

0

@BarcaInfo Jak dla mnie, to w idealnej "11" kolejki pojawiło się 11 piłkarzy :)

1

@codemat Ciągnie się jak moda na sukces

0

@Polnar @VamosB
Też to zauważyłem, ale nie chciało mi się tego liczyć i poprawiać. Klasyczne kopiuj wklej z wp.

1

@SeeleyBooth Ale z Ciebie kolega, przytaczasz nam 3 straszne fakty, które większości się nie spodobały, poczym stwierdzasz, że ten dzień jest/będzie dobry. Zastanów się trochę nad sobą!

7

Jakby kogoś interesowały indywidualne statystyki siatkarzy w Pucharze Świata, to proszę bardzo:

Najlepiej punktujący:


1. Alan Souza (Brazylia) - 81 punktów

2. Agustin Loser (Argentyna) - 78 punktów

3. Gabriele Nelli (Włochy) - 76 punktów

4. Ahmed Abdelhay (Egipt) - 74 punkty

5. Ahmed Shafik (Egipt) - 74 punkty

...

19. Wilfredo Leon (Polska) - 56 punktów

33. Bartosz Kurek (Polska) - 40 punktów

35. Bartosz Kwolek (Polska) - 35 punktów

66. Jakub Kochanowski (Polska) - 20 punktów

67. Mateusz Bieniek (Polska) - 20 punktów

Najlepiej atakujący:
1. Agustin Loser (Argentyna) - 66,35 proc. (66/101)

2. Yuki Ishikawa (Japonia) - 60,64 proc. (57/94)

3. Matthew Anderson (USA) - 57,45 proc. (54/94)

4. Alan Souza (Brazylia) - 56,41 proc. (66/117)

5. Yuji Nishida (Japonia) - 54,46 proc. (55/101)

...

28. Bartosz Kurek (Polska) - 40,58 proc. (28/69)

104. Maciej Muzaj (Polska) - (12/27)

105. Łukasz Kaczmarek (Polska) - (6/20)

106. Artur Szalpuk (Polska) - (9/20)

107. Wilfredo Leon (Polska) - (44/66)

Najlepiej blokujący:
1. Iwan Jakowlew (Rosja) - 21 punktów (śr. 1,00 blok/set)

2. Maxwell Holt (USA) - 14 punktów (śr. 0,74)

3. Lucas Saatkamp (Brazylia) - 12 punktów (śr. 0,71)

4. Riccardo Sbertoli (Włochy) - 12 punktów (śr. 0,67)

5. Aliasghar Mojarad (Iran) - 13 punktów (śr. 0,65)

...

12. Bartosz Kurek (Polska) - 8 punktów (śr. 0,44)

17. Wilfredo Leon (Polska) - 6 punktów (śr. 0,33)

44. Jakub Kochanowski (Polska) - 4 punkty (śr. 0,22)

58. Marcin Komenda (Polska) - 3 punkty (śr. 0,17)

59. Fabian Drzyzga (Polska) - 3 punkty (śr. 0,17)

Najlepiej serwujący:
1. Alan Souza (Brazylia) - 11 punktów (śr. 0,65 asa/set)

2. Aaron Russell (USA) - 11 punktów (śr. 0,58)

3. Iwan Jakowlew (Rosja) - 12 punktów (śr. 0,57)

4. Nicholas Hoag (Kanada) - 10 punktów (śr. 0,48)

5. Maxwell Holt (USA) - 9 punktów (śr. 0,47)

...

13. Wilfredo Leon (Polska) - 6 punktów (śr. 0,33)

14. Bartosz Kwolek (Polska) - 6 punktów (śr. 0,33)

23. Bartosz Kurek (Polska) - 4 punkty (śr. 0,22)

38. Mateusz Bieniek (Polska) - 3 punkty (śr. 0,17)

54. Rafał Szymura (Polska) - 2 punkty (śr. 0,11)

źródło wp.pl

Warto dodać, że np Leon, nie zagrał w dwóch pierwszych meczach :)

0

@TheNekro94 Ta, on zrobi, a Ty nie weźmiesz tego zdjęcia. Jak jego ojciec :)

5

I cyk, pierwsze skrobanko szybek z rana :)

30

O Dembele można mówić co się chcę, ale te nawijki ma najlepsze na świecie chyba. Najlepsze, że on to robi cały czas praktycznie, a większość się na to nabiera.

2

@SeBa32 o właśnie, tego zapomniałem :)
@Kompletny tam wystąpić jest problem,bo często biorą osoby, które robią sporo dobrego dla innych ludzi, co ja szanuję i wygrana przekazują n jakieś cele charytatywne
@SuperPatsonFCB ale on odpowiada w zamkniętym pokoju, bez presji czasu, ale zgłaszając się, chyba wiedzą co ich czeka

1

Masakra jakie barany w The Wall na dwójce
Ołówek i gumka kosztują razem 3.40
Ołówek jest o 3 złote droższy od gumki. Ile kosztuje gumka? I typ, że 40 groszy
Wcześniej lazurowe Wybrzeże według nich jest w Hiszpanii
I jeszcze kilka błyskotliwych odpowiedzi było, ale już nie pamiętam.

0

Mamy tu notariusza? Najlepiej z Wrocławia. Będę chciał podpisać umowę i chciałbym dać zarobić "swojemu".
A druga sprawa, może ktoś z Was się zajmuje sprzedażą mieszkań? Miałbym parę pytań. A może jakoś fachowo się nazywa osoba, która pomaga przy zakupie mieszkania od a do z?

0

@Commando aa, chyba że tak. Ja tak mam z piłką, kiedyś przeżywałem wyniki Barcelony, teraz przyjmuje to do wiadomości. Z żużlem w sumie też, nie mam na to wpływu, ale potrafię się cieszyć z sukcesu zawodnika czy też drużyny :)

2

@Commando wybierz się raz na mecz. Ja miałem tak jak Ty, ale po pierwszej wizycie na stadionie zmieniłem swoje podejście o 180 stopni :)

0

@Bykunn jak był maraton miesiąc temu to od dawna były oznakowania i informacje
A dzisiaj samo MPK dodało info o zmianach kursowania autobusów chwilę przed marszem
Można pochodzić po rynku a nie trzeba wychodzić na najważniejsze ulice w mieście

4

Pół miasta stoi bo kolorowi muszą się przejść..
Kto wyraża zgodę na te wszystkie marsze, przez centrum miasta
Kuźwa pozamykali ulice bez żadnych informacji i zadowoleni.

10

@Suzu Odesserion poprawnie interpretuję semantykę pytań, ale ignoruje istotę ich wypowiedzi :)

1

@Janiama ja też, Espanyol tylko :D

0

#liga typerów LR
hahaha, co za kolejka, chodziły mi 3 z 12 typów, dwie minuty i już nic nie wchodzi, hahaha :D

0

@jedrek7000 Ja się w politykę nie bawię, wszyscy kradli, kradną i będą kraść. Zastanawia mnie tylko jedno, skąd on ma te wszystkie dokumenty, te o których mowa na tym filmie i wiele wcześniejszych, które upubliczniał.
Druga sprawa, dziwny traf, że znowu tuż przed wyborami się uaktywnia. Tak wiem, siedział niby w więzieniu, ale to też dla mnie grubymi nićmi szyte. Skoro jest taki niewygodny i tyle wie, to już dawno by się sam powiesił w celi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?