mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TheNekro94 SkyCash
0
@EmilZatopek Jakoś to przeżyje :)
1
@Danny Gaucho pierwsze słyszę. Orientuje się w teraźniejszych nazwach, a tego nigdy nie słyszałem. Na Ciebie Danny można liczyć!
0
@Danny Gaucho Artykuł na pół strony prawie, a nawet nie wiadomo w jakim klubie grał ^^
1
@ArdoFCB Stop cham
0
@AmigoBlancos chyba jest więcej sesji przychodzących, bo ja zazwyczaj dostaje po 14:30 ale na pewno przed 15:10
0
@damianex10 Ta, hasłami, pewnie winko posmakowało :)
0
@deyna2018 A co to za problem?
1
@deyna2018 Ja teraz się przeniosłem z Play do plusha. 40 zł będę płacił za dwa numery, a mam wszystko nielimitowane. Internet chyba po 10 GB na głowę, a transfer nie nalicza korzystania z FB, IG, Twittera.
I przez pół roku YT też nie nalicza
1
@kkbarca Są jeszcze policjanci z Counter-Strike :)
1
@Transu96 A za chwilę raport do szefa: "mamy braki w ludziach i sprzęcie. Zaginął @MesQueUnClub_87 a on miał kilof" :)
0
@BarcaInfo Jak dla mnie, to w idealnej "11" kolejki pojawiło się 11 piłkarzy :)
1
@codemat Ciągnie się jak moda na sukces
0
@Polnar @VamosB
Też to zauważyłem, ale nie chciało mi się tego liczyć i poprawiać. Klasyczne kopiuj wklej z wp.
1
@SeeleyBooth Ale z Ciebie kolega, przytaczasz nam 3 straszne fakty, które większości się nie spodobały, poczym stwierdzasz, że ten dzień jest/będzie dobry. Zastanów się trochę nad sobą!
7
Jakby kogoś interesowały indywidualne statystyki siatkarzy w Pucharze Świata, to proszę bardzo:
Najlepiej punktujący:
1. Alan Souza (Brazylia) - 81 punktów
2. Agustin Loser (Argentyna) - 78 punktów
3. Gabriele Nelli (Włochy) - 76 punktów
4. Ahmed Abdelhay (Egipt) - 74 punkty
5. Ahmed Shafik (Egipt) - 74 punkty
...
19. Wilfredo Leon (Polska) - 56 punktów
33. Bartosz Kurek (Polska) - 40 punktów
35. Bartosz Kwolek (Polska) - 35 punktów
66. Jakub Kochanowski (Polska) - 20 punktów
67. Mateusz Bieniek (Polska) - 20 punktów
Najlepiej atakujący:
1. Agustin Loser (Argentyna) - 66,35 proc. (66/101)
2. Yuki Ishikawa (Japonia) - 60,64 proc. (57/94)
3. Matthew Anderson (USA) - 57,45 proc. (54/94)
4. Alan Souza (Brazylia) - 56,41 proc. (66/117)
5. Yuji Nishida (Japonia) - 54,46 proc. (55/101)
...
28. Bartosz Kurek (Polska) - 40,58 proc. (28/69)
104. Maciej Muzaj (Polska) - (12/27)
105. Łukasz Kaczmarek (Polska) - (6/20)
106. Artur Szalpuk (Polska) - (9/20)
107. Wilfredo Leon (Polska) - (44/66)
Najlepiej blokujący:
1. Iwan Jakowlew (Rosja) - 21 punktów (śr. 1,00 blok/set)
2. Maxwell Holt (USA) - 14 punktów (śr. 0,74)
3. Lucas Saatkamp (Brazylia) - 12 punktów (śr. 0,71)
4. Riccardo Sbertoli (Włochy) - 12 punktów (śr. 0,67)
5. Aliasghar Mojarad (Iran) - 13 punktów (śr. 0,65)
...
12. Bartosz Kurek (Polska) - 8 punktów (śr. 0,44)
17. Wilfredo Leon (Polska) - 6 punktów (śr. 0,33)
44. Jakub Kochanowski (Polska) - 4 punkty (śr. 0,22)
58. Marcin Komenda (Polska) - 3 punkty (śr. 0,17)
59. Fabian Drzyzga (Polska) - 3 punkty (śr. 0,17)
Najlepiej serwujący:
1. Alan Souza (Brazylia) - 11 punktów (śr. 0,65 asa/set)
2. Aaron Russell (USA) - 11 punktów (śr. 0,58)
3. Iwan Jakowlew (Rosja) - 12 punktów (śr. 0,57)
4. Nicholas Hoag (Kanada) - 10 punktów (śr. 0,48)
5. Maxwell Holt (USA) - 9 punktów (śr. 0,47)
...
13. Wilfredo Leon (Polska) - 6 punktów (śr. 0,33)
14. Bartosz Kwolek (Polska) - 6 punktów (śr. 0,33)
23. Bartosz Kurek (Polska) - 4 punkty (śr. 0,22)
38. Mateusz Bieniek (Polska) - 3 punkty (śr. 0,17)
54. Rafał Szymura (Polska) - 2 punkty (śr. 0,11)
źródło wp.pl
Warto dodać, że np Leon, nie zagrał w dwóch pierwszych meczach :)
0
@TheNekro94 Ta, on zrobi, a Ty nie weźmiesz tego zdjęcia. Jak jego ojciec :)
5
I cyk, pierwsze skrobanko szybek z rana :)
30
O Dembele można mówić co się chcę, ale te nawijki ma najlepsze na świecie chyba. Najlepsze, że on to robi cały czas praktycznie, a większość się na to nabiera.
2
@SeBa32 o właśnie, tego zapomniałem :)
@Kompletny tam wystąpić jest problem,bo często biorą osoby, które robią sporo dobrego dla innych ludzi, co ja szanuję i wygrana przekazują n jakieś cele charytatywne
@SuperPatsonFCB ale on odpowiada w zamkniętym pokoju, bez presji czasu, ale zgłaszając się, chyba wiedzą co ich czeka
1
Masakra jakie barany w The Wall na dwójce
Ołówek i gumka kosztują razem 3.40
Ołówek jest o 3 złote droższy od gumki. Ile kosztuje gumka? I typ, że 40 groszy
Wcześniej lazurowe Wybrzeże według nich jest w Hiszpanii
I jeszcze kilka błyskotliwych odpowiedzi było, ale już nie pamiętam.
0
Mamy tu notariusza? Najlepiej z Wrocławia. Będę chciał podpisać umowę i chciałbym dać zarobić "swojemu".
A druga sprawa, może ktoś z Was się zajmuje sprzedażą mieszkań? Miałbym parę pytań. A może jakoś fachowo się nazywa osoba, która pomaga przy zakupie mieszkania od a do z?
0
@Commando aa, chyba że tak. Ja tak mam z piłką, kiedyś przeżywałem wyniki Barcelony, teraz przyjmuje to do wiadomości. Z żużlem w sumie też, nie mam na to wpływu, ale potrafię się cieszyć z sukcesu zawodnika czy też drużyny :)
2
@Commando wybierz się raz na mecz. Ja miałem tak jak Ty, ale po pierwszej wizycie na stadionie zmieniłem swoje podejście o 180 stopni :)
0
@Bykunn jak był maraton miesiąc temu to od dawna były oznakowania i informacje
A dzisiaj samo MPK dodało info o zmianach kursowania autobusów chwilę przed marszem
Można pochodzić po rynku a nie trzeba wychodzić na najważniejsze ulice w mieście
4
Pół miasta stoi bo kolorowi muszą się przejść..
Kto wyraża zgodę na te wszystkie marsze, przez centrum miasta
Kuźwa pozamykali ulice bez żadnych informacji i zadowoleni.
10
@Suzu Odesserion poprawnie interpretuję semantykę pytań, ale ignoruje istotę ich wypowiedzi :)
1
@Janiama ja też, Espanyol tylko :D
0
#liga typerów LR
hahaha, co za kolejka, chodziły mi 3 z 12 typów, dwie minuty i już nic nie wchodzi, hahaha :D
0
@jedrek7000 Ja się w politykę nie bawię, wszyscy kradli, kradną i będą kraść. Zastanawia mnie tylko jedno, skąd on ma te wszystkie dokumenty, te o których mowa na tym filmie i wiele wcześniejszych, które upubliczniał.
Druga sprawa, dziwny traf, że znowu tuż przed wyborami się uaktywnia. Tak wiem, siedział niby w więzieniu, ale to też dla mnie grubymi nićmi szyte. Skoro jest taki niewygodny i tyle wie, to już dawno by się sam powiesił w celi