0

@bartek55559 tak z chroma
Ale od kilku dni tak tylko, do tej pory wszystko było ok
@xJLx nawet jeśli to był filmik z tt

1

@eosz no ja właśnie też na telefonie, zapomniałem dodać

15

Siema, potrzebna pomoc. Od kilku dni zacinają mi się różnego rodzaju filmiki, np. kilka postów niżej ktoś wrzucił coś o Grimaldo, klikam Play, dźwięk jest,obraz stoi w miejscu, albo są takie klatki i przeskakuje o parę sekund. Co robić? Wyczyściłem historię, cookies, dane przeglądania itp. ale problem wciąż jest

5

0

@Danny Gaucho Nie ze mną te numery, Ty że stolycy :)

0

@tadzik447 Chyba nawet delikatny przymrozek
Ale widać było, że już był nagrzany :)

10

Typ w klapkach, spodnie dresowe, jedna nogawka podwinięta do kolana i flanelowa koszula, oczywiście niezapieta więc bęben na wierzchu, 20 złoty w ręce:
"Żubrówkę pół litra"
Nie ma to jak wrócić do rodzinnej miejscowości :)

0

@potrojnakorona Bez play offów*

2

@Kajtek77 Duży plus, że wypada w piątek w tym roku. Można te spotkania trochę przeciągnąć, a nie, że wieczorem trzeba wracać do "siebie".

1

Ja tam do tego Halloween nic nie mam, niech sobie chodzą te dzieciaki, krzywdy nikomu nie robią. Chciałbym tylko, żeby w czasie świąt Bożego Narodzenia też chodzili przebrani i pośpiewali trochę kolęd.

13

Apropo jutrzejszego święta i poniższej dyskusji zapoczątkowanej przez @Danny Gaucho
https://zapodaj.net/ff10ca5cb037e.png.html

21

Niby czwartek, a taki trochę piątek :)

0

Według Wichniarka Legii brakuje 5 procent koncentracji pod bramką Widzewa.
23% Hajty, teraz 5% Wichniarka. To jest wyższa matematyka

0

@SeeleyBooth zaraz Mario wpadnie i powie, że to najlepszy strzelec drużyny, czyli nie można go krytykować :)

1

@MarioVeB! Spoko, denerwuje mnie tylko ciągły komunikat o roamingu i nie wiem jak go wyłączyć.
Bateria przy intensywnym używaniu spokojnie trzyma cały dzień. A jak nie oglądasz meczu, YT to nawet 2-3 dni potrzyma.

0

@PrinceDamon Ja tak, ale tak na tydzień tylko :)

0

@MarioVeB! Ja mam redmi note 7

0

@Elosek można się domyślić, że coś tak kontrowersyjnego przewinęło się przez LR wielokrotnie :D

a co do samego postu, nie ma na to szans moim zdaniem, po prostu szukają sensacji i zasięgu

0

@Gosciuu musiałbym wiedzieć wszystko w tej sprawie, dlaczego się dana osoba zadłużyła, czemu nie spłaca i jako ma plan na wyjście na prostą.
Bo wziąć kredyt, żeby spłacić jeden, a potem tamta osoba weźmie kolejne, to żadne rozwiązanie

2

W środę w EFL Cup jakie meczyki :)
Chelsea - Manchester United
Liverpool - Arsenal

Ale jak się tak głębiej zastanowić, to Manchester na wyjeździe to pewnie wyłapie, tak samo jak Arsenal. No, ale jakby tak zamienić gospodarzy, to byłyby ciekawe mecze. Dużo też zależy od składów, jakie wystawią trenerzy.

1

@sebekbarca7 nie wiem, ale byłem na jego stand upie i było słabo, sieć i tutaj może być kiepsko

0

Ktoś w CS 1.6? :)

7

@kibicsportu Co trzeba mieć w głowie, żeby kibicować Realowi
Każdy niech sobie ogląda co chce

0

@format1977 Podnosi 80, dwa razy tyle (ile waży)
Dobrze powiedział, tylko tak szybko, że sam tak przez chwilę pomyślałem

1

2 minuty temu się dowiedziałam że mam jej rzucić wyzwanie hahaha

0

@quarto Chyba większość tutaj :)

0

Dobrze, że dzisiaj ten mecz na c+ i eleven, to chociaż płaczu nie ma z tego powodu

0

@Danny Gaucho dlatego dałem znak zapytania na końcu. Nie sprawdzałem w necie,bo kolega pytał ilu jesteśmy w stanie wymienić z głowy :)

0

@MESSIah16 Ronaldo, Messi, Lewandowski, Van Nisterlooy?

0

Mr. Ambalabamba na TV6.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?