0

Może jeszcze być tak, że początkowo gwizdnął rękę Busquetsa po czym na varze wyszło, że to ręką zawodnika RSSS, no ale jak już zagwizdał to dopatrzył się faulu.

3

Jakby każdy takie faule gwizdał to by w meczu było ich po 5

0

@Danny Gaucho nie chce się ujawniać, już się jeden ujawnił i do dzisiaj ma przewalone na dzielni :D

0

@Danny Gaucho wiadomo, że najlepsza bramka :D

1

https://www.facebook.com/spartancup/videos/2180861298889876/?epa=SEARCH_BOX

jakby Wam się nudziło, to zagłosujcie na najładniejszą bramkę kolejki

to amatorska liga jakby co :D

tak jestem nominowany, ale nie chcę głosów, tylko żeby wygrał najładniejszy

0

Witam w piątek 13-tego :)
Macie jakieś przesądy związane z tym dniem, czy nie wierzycie w te zabobony?
Może jakieś ciekawe historie?

Mimo wszystko miłego dnia :)
Ja tam nie wierzę w te piątki, czarne koty itp

2

@NaFazieHitman jak z 2:0 jak przegrywali 0-1 :)

3

@Kapitan hawk a wcześniej mówił że Thiago jest zaniedowolony w Bayernie :)

0

@LeoMessi1994 w poniedziałek

0

@AnnaMarianna moja zapuściła włosy
Znamy się od przedszkola
W LO zapuściła włosy i wpadłem jak śliwka w kompot :)

1

@LuisSalvano i co taki pozew da?
Sprostowanie na ostatniej stronie małym drukiem.

0

@Vxb93 ta, że się od skoczni mogłeś odbić i lecieć dalej, nie dzięki :D

16

https://zapodaj.net/ac4bb1c9c85fe.png.html

jedyne prawdziwe skoki, bez kombinacji, bez przeliczników

#memories

6

3??????
To jakiś niesmaczny żart

9

Kobayashi ma skoczyć 135 żeby prowadzić. Skacze 133.5 a prowadzi o 9 pkt. Kompromitują się tymi przelicznikami tylko.

56

Pewnie Ci co oglądali Matchday wiedzą, ale dla tych, którzy nie oglądali ciekawostka: Suarez, gdy urodziło mu się pierwsze dziecko, w następnym meczu strzelił gola. Gdy urodziło mu się drugie dziecko, w najbliższym meczu strzelił 2 bramki. No i gdy urodziło się 3, zdobył hat-tricka przeciwko Realowi, w wygranym w tamtym sezonie meczu 5-1 na Camp Nou.

1

Walka słaba, nudna, bardzo taktyczna.
Ale nie ma się co dziwić, przecież jakby AJ dzisiaj przegrał, to był by to dramat dla jego kariery. Już pierwszą walkę zlekceważył i przegrał.
W tej wadze jeden błąd, jeden cios i po ptakach.

0

@robsesh on ma bana, usuń bo też będziesz miał

0

@Janiama za źle zachowanie, pisali o tym

0

@Buksza nie o to chodzi
Niektórzy nie potrafią się cieszyć, meczylibysmy się z nimi, to by było Valverde out, wygrywamy po fajnej grze, to komentarze że to tylko Mallorca

2

"to tylko Mallorca" itp. itd.
Ta Mallorca wygrała z Realem 1-0 :)

0

@Explode możliwe, wtedy z Eibarem u siebie :)

0

@gontex możesz zwrócić, ale jakiś procent zabierają

0

@myscooter dokładnie o tym gagatku :)

1

Zawsze mnie to bawi, delikatnie go dotknął a grymas bólu potworny. Najlepsze, że dostał w ochraniacz. To ochraniacz go boli? :)

0

@Janiama po przerwie City szybka bramka, narobią nadziei ale potem babol w obronie 1-3 będzie :)

0

Wan-Bissaka narazie schował Sterlinga do kieszeni :)

0

@MaTi61415 z całym szacunkiem ale 183 cm to nie jest +/- 190
Tak się wydaję, że to tylko 7 cm, ale to dużo

0

@NeroTFP a co tam wyskakales?

0

@MrShakira Najmocniejsze ligi świata mają przelicznik 2, czyli za każdą bramkę 2 pkt. Potem są jeszcze liczone razy 1.5 i 1
mowa o złotym bucie w moim przypadku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?