mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ten z piłką dobry typ haha
0
@barteq ja nie mówię, że by nie wpadła, ale gdyby właśnie ja złapał, to z tej akcji na bank już byśmy nic nie zrobili :)
0
Przy wczorajszej bramce dla Barcelony duża zasługa Puiga, ale cała akcja zaczęła się od nieporozumienia obrońcy z Granady z bramkarzem. Piłka leciała w kierunku bramkarza, który wychodził już do niej z bramki, ale jego kolega z drużyny go wyprzedził, czym bardzo zdenerwował goalkeepera, ten nawet podskoczył z wściekłości i bardzo impulsywnie machał rękoma. Chwilę potem ten sam obrońca stracił piłkę na rzecz 20 latka z Barcelony, co było dalej to wiemy.
Piłka nożna to gra błędów, a takie niby szczegóły w ostatecznym rozrachunku decydują o końcowym rezultacie :)
0
@arasz1819 wczoraj wiało i nie porwało
16
Marnuje czy nie, ale z jaką łatwością on dochodzi do tych sytuacji
0
FdJ wróci na Rakietę i będzie jeszcze lepiej, bo jednak spowalnia Chorwat te akcję czasami
2
@Janiama czyli nie mial dodanych wcale :D
0
@meteo100 wiem, ale ja pytam ile jest za punkt
0
@NeroTFP a za punkt teraz w skokach ile płacą?
0
@Encore po cichu liczę na Lazio :)
0
Podziwiam go, że nie daje upustu swoim emocjom :)
0
@Bobo25 a tego to nikt nie wie, ale można naprawdę odnieść wrażenie, że trochę sędziowie pomagają Realowi,bramka nieuznana dla Sevilli to mocna kontrowersja
0
@Bobo25 był jeszcze var brany
14
I cyk,Mazurek Dąbrowskiego u somsiada :)
0
@AmigoBlancos z resztą, Ty tu pod publikę wszystko piszesz,masz 0-0 po moim zdaniem błędzie sędziego, to możesz pisać że się pomylił, bo i tak tego nic nie zmieni, a Ty będziesz pozytywnie odebrany
0
@AmigoBlancos oglądaj ten swój real a nie znowu zaczynasz gówno burze
Może faul był?
1
To są jaja. Będą ich tak pchać wszędzie żeby wygrali
0
@Colon co to jest za drużyna, co śledziem je*** tak
Je***Arka Gdynia ku**** świnia
Tak śpiewali poraz pierwszy kibice Legii na finale pp
A potem może ktoś to zmodyfikował o innej drużynie
1
@Colon śledzie to chyba Arka prędzej i słynna przyśpiewka kibiców Legii.
Na Pogoń jest inna
Paprykarze UJ wam w twarze ;)
0
https://www.ivicon.pl/xiaomi-redmi-note-8-pro-6-64gb-zielony-dual-sim?search=Xiaomi%20Redmi%20Note%208%20Pro
Polecacie? Brat chce kupić
Ewentualnie co innego do 1000 max?
0
@Kubox Niemcy grają przecież dalej
2
@aras17_VeB niezupełnie, potem oni sami sobie wysyłają :)
65
Kurła tego Dembele tyle nie ma, że ja aż zapomniałem, że jest naszym piłkarzem
0
W słuchawkach mam ten taki przycisk, którym można odbierać połączenia, albo zatrzymywać muzykę. Pierwszego dnia działało, teraz już nie. Ktoś wie jaka może być przyczyna? Wątpię bardzo, że awaria, prędzej coś w ustawieniach
1
Mógł ciągnąć za koszulkę a nie kopać,miał go na wyciągnięcie ręki, już nie tlumaczcie takiego idiotycznego zachowania
0
@Lincolm no właśnie nie każda
0
Jaka maszynkę do golenia na łyso polecacie?
55
Ciekawe czy jutro w skokach taka mocna ta Turcja będzie
0
@Kengo potwierdzam, ale aż dziwnie mało ludzi, zazwyczaj tam masa turystów
0
Helena! Mam zawał!