5

Ten z piłką dobry typ haha

0

@barteq ja nie mówię, że by nie wpadła, ale gdyby właśnie ja złapał, to z tej akcji na bank już byśmy nic nie zrobili :)

0

Przy wczorajszej bramce dla Barcelony duża zasługa Puiga, ale cała akcja zaczęła się od nieporozumienia obrońcy z Granady z bramkarzem. Piłka leciała w kierunku bramkarza, który wychodził już do niej z bramki, ale jego kolega z drużyny go wyprzedził, czym bardzo zdenerwował goalkeepera, ten nawet podskoczył z wściekłości i bardzo impulsywnie machał rękoma. Chwilę potem ten sam obrońca stracił piłkę na rzecz 20 latka z Barcelony, co było dalej to wiemy.

Piłka nożna to gra błędów, a takie niby szczegóły w ostatecznym rozrachunku decydują o końcowym rezultacie :)

0

@arasz1819 wczoraj wiało i nie porwało

16

Marnuje czy nie, ale z jaką łatwością on dochodzi do tych sytuacji

0

FdJ wróci na Rakietę i będzie jeszcze lepiej, bo jednak spowalnia Chorwat te akcję czasami

2

@Janiama czyli nie mial dodanych wcale :D

0

@meteo100 wiem, ale ja pytam ile jest za punkt

0

@NeroTFP a za punkt teraz w skokach ile płacą?

0

@Encore po cichu liczę na Lazio :)

0

Podziwiam go, że nie daje upustu swoim emocjom :)

0

@Bobo25 a tego to nikt nie wie, ale można naprawdę odnieść wrażenie, że trochę sędziowie pomagają Realowi,bramka nieuznana dla Sevilli to mocna kontrowersja

0

@Bobo25 był jeszcze var brany

14

I cyk,Mazurek Dąbrowskiego u somsiada :)

0

@AmigoBlancos z resztą, Ty tu pod publikę wszystko piszesz,masz 0-0 po moim zdaniem błędzie sędziego, to możesz pisać że się pomylił, bo i tak tego nic nie zmieni, a Ty będziesz pozytywnie odebrany

0

@AmigoBlancos oglądaj ten swój real a nie znowu zaczynasz gówno burze
Może faul był?

1

To są jaja. Będą ich tak pchać wszędzie żeby wygrali

0

@Colon co to jest za drużyna, co śledziem je*** tak
Je***Arka Gdynia ku**** świnia

Tak śpiewali poraz pierwszy kibice Legii na finale pp
A potem może ktoś to zmodyfikował o innej drużynie

1

@Colon śledzie to chyba Arka prędzej i słynna przyśpiewka kibiców Legii.
Na Pogoń jest inna
Paprykarze UJ wam w twarze ;)

0

0

@Kubox Niemcy grają przecież dalej

2

@aras17_VeB niezupełnie, potem oni sami sobie wysyłają :)

65

Kurła tego Dembele tyle nie ma, że ja aż zapomniałem, że jest naszym piłkarzem

0

W słuchawkach mam ten taki przycisk, którym można odbierać połączenia, albo zatrzymywać muzykę. Pierwszego dnia działało, teraz już nie. Ktoś wie jaka może być przyczyna? Wątpię bardzo, że awaria, prędzej coś w ustawieniach

1

Mógł ciągnąć za koszulkę a nie kopać,miał go na wyciągnięcie ręki, już nie tlumaczcie takiego idiotycznego zachowania

0

@Lincolm no właśnie nie każda

0

Jaka maszynkę do golenia na łyso polecacie?

55

Ciekawe czy jutro w skokach taka mocna ta Turcja będzie

0

@Kengo potwierdzam, ale aż dziwnie mało ludzi, zazwyczaj tam masa turystów

0

Helena! Mam zawał!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?