2

@Objectivo Wczoraj jeszcze powiedział, że Klopp z Realem mierzył się 7 razy. 3 razy wygrał, raz zremisował i 4 razy przegrał ,;)

6

Klopp grał z Realem 7 razy. 3 razy wygrał, raz zremisował, 4 razy przegrał. Komentator Polsatu :)

0

@RosjaninBut Jak już przegrywał to przez swoje kombinowanie i eksperymentowanie ze składem. Ale ten gość już tak ma

9

@Loku92 a ja jak szukam, to zaczynam post od @ i wpisuje nick tego kogoś, wyskakują propozycję, bo nie zawsze pamiętamy dokładną nazwę

10

@abram3k Emocje mogą być nawet w b klasie, trzeba to tylko poczuć ;)

0

Jak długo nie mieliście smaku i/lub węchu po covidzie?

0

@mat32 A może masz jakąś chorobę o której nie wiesz?

1

@zenoowity większość śmiertelnych przypadków to osoby z innymi chorobami. Skąd wiadomo, że gdyby nie covid to by żyły? Może wtedy zachorowały by na grypę i też by umarły.

A pisząc szopka, chodzi mi o medialne nagłaśniania tego i te wszystkie zakazy. Nie chorobę, bo wiem, że "coś" jest, ale MOIM zdaniem, mocno przesadzone

2

@mat32 ja doświadczyłem tej strasznej choroby. Dwa dni gorączka, parę dni głową bolała, a teraz nie mam smaku i zapachu. Ale żyje! Normalnie chodzę do pracy! Gdyby nie ta cała szopka, to wszyscy by myśleli, że to przeziębienie/grypa.

0

@Rust_Cohle Nie wiem, nie zaglądałem i nie zamierzam :)

3

0

@MaziFCB Miałem ale sprzedałem bo awaryjne bardzo.

0

@marcin000019 Bo są dobre
Ja mam redmi note 7 i nie narzekam
A już ponad 2 lata ma
Powoli będę się rozglądał za nowym, ale też pewnie Xiaomi

0

@matirix20 możliwe i to bardzo

1

@Rompul e11 bo na telewizorze. Nie chce mi się nc+ odpalać i się denerwować że wywala transmisję

0

Real Madryt nie rozmawia o sędziach

1

Niech się cieszy że mu zeszła, bo jakby siadła na proste podbicie, to pewnie piłki by teraz za stadionem szukali ;)

1

Bardzo często jak grała Barcelona z jakimiś "ogórkami" i wygrała różnica 1 bramki, to wieku "ekspertów" pisało, że zasłużyli na remis, bo cały mecz się świetnie bronili, dużo biegali i zostawili kawał serca na boisku. Nie zwracając uwagi na to, że nie byli zainteresowani graniem w piłkę, tylko utrudnianiem gry Barcelonie, wybijaniem z rytmu ich piłkarzy, no grając klasyczny autobus. Do mnie to nigdy nie przemawiało, ale mówię, pewnie dlatego, że jestem rozpieszczony przez Barcę. Może kiedyś jakaś inna moja drużyna tak zagra i zmienię zdanie. No i wczoraj można powiedzieć, że Polska to były te "ogórki". Anglia cały mecz kontrolowała, miała przewagę, a my sporadycznie coś próbowaliśmy zrobić z przodu. No i nie uważam, że zasłużyliśmy na remis. Nie byłby to na pewno sprawiedliwy remis. Zasłużyć to trzeba grając w piłkę i próbując strzelać bramki. Natomiast uważam, że spokojnie ten remis można było ugrać, bo wczoraj Anglia wcale taka mocna nie była.

1

Widać, że te wrzutki trenowane, bo to nie pierwsza sytuacja dzisiaj, że dośrodkowanie wydaje się być przeciągnięte, ale jednak ktoś zgrywa do środka i jest zagrożenie.

0

@Cwaniak4 czemu nie ma? To indywidualna sprawa parafii/księdza o które będzie

0

@LeoMessi1994ja nie jestem ekspertem ;)

Nie widziałem za dużo meczów tych piłkarzy, ale wydaje mi się, że Raul to bardziej taki lis pola karnego, a Del Piero bardziej kreatywny

2

@LeoMessi1994 jak widać, zdania ekspertów są podzielone

0

Co do Lewego o jego umniejszania "zasług" w meczu z Węgrami. Niektórzy myślą chyba, że on co mecz to będzie strzelał po 2-3 bramki, robił rajdy przez pół boiska i sam wygrywał mecze reprezentacji. Niestety, tak to nie działa. Wszyscy wiedzą, że naszym największym atutem jest właśnie Robert z więc próbują go wyłączyć z gry, podwajając krycie. Co w takiej sytuacji jest w stanie zrobić jeden piłkarz, bez pomocy kolegów? Nic. On ściąga na siebie 2 obrońców, przez co drugi nasz atakujący ma więcej miejsca, ale jeżeli jest nim Milik, który gra jak gra, to tak to wygląda.

Sam grałem parę razy z "plastrem", albo będąc podwajanym. Nic przyjemnego, zwłaszcza jak goście są kumaci. Co innego jak są leszcze i nawet we dwójkę nie dają rady, no ale na takim poziomie jak reprezentacja, takich leszczy nie ma.

6

@MesQueUnClub96 przewrócisz się sam czy Ci je***ć?

3

@kaamil1910 a co tu pocieszać, napiszę mu że będzie dobrze?
Jeśli kolega nic nie zrobił, to na bank go zostawiła dla innego
Może za mało jej uwagi poświęcał, to by się nawet zgadzało, jeśli nie wie co się stało, a jest ktoś 3 i nawet tego nie zauważył.
Ja w takiej sytuacji mówię, że śmieci same się wyniosły :)
Ogólnie szanuje ją, za decyzję, bo trzeba mieć jaja, żeby zerwać zaręczyny, wiele osób się boi, bo co ludzie powiedzą itp. a potem resztę życia się męczą. Tu może obu stronom wyjdzie to na dobre, zastrzeżenia można mieć tylko do sposobu, w jaki to zrobiła. Powinna szczerze pogadać i powiedzieć co i jak

1

@Dundersztyc pewnie jakiś inny się pojawił
Współczuję, trzymaj się byczq!

1

@Rust_Cohle Byle do 13 :)

Ale akurat w sobotę można przyjść dorobić
Wiadomo, że się nie chce wstawać i fajnie by było w piątek posiedzieć wieczorem, ale coś za coś

11

1

@BulaKG nienawidzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?