1

Pamiętam jak rządzili i również nie było kolorowo. Jednak takiego rozdawnictwa, buty, arogancji, nepotyzmu i kolesiostwa nie było jak jest za PiSu. Jeździsz sporo, a mało czytasz bo trudno zrozumieć Twój styl pisania i to do czego dążysz.

0

Weź "typie" dokształć się, poczytaj co to Orlen i jak ta "państwowa" spółka funkcjonuje.

0

W takim razie uważam, że lepiej przejść na kontrakt (B2B) i wystawiać fakturę. Jest to co raz popularniejsze. Więcej zarobisz, a pracodawca mniej straci.

6

Takiej sytuacji nie było od 10 lat w Polsce. Mianowicie, ceny ropy naftowej cały czas lecą w dół i są najniższe od 14 MIESIĘCY, a cena oleju napędowego trzyma się tego samego poziomu, średnio 5,20 - 5,25 zł /litr. Te parszywe gn*** z PiSu doją nas na każdym kroku. W tej chwili pewnie wszyscy składamy się na sponsoring Kubicy i przejęcie Lotosu. Aktualnie cena oleju napędowego powinna być w granicach 4,70-4,75 zł / litr.

1

Ja to jednak wierzę, że w transakcje Rakiticia włączony zostanie Neymar za jakieś 120mln.
Co do De Jonga to jak najbardziej na tak i gdyby do tego Rabiot za darmo to super sprawa.

2

Jasper jest kapitalny. Pomimo braku występów w oficjalnych meczach prezentuje wysoki poziom. Jednak wydaje mi się, że to jego ostatni sezon w Barcelonie.

2

W pełni się z Tobą zgadzam. Nawet te 90mln za Ivana to super deal. Tylko kto za Rakiticia?

0

Panie podeślij jakiś artykuł o tym, jeśli takowym dysponujesz.

3

Jestem ciekaw co za ranking miałeś przed oczami. Na 50 miast w Europie przypada aż 36 polskich, najbardziej zanieczyszczonych.

0

Komentarz usunięty

3

Jako właściciel psa uważam, że to dobra decyzja. Szczególnie w dużych miastach ze względu na dużą ilość fajerwerków zwierzęta cierpią najbardziej.

0

Niech sobie zmienia. Nic nam do tego. Kurek niczym Zlatan Ibrahimović, grał wszędzie :)

0

to co ten rząd wyprawia z tym rozdawnictwem przechodzi ludzie pojęcie. Wszyscy za ich bezmyślność zapłacimy jeszcze wyższą cenę. Dla tych nieudaczników liczą się tylko ludzie z dziećmi. Pozostali uczciwie pracujący i odprowadzający podatki płacą z własnej kieszeni na cudze dzieci.

0

Sprzedałeś znajomemu czy obcej osobie? Jeśli obcej to oddałeś kluczyki nie mając gotówki na koncie? Jestem zaskoczony twoją odwagą. Ludzie są różni. Ja sprzedawałem w podobny sposób, ale kupujący robił przy mnie przelewy ekspresowe i w ciągu 2-3 minut gotówka była na koncie.

ps. przelew pewnie będziesz miał dzisiaj przy pierwszej sesji (10-11 godz)

0

Czy są tu osoby które uczęszczają bądź uczęszczały na siłownię z nastawieniem na budowę masy mięśniowej?

0

jest sporo kierunków? Jakieś przykłady poparte prawdziwymi danymi?

4

500+ to zły program. Nie ma nic gorszego niż dawać ludziom niezarobione przez nich pieniądze. Pomijając to nie wszyscy czerpią z tego korzyści. Uważam, że obniżenie podatku VAT, zmniejszenie podatków w paliwie stawiałoby rząd w lepszej sytuacji i ludzie w całym kraju odczuliby niższe ceny na półkach czy na stacjach paliw.

1

Owszem jest ich sporo, ale informatyk to może być programista, informatyk to może być tester, informatyk to może być administrator. Deficyt programistów w skali kraju jest olbrzymi i w najbliższych kilkunastu latach ciągle będzie na nich zapotrzebowanie.

0

Oczekiwałeś, że świeżo po skończeniu studiów zatrudni Cię firma, która na start da Ci te minimum 3000 zł na rękę? Studia związane z logistyką były modne, ale 10 lat temu gdzie był deficyt na rynku pracy ludzi z tymi umiejętnościami. W tej chwili jedyne studia które dadzą Ci możliwość zarobienia fajnych pieniędzy to studia informatyczne oczywiście pomijając studia medyczne

0

Mój pierwszy samochód to było Audi A3 8L z przebiegiem 219.000. Co prawda silnik 1.9 TDI, ale nigdy juz nie kupię samochodu z przebiegiem wyższym niż 200.000. Zbyt duże ryzyko, nie do końca wiesz w jaki sposób był eksploatowany silnik. Lepiej dołóż kilka lub kilkanaście tysięcy i kup coś młodszego z przebiegiem mniejszym niż 150.000.

3

Rozumiem, że ma przygotowany budżet, ale na podstawie czyich pieniążków? Otóż podatników! Ubolewam nad tym, że z publicznych pieniędzy wydaje się takie krocie.

0

Dla Orlenu być może niewielkie, natomiast dla pracujących ludzi zarabiających przeciętnie 2500 zł netto to olbrzymia kwota. Cieszę się, że będzie się ścigał bo właśnie dzięki Kubicy powrócę do śledzenia F1, ale ubolewam że z publicznych pieniędzy wydaje się takie krocie.

1

Z punktu sportowego i promocyjnego spółki PKN Orlen to rewelacyjna wiadomość. Z punktu mojego i wielu milionów Polaków pracujących, odprowadzających podatki nie ma się z czego cieszyć. Państwowa spółka zasilana naszymi pieniędzmi ot tak rzuca na stół 40 mln złotych.

0

Olbrzymia strata. Życie jest takie nieprzewidywalne. Doceniajmy każdy dzień.
RIP Panie Andrzeju.

1

Zgadzam się to wielka strata. Dla mnie Pan Gmitruk to ikona polskiego boksu. Naprawdę wiele możemy mu zawdzięczać.

0

oglądałem Narcosa, El Chapo i muszę przyznać, że te seriale bardziej mnie wciągały. Jestem w końcówce 2. sezonu BB i zobaczymy co będzie w 3 :)

0

Sam sposób wymuszenia transferu na Borussii i jego zachowanie względem klubu było w moim odczuciu bardzo negatywne i lekceważące.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Aktualnie jestem w połowie drugiego sezonu Breaking Bad. Muszę przyznać, że jak narazie serial mnie nie porywa ani pozytywnie nie zaskakuje. Zazwyczaj wybieram seriale z wysokimi ocenami, ale takie seriale zazwyczaj mnie mocno wciągają i oglądam kilka odcinków dziennie. W przypadku Breaking Bad jak na razie tego nie ma. Mam nadzieję, że w końcu się to rozkręci na dobre.

0

W ubiegłym roku w MediaExpert PS4 Slim 500gb 849 zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?