mroofkoi4t
Dołączył/a: grudzień 2012
Leszno
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
1
Popełnił błąd? W wadze półciężkiej, juniorciężkiej ale i także ciężkiej dał kibicom świetne walki. Wiadomo, że zarobił spore pieniążki po przejściu do wagi ciężkiej, ale dzięki temu dzisiaj jest rentierem i nie musi myśleć o przyszłości. Żaden to błąd z jego strony.
Podbicie wagi ciężkiej nie wyszło, ale było blisko.
0
a to dzisiaj już nie jest szanowany? Dwukrotny mistrz świata dwóch kategorii wagowych i były pretendent do tytułu wagi ciężkiej to mało by móc uznawać go szanowanym?
Kolego zejdź na Ziemię.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
obozy pracy? A powiedz mi kto miałby utrzymywać te obozy pracy? Podejrzewam, że my uczciwie pracujący z naszych podatków! Nie dość, że utrzymujemy z własnych podatków więzienia to jeszcze obozy pracy. To nie byłby dobry pomysł. Ja zdecydowanie jestem za wprowadzeniem kary śmierci w przypadku okrutnych przestępstw.
1
Ja polecam Termy Bania (Białka Tatrzańska) 25 kilometrów od Zakopanego.
0
przyglądam się od dłuższej chwili i uważam że te zdjęcia to fejk by wyciszyć tematy związane z jego chorobą
0
zgadza się i dopełnienie rakiticia na lewej stronie.
1
EV najwyraźniej przekombinował dzisiejszym składem. Grają bez polotu i bez pomysłu. Sergi Roberto tak marudził w wywiadach, że jego najlepszym miejscem na boisku jest pomoc, a tak naprawdę w dzisiejszym meczu kompletnie zawodzi. Brakuje ofensywnego pomocnika, który pociągnie akcje i minie 2 zawodników. Messi i jego wrzutki na lewą stronę do Alby są już za bardzo przewidywalne...
0
może pomyśl o zapisaniu się do wolontariatu w jakieś partii?
ps. miejmy nadzieję że nie do PiSu..
0
W hotelach we Wrocławiu nie przebywałem więc trudno cokolwiek napisać. Słyszałem wiele dobrego o hotelu Novotel od znajomych.
Co do zwiedzania?
- afrykarium
- hydro polis
- rynek
- panorama racławicka
- ostrów tumski
https://visitwroclaw.eu/miejsca/zwiedzanie-i-atrakcje
0
Ja jestem. O co chodzi?
0
Witaj,
sam jestem posiadaczem Audi A3 8L 1.9 TDI 110KM w można powiedzieć legendarnym silniku. Silnik na zwykłej pompie wtryskowej spisuje się elegancko. Te silniki są nie do zdarcia. Można je też chipować w okolice 135-140KM. Aktualnie chcę to Audi sprzedać, bo kupiłem coś większego. Widzę, że Ciebie interesuje A3-czka ale 8P. Nie polecam silników 2.0TDI do 2008roku z którymi ludzie miewają duże problemy. Jeśli koniecznie będziesz chciał 2.0 TDI to szukaj po 2008 roku na CR (Common Rail).
Jakiś czas temu rozglądałem się też za BMW E90. Ciężko znaleźć dobry egzemplarz, bo auto jest już wiekowe. Jest kilka wersji silnikowych szczególnie w dieslu:
2.0D 118KM
2.0D 143KM
2.0D 177KM
2.0D 163KM
Z tego co słyszałem najbardziej chwalą sobie ten ze 163KM. To są lata 2005-2008.
0
a brzuszki zamiast roweru pomogą?
7
Haruje to prawda, doceniam go za to. Umiejętności defensywne ma bardzo dobre, ale brakuje mu umiejętności w kreacji. Trochę nad tym ubolewam. Niemniej jednak w 2014r to był świetny transfer za 18mln euro. Reasumując uważam, że sprzedaż Rakiticia, a pozyskanie w jego miejsce Pogby wyszłaby nam na dobre.
0
z jednej strony szkoda, a z drugiej strony otrzymać 125mln za 30letniego gracza to dobry interes, zważywszy że Barca zapłaciła 18mln euro za niego.
1
Mundo donosi o ofercie za Rakiticia od PSG i Monaco. Klauzula wynosi jedynie 125mln euro. Jak myślicie, jest jakaś szansa na transfer Ivana?
0
N0 NAME - co myślisz?
1
Cześć,
ja polecam najbliżej granicy miejscowości Rijeka, Pula. Byłem kilka lat temu w sierpniu. Od granicy blisko.
0
Witam!
Czy ktoś był/jest posiadaczem Forda w skrzyni automatycznej Powershift? Jeśli tak proszę o jakieś opinie.
0
takie życie. Cucu ma pecha, że jest Miranda, który przewyższa go umiejętnościami.
0
Z jednej strony szkoda, a z drugiej niezły zarobek. Miejmy tylko nadzieję, że w umowie jest opcja odkupienia.
0
Raczej nikła szansa by już za rok pojawił się na ławce trenerskiej. Kto wie czy Xavi nie poprowadzi reprezentacji Kataru na mundialu w 2022r i być może dopiero po tej imprezie spróbuje w klubie.
9
PolicjaPiS - tak to dziś się nazywa. To co się w tym kraju dzieje przekracza ludzkie pojęcie. Piłsudski w grobie się przewraca. Niestety najsmutniejsze jest to, że lepiej nie będzie bo następne wybory również padną ich łupem.
0
witam!
poszukuję ludzi do 5on5 powyżej 20 roku życia. Znajdą się tacy?
0
Nie mam takiego wrażenia. On już za czasów gry w Liverpoolu miał swoją "masę" i tak już mu pozostało. Swoją drogą ma już 31 lat, a jak wiadomo z wiekiem piłkarz wiele swoich atutów traci. Wystarczy przypomnieć sobie przypadek Don Andresa jak to w jego przypadku mocno było widać braki w motoryce ze względu właśnie na wiek.
12
Czy Ty kolego myślisz, że w tak dużym klubie w czasie urlopu piłkarz nie dba o wagę i odżywia się na swój własny sposób? Wierzyć się w to nie chce. Oni są tak kontrolowani w tym zakresie, że nie widzę sensu pisania tak głupich postów z Twojej strony.
0
wszyscy krytykujący Rakiticia powinni zamilknąć. Dzieci przez ostatnie 10 lat naoglądały się duetu Xavi-Iniesta i teraz marudzą jaki to Rakitić nie jest. Przypominam, że Xavi-Iniesta to przeszłość. Bardzo trudno będzie znaleźć zawodników zbliżonych do ich techniki i ich poziomu. Zresztą piłka nożna sama w sobie ewoluuje stąd w składzie mamy nieco odmiennych pomocników jak Rakitić czy Gomes.
0
Myślę podobnie jak Ty. Sam jestem posiadaczem Audi i bardzo sobie cenię ich samochody. Jednak 100tyś to spora sumka. W sumie dokładając 30 tysięcy i za 130tyś. masz VW Golfa 7 GTI DSG 245KM z 2017r.
0
ja swojego nie wyceniam na 2tyś. Ale jeśli już koniecznie za tyle szukasz to łap okazję
https://www.olx.pl/oferta/audi-a3-uszkodzone-CID5-IDwLXyZ.html#96d1139eff