mroofkoi4t
Dołączył/a: grudzień 2012
Leszno
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jak widać większość nie przepada za Szpilką. Faktycznie zgodzę się, że jego pajacowanie przy walce z Wilderem i Kownackim było niepotrzebne. Ale ja myślę, że facet zrozumiał że arogancją i lekceważeniem przegrał prawie wszystko. Wygrana z Wachem da mu większe walki i kolejne szanse na walkę o mistrzostwo. Szpilka ma 29 lat i sporo jeszcze walk przed nim. Myśląc racjonalnie wygrana Szpilki byłaby lepsza dla polskiego boksu bo bądźmy szczerzy, 38-letniemu Wachowi bliżej do zakończenia kariery.
0
Gala Boksu 10 listopada Arena Gliwice.
W roli głównej Artur Szpilka - Mariusz Wach.
Jakie wasze typy??
0
Sfrustrowany byłem oglądając Misję Futbol po El Clasico, gdzie poświęcając 20 min rozmowy o meczu 16 minut dotyczyło Madrytu i ich kryzysu itd.
0
Borek jako madridista uwielbia Ronaldo i ceni go wyżej niż Messiego. Nie ma tu nic zaskakującego w reakcji Borka na bramkę Ronaldo. Cenię Borka jako komentatora i lubię oglądać mecze z jego udziałem. Martwi jednak brak obiektywizmu, ale brakuje go także u innych komentatorów.
0
Okrutne w tym wszystkim jest to, że teraz rodzice dzieci które nie są zaszczepione zapier***** w podskokach do ośrodków zdrowia celem szybkiego zaszczepienia własnych dzieci. W tej chwili słyszałem o braku szczepionek, a w dodatku obowiązują kolejki i od tak rodzic dziecka nie zaszczepi.
Oczywiście na bezmyślności antyszczepionkowców straci reszta społeczeństwa, podatnicy, bo leczenie odry która już się u niektórych pojawiła to olbrzymie koszty.
1
Ja jestem z tego grona osób, które nie rozumieją ANTYSZCZEPIONKOWCÓW. Rodzice zmarłego dziecka prawdopodobnie nasłuchali się wykładów Pana Zięby, który robi wodę z mózgu ludziom i jeszcze na tym dobrze zarabia (75 zł za miejscówkę na konferencji w poznańskim hotelu Novotel, a baranów którzy na to poszli było sporo). Wiadomo, że smutne to że dziecko zmarło i to w dodatku przez głupotę własnych rodziców...
0
kolego czy zdajesz sobie sprawę, że na tutejszej LaRambli średni wiek to 15 lat?
0
A szukałeś czy da się zaimportować projekt z Worda do inDesigna?
0
Że tak spytam w jakim celu wykorzystujesz Worda? Pracujesz w tym na co dzień?
0
Stara gadka mówi o tym że na 100 mężczyzn przypada 107 kobiet. Pytanie nasuwa się samo :D
Tak szczerze to próbować warto. W życie wpisane są zarówno sukcesy jak i porażki.
1
Z tego co kojarzę przelewasz 1zł na wskazane konto celem weryfikacji danych. Dane podane przy składaniu wniosku o raty muszą się zgadzać z tymi, które masz na swoim koncie bankowym z którego wykonujesz przelew na kwotę 1zł
Edit: komu przelewasz? Sam do końca nie wiem. Bynajmniej po prawidłowej weryfikacji ta symboliczna złotówka do Ciebie wraca.
0
cieszmy się, że Zarząd nie zarzucił sieci na Thiago by mógł wrócić. W tej chwili mamy Arthura, który miejmy nadzieje będzie świecił na Camp Nou przez najbliższe 10 lat.
1
oczywiście że robiłem. Lodówka, tablet, laptop, smartfon. Wszystko to na raty 0%.
0
zależy który silnik Cie interesuje i który rok produkcji
1
jestem ciekaw co powie Mateusz Borek nt. wczorajszego El Clasico. Jak wszyscy wiemy to madridista, a na jego twitterze od wczoraj cisza...
:)
0
w swojej dotychczasowej karierze w branży IT spotkałem się z kilkoma przypadkami, np. nowa osoba była po rozmowie rekrutacyjnej, co więcej dostała się do firmy. Ta osoba miała miesiąc wypowiedzenia w swojej firmie, ale w ciągu miesiąca wydarzyło się więcej gdzie pojawiła się atrakcyjniejsza oferta i lepsze widełki finansowe. Osoba ta grzecznie poinformowała, że wybiera inną ofertę i tyle. Przecież masz takie prawo. Nic się nie przejmuj. Jedynie co to poinformuj tego pracodawcę, gdzie miałeś podjąć pracę, że jednak odmawiasz.
0
Szczerze mówiąc nigdy do takiej sytuacji nie dojdzie :)
Są tacy którym to odpowiada, pracują, nie narzekają i nie myślą o przekwalifikowaniu, ale jest też grupa ludzi która ciągle narzeka jak to im źle, ale nic w tym kierunku nie robią. Właśnie ta grupa powinna pomyśleć o przekwalifikowaniu.
1
Zgodzę się z tym, że jest niewypałem. Problem w tej chwili jest taki że gdyby PiS miało ten program wycofać byłby to strzał w kolano. Nawet gdy PiS przeminie i dojdzie do władzy inny obóz to tych pieniędzy nie zabierze bo również byłby to strzał w kolano.
1
Nikt nikogo nie zmusza do pracy w kinie czy na stacji paliw. Ale spora część osób tłumaczy się tym, że nie ma wykształcenia. Ja takim osobom odpowiadam, że nigdy na edukację nie jest za późno. Taka osoba powinna przestać się dołować, wziąć w garść i zapie******
5
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Zawsze ktoś będzie pokrzywdzony i w tym wypadku są to pracownicy kin, restauracji, stacji paliw itd.
Zatem najlepszym rozwiązaniem byłoby nietykanie zakazu handlu w niedzielę.
2
Aktualnie program 500+ powinien zostać zmodyfikowany pod tym względem by tych pieniędzy przeznaczać mniej.
Własnie dzisiaj pojawił się artykuł, że urodziło się 10.000 mniej dzieci niż rok temu. Zatem pierwsze założenie PiSowców że dzięki 500+ rodzi się więcej dzieci zostało obalone.
0
Zacytuję słowa byłego Prezydenta RP "Zmień pracę".
W dzisiejszych czasach jest sporo możliwości przekwalifikowania się. Odrobina ambicji, przyłożenia się i nie będziesz musiał jako pracownik kina być w pracy w święto.
1
Oczywiście że jest to strata dla gospodarki. Ekspert wyliczył że około 4 miliardy złotych.
3
Po trailerze spodziewałem się naprawdę bardzo dobrego filmu. Po seansie stwierdziłem, że to co pokazano w Klerze znane było wcześniej szerokiemu gronu ludzi. Spodziewałem się natomiast czegoś lepszego, ale zawiedziony nie jestem. Film dobry, warto pójść.
0
Nie rozumiem jak można kogoś szanować bardziej, a kogoś mniej, ale być może tak to sobie dzisiaj młodzież interpretuje. Z biegiem lat zmienisz spojrzenie na to wszystko.
0
Ronaldo jest na swój sposób narcyzem, uwielbia siebie. Mi to nie przeszkadza.
To , że ktoś w taki sposób siebie przedstawia to sygnał, żeby takiej osoby nie szanować? Każdy jest inny. Są tacy którzy nie wychwalają się, a są tacy jak Ronaldo którzy pieją z zachwytu nad sobą i swoim samouwielbieniem.
Jak można kogoś szanować bardziej a kogoś mniej? Jaka tu logika? Albo kogoś się szanuje, albo nie. Co miał mu dać pojedynek z Saletą? Wynagrodzenie oraz w przypadku wygranej możliwość walki z kimś bardziej znaczącym. Nie ma idealnego sportowca. Każdemu może się przydarzyć gorszy dzień i porażka. To jest wliczone w karierę sportowca. Z kolei kilka przegranych walk absolutnie nie zaciera jego wizerunku. Dwukrotny mistrz świata i były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej to mało?
0
Szacunek należy się każdemu człowiekowi. Każdy z nas popełnia błędy. Idąc Twoim tokiem myślenia nie szanujesz Ronaldo bo "jako człowiek wielokrotnie zachował się w taki sposób że nie ma za co go szanować". Masz pewnie na myśli świeżą aferę związaną z gwałtem i wcześniejsze pozasportowe sprawy z nim związane. Idąc dalej Twoim tokiem myślenia możesz powiedzieć że nie szanujesz Messiego bo skazany został za oszustwa podatkowe. Reasumując nie ma ludzi idealnych, wszyscy mają wady i wszyscy popełniamy błędy. Czyli wnioskując Twoje wypowiedzi Ty nie szanujesz nikogo.
Wracając do Adamka, to w przypadku wygranej z Millerem byłaby walka o mistrzostwo czempiona regularnego WBA z Fresem Oquendo, 45-latkiem z którym byłaby duża szansa na wygraną. Miał marzenie, że uda się do tej walki doprowadzić po zwycięstwie nad Millerem. Niestety nie wyszło. Mógł wybrać walkę w Bułgarii w eliminatorze do następnej potyczki z Pulevem. Natomiast podjął wyzwanie walki z Millerem. Dlaczego ciągle nawracasz o walce z Saletą? Walczył, zarobił i co w tym złego?
Millerowi było głupio że go zlał? Złe określenie. Wykazał się dużym szacunkiem do swojeg rywala do którego czuje duży respekt. Sam w wielu wywiadach wspominał, że chodził na walki Adamka gdy walczył w Prudential Center.
Dostaje się łomot to spory upadek? Każda porażka boli, ale taki jest sport. Ktoś musi wygrać, a ktoś przegrać. Najistotniejszym czynnikiem jest umiejętność podniesienia się po upadku.
Ja bardzo jestem ciekaw co byś miał do powiedzenia o Andrzeju Gołocie, który był czterokrotnym pretendentem do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej i za każdym razem dostał "łomot". Andrzej nigdy się nie poddał, miał upadki po walkach o mistrzostwo, ale się podnosił i próbował dalej. Szkoda, że nie wyszło.
0
"Pozwolisz, że sam będę decydował kogo szanuję, a kogo nie"
Tak pozwalam, ale ta wypowiedź mówi sama za siebie. Nie potrafisz dokładnie sprecyzować co w twoich oczach stracił. Napisałeś, że kiedyś był szanowany, czyli uważasz że teraz nie jest. Co takiego w Twoich oczach stracił? To, że wyszedł ze Szpilką do ringu i przegrał walkę? Za jedną porażkę przekreślasz cały jego dorobek?
0
Głupoty i wywody? Po prostu próbowałem Ci uświadomić jak wiele zrobił dla polskiego boksu Adamek. Tak jak wspomniałem 8/10 ludzi nie potrafi docenić jego osiągnięć. Może za 10 czy 15 lat ludzie zmienią tok myślenia i docenią takiego sportowca.
Ignorant? Chyba nie znasz znaczenia tego słowa. Do Ciebie pasuje określenie malkontent.
Mówił o końcu kariery, ale wrócił. W czym widzisz problem, że postanowił boksować dalej? Zazdrościsz mu tych zarobionych pieniędzy?
1
W życiu ważny jest szacunek do drugiego człowieka. Ty z kolei albo masz 12 lat i jeszcze nie wiesz co mam na myśli, albo jesteś pełnoletni ale nie wyniosłeś pewnych wartości z domu.
Jesteś niedoinformowany. Adamek umiejętnie zainwestował kapitał i jest dzisiaj rentierem. Jak widać mało wiesz, a piszesz głupoty. Jeśli nie wiesz co słowo rentier oznacza to polecam się dokształcić.