0

Trzeba jutro wygrać i -11 w Madrycie :D

0

Andres z reguły nie jest chyba zbytnio przystojny :) Co nie odbiera mu talentu i zdolności oczywiście :)

1

ajajajaj, czekamy na następną Manitę z Realem :)

0

Najbardziej tutaj spodobał mi się wybór książki przez Leo :)

0

Cos mi sie wydaje, ze Thiago, niczym Leo kiwający obrońców, wykiwa nas i zostanie szachistą haha :-)

0

955 podan :-) V E B 96

0

zloty kolnierzyk i zlote kontury tego paska na ktorym widnieje qatar foundation :-)

0

ja chce do tego zloty kolniezyk!!!!

0

jeszcze dziewczyna :)

0

Ja bym przyniósł kałacha na walke o koszulkę Leo :)

0

Villa też ostatnio pokazał, że nie jest w swej topowej formie. Arek90108fcbarcelona-ty sezonowcu :)

0

stronka jest po prostu idealna, wszedłem parę razy na realmadrid.pl i nie mogłem jej ogarnąć :) masakra po prostu :D

0

no to tak, Argentyna 3 Chile 2 ( 2 brameczki Leo i dwie lub jedna Alexisa) Hiszpania 3 Francja 1 (2 Pedro i może by David wszedł? to wtedy 1 brameczka) :D o Polsce nic nie mówię :D

0

piękne jest to, że to dopiero 8 lat, jeszcze ok. 10 przed nami :) Ja mam nadzieję, że zachowa on jako taką skromność i opamiętanie, bo chociaż Ronaldinho to nadal wielki piłkarz to jednak imprezy trochę oparły się na jego formie.

0

Już nawet widzieliśmy zdjęcie z treningu kiedy wyciągnięty jak struna broni strzał któregoś z kolegów z drużyny, więc (tfu,tfu) kontuzja Valdesa, stawiamy Leo na bramce :)

0

witam was. czy moglby mi ktos wyslac link z rajdem Leo w GD :-)

0

17 najlepsza :) ale kuuuurde moool. Pique i Puyol w pełnej formie i Real by płakał :)

0

albo odwrotnie :P

0

Piotrasz, ja bym dał za Busiego Inieste, a przy wyniku ok. 2-0 dla Barcy wpuscilbym Busiego na pół godziny :)

0

przydałoby się żeby się już narodził albo przynajmniej żeby termin był wyznaczony na np za tydzień, Leo miałby ogromną motywację na GD :)

0

Messi tatą

0

Kocham tą fotkę :) Chciałbym taką ścianę :D

0

Real ma swoja stronke i co oni tam wypisują. masakra

0

Już po wyjściu z szatni na drugą połowę kamera najechała na Leo i wydawał się uśmiechać do Guaje a więc na bank przeprosili się w szatni :D

0

to co się stało jest całkowicie normalną rzeczą na meczach. Jest lekka presja, widać, że gra się nie układa a więc nerwy puszczają. Zwykła wymiana zdań. No gorzej z pismakami które zaraz wyłapują temat, że Atomowa Pchła pokłóciła (pobiła)

0

@MVP
masz rację, to będzie miazga. David też dzisiaj wejdzie, na pewno

0

no i David i Leo na ławce.

0

niestety od jakiegoś czasu prawie cały ciężar gry spoczywa na barkach Lio ponieważ musi on rozgrywać, strzelać i w ogóle jest psychicznie obciążony a jeszcze się synek urodzi. Już czekam na falę krytyki ze strony "fanów" Leo jeżeli będzie mu gorzej szło po narodzinach synka. Życzę mu jak najlepiej!!! Jak źle by nie szło, wiem, iż jest on silny psychicznie i da sobie radę :) powodzenia Leo, Visca El Barça!!!!

0

slimshady20
Psujesz dobre imię Marshalla!!!!

0

mogę się założyć, że w życiu nie mógłby zrobić czegoś takiego kibicom Azulgrany :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?