0

25 mln Barca oczekuje za Alexisa? No proszę ja Was! Ten zawodnik to 45mln minimum.

0

Za to teraz Ci milutko, co nie? :)

1

Nie na nogach, na stopach :)

0

Jak na 13 lat to i tak bardzo dużo. :D

1

Geri, to cieszy mnie najbardziej! Będzie genialnym zawodnikiem.

1

Statystyki są, a z nich wynika, że wcale nie ma tych strat dużo więcej od Daniego Alvesa czy Fabregasa, którzy przecież mają od Leo mniej asyst (znaczy się Fabs ma więcej o 3) i duużo mniej goli. Niby piłek traci dużo, ale drużynie daje więcej. Chociaż powinien mieć więcej odbiorów, to na pewno :)

1

Tak, ale słowa p. Jerome uprzednio ktoś przetłumaczył tak jak widać.

1

Xaviego mam, przeczytałem. Genialna, ale za krótka. Super gość. Sportowo może już trochę nie wyrabia, ale jest bardzo otwartym człowiekiem z super charakterem.

1

Może lepiej, że we wszystkim nie naśladuje Maradony. :D

7

To jest Alexis, on może wszystko :D

1

A ja wierzę w Bartrę jeśli chodzi o charyzmę i posiadanie jaj. Już darł się na Xaviego i Busiego kiedy ci pajacowali, więc nadzieja jest. :D

2

Oj pomyśl, Leo ma jeszcze 2 mecze, Ronaldo 3. Ronaldo ma 3 bramki więcej. Może jakby Leo strzelił 2 hat-tricki, to wtedy można na coś liczyć. Tak to raczej wątpię, aczkolwiek mam taką nadzieję :D

1

No jeszcze ten filmik obejrzałem to już koniec, jestem całkiem smutny. Tito był właściwą osobą na stanowisku, potrzebował tylko zdrowia.

1

Albo Tito "4-0" Vilanova. Piękny mecz, tak zmotywować zawodników, jeszcze na odległość.

3

Kto jak kto, ale Busi już dawno nie nurkował. Dorósł.

4

Jak można nie lubić zawodnika, który jest filarem stylu gry drużyny? On, obok Iniesty i Messiego jest jednym z najważniejszych zawodników, bo drugiego takiego jak on na świecie nie ma. :D

2

Ma chłopak jaja, bardzo dobrze. Tylko martwię się teraz o to, czy jego pozycja nie stanie się zagrożona po tym występku, bo uwielbiam tego piłkarza.

1

Neymar ma dopiero 22 lata, do 26/27 jeszcze mu brakuje. Za to Bale ma już chyba 25 lat, tak? Jest już blisko szczytu, wybitnie się już nie rozwinie. Neymar za to z takim potencjałem ma szanse zostać jednym z najlepszych.

1

Twoim zdaniem oszustwem jest dawanie młodym szansy na rozwój?

1

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Acql1IgjzsI

12

Ten człowiek jest genialny. Marzę sobie o momencie kiedy Tata ściąga Leo z boiska(Leo uwielbiam, ale trochę ogranicza Alexisa) i wpuszcza Alexisa mówiąc mu "Rób, co robisz najlepiej. Biegaj, drybluj, nie patrz na innych".

6

Nie musisz go rozumieć, to on jest trenerem. To on wie, co dzieje się w drużynie, Ty się na ten temat nie udzielaj. :)

1

Ale racja, wykończył to idealnie. Pięknie się złożył do tego strzału.

1

I że taki typ już 147 dni się tu pałęta.

1

On do Realu Madryt pasuje, ale reszta nie. :D

1

To kup sobie Hazarda.

1

Grypę żołądkową miałem 3 tygodnie temu. Dosłownie zdychałem. Zwymiotowałem, poczułem się dużo lepiej. Chciało mi się żyć, nie to co przed. Jeżeli coś na żołądku zalega, to chyba lepiej jest się tego pozbyć, co nie?

1

Masz rację. Ta drużyna to nie jest jeszczce jego drużyna. Nie miał czasu wprowadzić swojej koncepcji, nie miał czasu na transfery. Ja wierzę, że w następnym sezonie zawojujemy, bo trochę ich Tata porozstawia+transfery.

1

Widziałeś jak Leo grał w meczu z Rumunią? Była szybkość, była technika, nic mu to nie przeszkodziło. Akurat po wymiotach każdy czuje się lżejszy, czuje się lepiej.

1

Nie bądźcie tacy pewni, bo jak na razie to Real rozprawił się z Atletico w dwóch ostatnich meczach bardzo łatwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?