0

szwajnos CF
Mały ale wyjątkowy :)

0

Zerwanie więzadła czy złamanie kości piszczelowej to nie to samo co zwykłe złamanie nogi przy upadku z roweru, drzewa itd.

0

juliancarax
Jakbyś rozgrywał parę meczów w tygodniu a do tego treningi pomiędzy nimi też byś nie wyrabiał. Ja się dziwię piłkarzom, jak oni to wytrzymują. Takie życie wcale nie jest super. Może i mają kasę ale co z tej kasy jak nie mają czasu jej wydać :)

0

A może to ten sezon ogórkowy? Szkoda by było gdyby była to prawda!!!

0

Nie wiedziałem, że można tak cieszyć się z czyjegoś szczęścia aż do teraz :) GRATULACJE!!!!

0

Mam nadzieję, że zagra z Bilbao i będzie w dobrej formie!!!

0

@sirpiter13 zgadzam się z tobą ci zawodnicy też powinni wypocząć. Bo widać, że już się trochę wypalili.

0

Ku*wa gol

0

Kurcze jak słyszę komentatora capita,capita... to mi sie troszkę przekręca pitaka,pitaka... :D

0

Xabi'ego? czy Naszego Xavi'ego bo mi bardziej tego drugiego, dokładnie :)

0

JakubMalejki
Argumentujesz swą wypowiedź jakbyś od wczoraj kibicował Milanowi. :)

0

Lepiej żeby nie dopełniali formalności tylko porządnie grali!!! Visca el BARCA!!!

0

Messi powinien dzisiaj odpocząc na ławce i w polowie meczu wejsc wedlug mnie bo juz troche sie wypalił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?