juliancarax
Jakbyś rozgrywał parę meczów w tygodniu a do tego treningi pomiędzy nimi też byś nie wyrabiał. Ja się dziwię piłkarzom, jak oni to wytrzymują. Takie życie wcale nie jest super. Może i mają kasę ale co z tej kasy jak nie mają czasu jej wydać :)
0
szwajnos CF
Mały ale wyjątkowy :)
0
Zerwanie więzadła czy złamanie kości piszczelowej to nie to samo co zwykłe złamanie nogi przy upadku z roweru, drzewa itd.
0
juliancarax
Jakbyś rozgrywał parę meczów w tygodniu a do tego treningi pomiędzy nimi też byś nie wyrabiał. Ja się dziwię piłkarzom, jak oni to wytrzymują. Takie życie wcale nie jest super. Może i mają kasę ale co z tej kasy jak nie mają czasu jej wydać :)
0
A może to ten sezon ogórkowy? Szkoda by było gdyby była to prawda!!!
0
Nie wiedziałem, że można tak cieszyć się z czyjegoś szczęścia aż do teraz :) GRATULACJE!!!!
0
Mam nadzieję, że zagra z Bilbao i będzie w dobrej formie!!!
0
@sirpiter13 zgadzam się z tobą ci zawodnicy też powinni wypocząć. Bo widać, że już się trochę wypalili.
0
Ku*wa gol
0
Kurcze jak słyszę komentatora capita,capita... to mi sie troszkę przekręca pitaka,pitaka... :D
0
Xabi'ego? czy Naszego Xavi'ego bo mi bardziej tego drugiego, dokładnie :)
0
JakubMalejki
Argumentujesz swą wypowiedź jakbyś od wczoraj kibicował Milanowi. :)
0
Lepiej żeby nie dopełniali formalności tylko porządnie grali!!! Visca el BARCA!!!
0
Messi powinien dzisiaj odpocząc na ławce i w polowie meczu wejsc wedlug mnie bo juz troche sie wypalił