0

Niech Leno też jedną jedenastkę obroni.

1

Modric (Real Madrid): "We were the better team, but their second goal killed us mentally, we didn't play as a team anymore."

Ktoś tu znowu zapomina, że gra się 2 połowy a nie tylko jedną.

0

Mathieu: "4-point lead in Liga? There are still a lot of games left, many points, and we have a very tough month of April ahead."

5

Ale dzisiejszy "występ" sędziego to był nieśmieszny żart. Jak w pierwszej połowie odgwizdywał prawie wszystko, tak w drugiej darował Realowi kilka żółtych kartek (w tym drugą dla Carvajala).

5

"Kwiatki" z rm.pl:

"parodia Real zdobywa prawidłową bramkę to nie uznana, barcelona zdobywa nie prawidłowo bramkę zaliczona.. tragiczny jest ten sedzia."
"Lahoz troszke chyba jak aptekarz w niektorych sytuacjach."
"Przegrywamy niezasłużenie, bo ta bezczelna kradzież z gola miała miejsce"
"pogratulowac sedziemu, trzeba bylo wiecej zoltych kartek realowi dac"

0

Mogliśmy wygrać wyżej, ale najważniejsza wygrana i kolejne 3 punkty.

1

Tw Lineker: "Never mind Messi's goal records. Never mind Messi's the best dribbler ever. Messi's also the best passer the game's ever seen."

2

OFICJALNIE: Sędzia nie widzi ewidentnych fauli.

7

Kibice na Camp Nou wyrozumiali są dzisiaj

0

Pewnie Mascherano zejdzie a w jego miejsce Xavi.

0

Neymar chyba chce z piłka wejść do bramki.

2

Powinien podawać.

0

Real powinien już grać w 10.

0

Czy nasi nie potrafią celnie podać? Takie głupie straty są za często.

1

Na stadionie 98 760 osób a słychać jakby było z 10 % tego, mam nadzieję, że publiczność się obudzi i będzie tym 12 zawodnikiem z mozaiki.

0

Ewidentna kartka, niezainteresowany piłką.

0

Będzie wiadomo, kiedy Ronaldo będzie miał piłkę.

0

Hymn + Kartoniada = Ciarki

0

Jeżeli ja siedząc w domu jestem tak podekscytowana, że nie jestem w stanie myśleć o niczym innym, to ciekawe jak musza czuć się zawodnicy.
¡ Vamos Barca !

5

"I jeszcze ten Messi, który jest sobą tak bardzo, jak nie był już dawno."
Podoba mi się to zdanie. Oby po dzisiejszym meczu stało się jeszcze bardziej aktualne.

4

Ciekawostki z Realmadrid.pl:
"Barcelona ma mniejsze szanse na awans w starciu z Bayernem niż Monaco z Realem. Guardiola wyhodował klon Barcelony z lepszym posiadaniem piłki i większą ilością podań na mecz. Bayern bardziej nie leży Putom, niż Atleti nam."

Ciekawe wnioski wysnuwane jak na fakt, że Barcelona jeszcze nie grała z Bayernem prowadzonym przez Guardiolę.

0

Powinno być dobrze, gdyż w pierwszym meczu PSG gra bez Zlatana i Verrattiego, a zwłaszcza ten ostatni w rewanżu z Chelsea dużo pokazał. Liczę, że powinniśmy awansować ;)

0

Nie, będzie pauzował za czerwoną kartkę.

0

tak, rewanż na Camp Nou.

0

Bayern to ma jednak fuksa, trafiło na zespół, na który wszyscy chcieli trafić.

1

Szkoda, że rewanż na Santiago Bernabeu.

4

Dobrze, że żaden z bramkarzy Realu nie jest w takiej formie jak Hart.

0

Ależ nam się zrobił mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?