mucha19945
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Leno też jedną jedenastkę obroni.
1
Modric (Real Madrid): "We were the better team, but their second goal killed us mentally, we didn't play as a team anymore."
Ktoś tu znowu zapomina, że gra się 2 połowy a nie tylko jedną.
0
Mathieu: "4-point lead in Liga? There are still a lot of games left, many points, and we have a very tough month of April ahead."
5
Ale dzisiejszy "występ" sędziego to był nieśmieszny żart. Jak w pierwszej połowie odgwizdywał prawie wszystko, tak w drugiej darował Realowi kilka żółtych kartek (w tym drugą dla Carvajala).
5
"Kwiatki" z rm.pl:
"parodia Real zdobywa prawidłową bramkę to nie uznana, barcelona zdobywa nie prawidłowo bramkę zaliczona.. tragiczny jest ten sedzia."
"Lahoz troszke chyba jak aptekarz w niektorych sytuacjach."
"Przegrywamy niezasłużenie, bo ta bezczelna kradzież z gola miała miejsce"
"pogratulowac sedziemu, trzeba bylo wiecej zoltych kartek realowi dac"
0
Mogliśmy wygrać wyżej, ale najważniejsza wygrana i kolejne 3 punkty.
1
Tw Lineker: "Never mind Messi's goal records. Never mind Messi's the best dribbler ever. Messi's also the best passer the game's ever seen."
2
OFICJALNIE: Sędzia nie widzi ewidentnych fauli.
7
Kibice na Camp Nou wyrozumiali są dzisiaj
0
Pewnie Mascherano zejdzie a w jego miejsce Xavi.
0
Neymar chyba chce z piłka wejść do bramki.
2
Powinien podawać.
0
Real powinien już grać w 10.
0
Czy nasi nie potrafią celnie podać? Takie głupie straty są za często.
1
Na stadionie 98 760 osób a słychać jakby było z 10 % tego, mam nadzieję, że publiczność się obudzi i będzie tym 12 zawodnikiem z mozaiki.
0
http://zonasports.se/canal-1.shtml#www.rojadirecta.me
0
Ewidentna kartka, niezainteresowany piłką.
0
Będzie wiadomo, kiedy Ronaldo będzie miał piłkę.
0
Hymn + Kartoniada = Ciarki
0
Jeżeli ja siedząc w domu jestem tak podekscytowana, że nie jestem w stanie myśleć o niczym innym, to ciekawe jak musza czuć się zawodnicy.
¡ Vamos Barca !
5
"I jeszcze ten Messi, który jest sobą tak bardzo, jak nie był już dawno."
Podoba mi się to zdanie. Oby po dzisiejszym meczu stało się jeszcze bardziej aktualne.
1
https://x.com/barcastuff/status/578886242143715328
4
Ciekawostki z Realmadrid.pl:
"Barcelona ma mniejsze szanse na awans w starciu z Bayernem niż Monaco z Realem. Guardiola wyhodował klon Barcelony z lepszym posiadaniem piłki i większą ilością podań na mecz. Bayern bardziej nie leży Putom, niż Atleti nam."
Ciekawe wnioski wysnuwane jak na fakt, że Barcelona jeszcze nie grała z Bayernem prowadzonym przez Guardiolę.
0
Powinno być dobrze, gdyż w pierwszym meczu PSG gra bez Zlatana i Verrattiego, a zwłaszcza ten ostatni w rewanżu z Chelsea dużo pokazał. Liczę, że powinniśmy awansować ;)
0
Nie, będzie pauzował za czerwoną kartkę.
0
tak, rewanż na Camp Nou.
0
Bayern to ma jednak fuksa, trafiło na zespół, na który wszyscy chcieli trafić.
1
Szkoda, że rewanż na Santiago Bernabeu.
4
Dobrze, że żaden z bramkarzy Realu nie jest w takiej formie jak Hart.
0
Ależ nam się zrobił mecz.