0

Czy ktoś liczy ile siatek założył dzisiaj Leo?

0

Za Misterchipem:
Arsenal has been knocked out of the round of last 16 for the FIFTH straight season. Threatening Madrid's record (6 in a row)

0

Moim zdaniem nasi zawodnicy nie zlekceważą City. Widzieli przecież jak blisko odpadnięcia był Real, jak przegrała Chelsea, która miała lepszy wynik przed rewanżem. Będą chcieli spokojnie i pewnie awansować, dlatego liczę, że od samego początku będą chcieli strzelić gola, żeby pozbawić Manchester nadziei.

0

Oscar wyglądał jakby mu urwało nogę.

0

PSG zagrało bardzo dobrze, ale to Chelsea przegrała to spotkanie na własne życzenie. Mou i jego taktyka, żeby bronić tego wyniku z 1 meczu, a nie atakować zemściła się na nim kalkulacja. Wygrał futbol i to cieszy, wygrał zespół, który chciał wygrać i walczył (a przez większość meczów grał w osłabieniu).

1

ZASŁUŻYLI na to.

0

Patrząc na dzisiejsze sędziowanie to doliczenie 5 minut nie byłoby takie dziwne...

4

PSG błagam Was dowieźcie ten wynik do końca i utrzyjcie nosa Londyńczykom.

0

Sędzia powinien dostać co najmniej rocznego bana na prowadzenie spotkań w LM, ale znając UEFA to pewnie w nagrodę dostanie jakiś półfinał do sędziowania.

1

Debilna decyzja, drukowany mecz.

1

Costy już dawno nie powinno być na boisku, to jest zaraz po wyrzuceniu Zlatana największy błąd sędziego.

6

O ile dobrze pamiętam faul na Neymarze w meczu z Atletico, to był faul wyprostowaną nogą i na 100 % nie było żółtej kartki, a chyba nawet nie było faulu odgwizdanego. A tu przy Zlatanie, który nie wchodził wyprostowaną nogą i Hazard też robił wślizg, czerwona kartka. Sędzia zepsuł mecz.

1

Ibrahimovic zrównał się z Davidsem w największej ilości czerwonych kartek w LM, obaj mają po 4.

10

"Never should have been a red card for Ibrahimovic. Yellow at the most. Big break for Chelsea."
Gary Lineker

2

I w ten sposób podejrzewam, że został zabity mecz. Moim zdaniem PSG już raczej nie ma szans, no chyba, że będzie jakiś fartowny gol albo karny.

4

Gratuluję ludziom, którzy krytykują Sergio, nie czekając na powtórkę, aby zobaczyć co się stało. Krytykujcie, że słaby a chciałbym zobaczyć jak wy po takim ataku od razu wstajecie i gracie. Wstyd mi za was.

2

Beznadziejnie wykonany karny, wysokość idealna dla bramkarza.

0

Dobrze by było strzelić bramkę, żeby spokojniej było w rewanżu.

0

No to zbieramy się znowu do ofensywnego grania, a nie czekamy, żeby tylko utrzymać wynik.

0

Messi kolejny udany odbiór ;)

0

Jak to możliwe, że to podanie przeszło? Myślałam, że jak doszedł prawie do linii końcowej to już koniec, a tu GOL. Miałam trochę obaw po meczu z Malagą, ale Barca jest dzisiaj w takim gazie i tak zmobilizowana, że te wątpliwości odeszły.

1

Atmosfera na trybunach niesamowita, kibice są dzisiaj naprawdę 12 zawodnikiem.

0

Jaka atmosfera na stadionie ;)

0

No i sobie Villareal nagrabiło ;)

0

Pique dziecko się urodziło i od razu taki niewyspany.

0

Jejku, jak ja nienawidzę, kiedy ludzie mówią "som"... Co to za komentator.

0

Ale tak właściwie to po co ma czekać do lipca? Chyba nie myślicie, że jak przyjdzie Laporta albo ktoś inny to go zwolnią. Takie zachowanie wzbudziłoby oburzenie wśród kibiców. Jeśli, więc przyjmie ofertę to przynajmniej fajnie będzie go zobaczyć pracującego w klubie, chociaż już w innej roli.

0

Moim zdaniem 2 mecze to za mało. Powinien poczuć bardziej swoje głupie zachowanie.

1

Ależ magiczna asysta.
Czy ktoś jeszcze wątpi, kto jest najlepszym piłkarzem (gracz, który potrafi zagrać taką piłkę, czy ktoś jak nie idzie to używa pięści na innych graczach)?

0

Luis z okazji urodzin wędruje na ławkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?