myscooter
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2019
6 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IronSanHybrid Możemy za 9 ale dopiero w 2021.
4
@amanter Lepiej zeby nic sie nie działo w tym temacie.
7
@Wichurek I bardzo dobrze :)
0
@Katalończyk 99 Po prostu podałem informację, że nawet Barcelona z sezonu 04/05 z największymi piłkarzami wtedy w składzie potrafiła odpaść z 3 ligowcem :)
2
@masq Nawet Barcelona Rijkaarda odpadała z 3 ligowcem z PK.
0
@LoveValverde 1 celny strzał 1 bramka i to był taki wylew obrony rywali w dodatku :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaBarca123 No dziwne to było z twojej strony, patrząc na to, że Barcelona zawsze miała problemy z meczami wyjazdowymi we wczesnych etapach CDR.
1
@itmustbejoke Tylko jeden.
2
@kuz Gratulacje kuponu :)
1
@arkasath Podaj proszę źródło tych danych.
0
@budel17 Juventus też Ci pokazał co się robi z taktyką Enrique.
0
@D44H Barcelona wygląda jak drużyna z 3 ligi. W skrócie tyle.
8
Smutne, jedyny który stara się coś robić to 17 letni Fati. Żałosna połowa Barcelony.
0
Co on robi w tej bramce?
0
@SuperPatsonFCB No zobaczymy jak już Arthur wróci do formy i de Jong nie będzie zawieszony ile pogra bestia z Chorwacji.
6
Cóż mi się wydaje, że najwięcej sensu ma ustawienie 3-4-3
Roberto - Rakitic - Lenglet
Semedo Puig de Jong Firpo
Perez Griezmann Fati
0
@joloskyy Skoro Perez na lewym skrzydle to Firpo musi być stoperem. Co nie ma żadnego sensu :D
2
@Piotr777 Geniusza? Tutaj była perełka co go nazywała najlepszym co spotkało Barcelone w XXI wieku.
0
@FCMichalo Ta kilka sezonów on ma 33 lata i kontuzje za kontuzją.
16
@ViscaBarca123 Czyli co 20 kilku zawodników miało polecieć na Ibize i tam się dowiedzieć kto jest w kadrze? Dla mnie to jest oczywiste, że ta reguła będzie dotyczyła praktycznie tylko meczów domowych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@itmustbejoke Immobile ma 29 lat także nie bardzo rozumiem co jego wiek ma do tego :P
1
@Rewolucja123 Jacy amatorzy, że sobie dali takie 2 kosy wsadzić.
10
@Witekk10 Ja uważam, że to jest troll najwyższych lotów praktycznie nie do wykrycia ale w moich oczach się sprzedał jakiś czas temu jak napisał, że słaba gra Barcelony wynika z braku bestii z Chorwacji i jak Ivan wróci to Barcelona zacznie grać jak za najlepszych lat, to już było za dużo do uwierzenia :)
18
@AlvaroHanso Jeżeli Rakitic jeszcze w tym sezonie wyjdzie w trudnym meczu w 1 składzie kiedy wszyscy pomocnicy są dostępni to mocno się zdziwię :)
16
@tristan87 Miejmy nadzieję, że licznik się zamknął :P
2
@blaugrana1980 Na szczęście do meczu z Napoli ponad miesiąc i jest dużo czasu na wymyślenie czegoś :)
22
Busquets zawodnik meczu dla mnie :)
1
U Valverde to Semedo za kogoś z pomocy Roberto do środka i atakujemy :P