3

@IronSanHybrid Możemy za 9 ale dopiero w 2021.

4

@amanter Lepiej zeby nic sie nie działo w tym temacie.

7

@Wichurek I bardzo dobrze :)

0

@Katalończyk 99 Po prostu podałem informację, że nawet Barcelona z sezonu 04/05 z największymi piłkarzami wtedy w składzie potrafiła odpaść z 3 ligowcem :)

2

@masq Nawet Barcelona Rijkaarda odpadała z 3 ligowcem z PK.

0

@LoveValverde 1 celny strzał 1 bramka i to był taki wylew obrony rywali w dodatku :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaBarca123 No dziwne to było z twojej strony, patrząc na to, że Barcelona zawsze miała problemy z meczami wyjazdowymi we wczesnych etapach CDR.

1

@itmustbejoke Tylko jeden.

2

@kuz Gratulacje kuponu :)

1

@arkasath Podaj proszę źródło tych danych.

0

@budel17 Juventus też Ci pokazał co się robi z taktyką Enrique.

0

@D44H Barcelona wygląda jak drużyna z 3 ligi. W skrócie tyle.

8

Smutne, jedyny który stara się coś robić to 17 letni Fati. Żałosna połowa Barcelony.

0

Co on robi w tej bramce?

0

@SuperPatsonFCB No zobaczymy jak już Arthur wróci do formy i de Jong nie będzie zawieszony ile pogra bestia z Chorwacji.

6

Cóż mi się wydaje, że najwięcej sensu ma ustawienie 3-4-3

Roberto - Rakitic - Lenglet

Semedo Puig de Jong Firpo

Perez Griezmann Fati

0

@joloskyy Skoro Perez na lewym skrzydle to Firpo musi być stoperem. Co nie ma żadnego sensu :D

2

@Piotr777 Geniusza? Tutaj była perełka co go nazywała najlepszym co spotkało Barcelone w XXI wieku.

0

@FCMichalo Ta kilka sezonów on ma 33 lata i kontuzje za kontuzją.

16

@ViscaBarca123 Czyli co 20 kilku zawodników miało polecieć na Ibize i tam się dowiedzieć kto jest w kadrze? Dla mnie to jest oczywiste, że ta reguła będzie dotyczyła praktycznie tylko meczów domowych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@itmustbejoke Immobile ma 29 lat także nie bardzo rozumiem co jego wiek ma do tego :P

1

@Rewolucja123 Jacy amatorzy, że sobie dali takie 2 kosy wsadzić.

10

@Witekk10 Ja uważam, że to jest troll najwyższych lotów praktycznie nie do wykrycia ale w moich oczach się sprzedał jakiś czas temu jak napisał, że słaba gra Barcelony wynika z braku bestii z Chorwacji i jak Ivan wróci to Barcelona zacznie grać jak za najlepszych lat, to już było za dużo do uwierzenia :)

18

@AlvaroHanso Jeżeli Rakitic jeszcze w tym sezonie wyjdzie w trudnym meczu w 1 składzie kiedy wszyscy pomocnicy są dostępni to mocno się zdziwię :)

16

@tristan87 Miejmy nadzieję, że licznik się zamknął :P

2

@blaugrana1980 Na szczęście do meczu z Napoli ponad miesiąc i jest dużo czasu na wymyślenie czegoś :)

22

Busquets zawodnik meczu dla mnie :)

1

U Valverde to Semedo za kogoś z pomocy Roberto do środka i atakujemy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?