0

Inter bramka no to co @Azi 5 bramek w meczu?

1

@AlvaroHanso Ależ skupienie Rakitica.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Przestań bredzić Ernesto.

0

@Rewolucja123 No to chyba oczywiste, że tak się liczy straty? Co Ty myślałeś, że Dembele 33 razy podał niecelnie?

1

@Pilka_jest_okragla Ja się obawiam, że takie zachowanie Bartomeu świadczy o tym, że Koeman jest zaklepany po ME a to mi się bardzo nie podoba.

5

@Rewolucja123 Tryplet kompromitacji w LM z tym trenerem? W pełni się zgadzam.

2

@FCBMati10 No czyli musi być wygrana w środę :)

10

@Janiama Szczerze? To czy Messi dostanie złotą piłkę czy nie prawie w ogóle mnie nie obchodzi.

0

@FCBMati10 Remis tez nie jest idealny, wtedy będziemy musieli liczyć na brak zwycięstwa Dortmundu w ostatniej kolejce(W przypadku porażki z Interem). No ale 2 remisy dają nam awans ba nawet przegrana z Borrusią i remis z Interem daje awans więc jak tego nie zrobią to będzie słabo.

1

@Bagsik88 Jedynym który nagina fakty do teorii jesteś Ty i robisz to już kolejny raz :) Tym wpisem pokazałeś, że nie masz pojęcia o czym piszesz więc nie zamierzam dalej kontynuować.

2

@koksik2700 "Ernesto Valverde to najlepsze co spotkało nasz klub w XXI wieku."

1

@Bagsik88 No bo w pierwszym sezonie Kloppa postawili wszystko na wygranie Ligi Europy co się nie udało, więc były oczywistym, że w sezonie 16/17 głównym celem będzie dostanie się do TOP 4 i jak sam zauważyłeś to im się udało, 17/18 to już był przedsmak tego co Liverpool będzie mógł zaoferować w przyszłości, utrzymanie się w TOP 4 i finał LM.

10/11 - 6 miejsce PL
11/12 - 8 miejsce PL
12/13 - 7 miejsce PL
13/14 - 2 miejsce PL
14/15 - 6 miejsce PL

Sezon 13/14 to był wyjątkowy sezon dla Liverpoolu dzięki niesamowitej formie Suareza i jego współpracy ze Sturridgem, 1 sezon na ostatnie 5 w którym udało im się walczyć o PL a Ty na tym opierasz cały swój argument, że Klopp dostał dobry zespół.

No Liverpool wydał tyle na transfery ale czy były to udane posunięcia? Z transferów przed Kloppem tylko Firmino okazał się być piłkarzem nadającym się do 1 składu Liverpoolu cała reszta musiała być wymieniona.

Tylko, że Malcom przyszedł do Barcelony kiedy już trenerem był Valverde a Klopp nie miał żadnego wpływu na to, że dostał Benteke na start. To nie jest Valverde, trener bez swojego zdania któremu można wciskać tourne po Azji i Ameryce i piłkarzy których nie chcę.

1

@Bagsik88 Ty Bagsik skąd Ty wziąłeś tego Benteke w tym porównaniu? On w LFC spędził 1 sezon przyszedł jeszcze za starego trenera i od razu widać było, że Klopp na niego nie liczy więc odszedł po jednym sezonie. Klopp w LFC wydał 435m bo jak napisałem wcześniej transfery w 15/16 były jeszcze za starego trenera, piszesz, że Klopp dostał świetny zespół który zajął 2 miejsce, no trochę dziwna sprawa bo w międzyczasie był taki sezon 14/15 w którym LFC zajął 6 miejsce w lidze.

39

@MesQueUnClub_87 Momentami to może się wydawać, że życie nie jest beznadziejne.

7

@Skaramuczi Mam nadzieję, że tak żenujący i niskich lotów trolling zostanie szybko usunięty.

0

@Vxb93 Zamień PB z Lost bo opis nie pasuje do tytułu :D

Moje top 5

1. Breaking Bad
2. Prawo ulicy
3. Kompania Braci
4. Rodzina Soprano
5. Detektyw(1 sezon).

0

@NeroTFP Stary Peja, stary Sokół, stary Pezet

1

@IronSanHybrid Ta wersja to nieaktualna, używana w zeszłym sezonie. W tym jest już przerobiona :D

2

@michal26 Ja to bym tam chętnie zobaczył ponownie Alonso :)

7

Im szybciej Vettel odejdzie z Ferrari tym lepiej dla wszystkich.

0

@TheNekro94 WWO - Życie depcze wyobraźnię.

0

@IronSanHybrid Widzę, że wchodzimy na grunt ideologiczny a na te tematy nie dyskutuje.

0

@IronSanHybrid No ale to jest prawny przywilej lekarza tak? Bankster też ma jakiś prawny przywilej który pozwala mu nie pracować przy dawaniu kredytów? Nie, to dlaczego ta osoba porównuje te 2 różne przypadki.

0

@IronSanHybrid No ktoś zdecydował się na zawód lekarza bo wiedział, że istnieje coś takiego jak klauzula sumienia i nie będzie musiał robić rzeczy których nie jest zwolennikiem? Jaki ma sens to porównanie do banku, przecież klauzula sumienia jest wpisana o ile się nie mylę do polskiego prawa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheNekro94 MAŁY SPOILERIK Z Wiedźmina 3


@hefaj6
Odbiciem w tafli wody zagadka od Pana Lusterko :D

25

@MasterOne A taki był pewny swojego miejsca w składzie no patrz. Fizyczna życiowa forma, nie ma co Ivan jak wchodzisz z ławki to dajesz mnóstwo argumentów, żeby dalej na Ciebie stawiać.

1

@Janiama No za Rijkaarda to Messi nie zagrał meczu w fazie pucharowej jeśli się nie mylę no ale tytuł jest dopisany do jego imienia.

Edit

A nie grał w 1/8 wybacz :)

0

@Janiama No Messiemu raz udało się wygrać LM bez Guardioli, ale taki wielki piłkarz chyba powinien to zrobić więcej razy? 2 razy półfinał no słabo troche.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?