0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcelonaLM @masq Nie napisał nic o Valverde, odniósł się tylko do tego, że Fati od bardzo dawna nie wystąpił w żadnym meczu, nie zawsze będąc kontuzjowanym a to, że to jest hejt Valverde sam sobie dopowiedziałeś :)

0

@VenoM To jest prawdziwe budowanie młodzieży, patrz i ucz się :)

0

@SergioTomas Cóż tam nie miał kto go zdetronizować.

0

@KamQiX W Hiszpanii po 3 latach dominacji zdetronizował go Real Mourinho, w Anglii po 2 latach dominacji zdetronizuje go wielki Liverpool Kloppa, nie ma się czego wstydzić Guardiola.

0

@student97r Fajnie widzieć, że klub którego nigdy nie lubiłem stał się przeciętniakiem który całe swoje zagrożenie opiera na grze z kontry :) Zdobywanie pucharów przed nimi.

0

@roberto1212 Jak zdradzisz sposób na wyciągniecie jakiekolwiek piłkarza Tottenhamu to się wypowiemy.

2

@NGTRX Nie wiem co sobie myśleli włodarze City i Pep, odszedł Kompany i w jego miejsce nie przyszedł żaden obrońca, w dodatku kontuzja Laporte to był gwóźdź do trumny.

1

@mrboom Jeśli mówisz o tym McTominayu to wcześniej mnie bardziej rozbawiło jak padał i udawał ból na twarzy kiedy Sterling nawet do niego jeszcze nie dobiegł.

2

@Vxb93 xD? Przecież i tak awansowali już w LM to po co to dodajesz do tego.

0

@Vxb93 2 remisach.

2

@itmustbejoke Przecież i tak dostaliśmy 4 z VIdalem w składzie także :D?

0

@Keriox Piękny zespół, życzę im awansu do fazy pucharowej w LM, trzeba tylko wygrać z Szachtarem i City nie może przegrać z Zagrzebiem :)

1

@kamilo0066 Licząc z mini serialami to dla mnie The Wire/Kompania Braci/Breaking Bad zupełna topka, półkę niżej plasuje się 1 sezon Detektywa i Rodzina Soprano a później to już mnóstwo innych seriali :)
Już kiedyś z użytkownikiem @Colon rozpisywaliśmy się nad tym jak genialny jest ten serial.

4

@Cochise Serial wybitny ale jak już po 4 odcinkach masz w głowie takie myśli czy warto dalej oglądać to pewnie nie warto, ja miałem tak z serialem Peaky Blinders mocno wychwalany na tej stronie, przez część osób nazywany najlepszym w historii a ja po oglądnięciu 3 odcinków nie byłem dalej wstanie go oglądać. Nie każdy bardzo dobry serial musi się podobać wszystkim :)

Chociaż już raz się przekonałem przy okazji serialu The Wire, że warto dać szanse, próbowałem ten serial oglądać chyba z 3 razy nigdy nie przechodząc dalej niż 2 odcinki, dopiero za tym 4 razem jak dałem szanse i posłuchałem się rady znajomego, żeby oglądnąć chociaż jeden sezon do końca zrozumiałem jak wielki błąd popełniłem, od tamtej pory ten serial jest jednym z moich ulubionych, widziałem go już dobre kilka razy :)

0

@Socjopata Tylko się nie przestrasz Path of Exile :), zanim ja zrozumiałem nie zaawansowane mechaniki tej gierki to potrzebowałem jakieś 250h, za kilka dni a dokładnie 13 rusza nowa liga(nowa zawartość a także zmieniony endgame), jakbyś miał jakieś pytania odnośnie tej gierki to pisz, samemu naprawdę ciężko to ogarnąć na start no chyba, że jesteś weteranem ARPG wtedy sobie poradzisz :)

1

@messi564 Polecam obejrzeć jakiś mecz Ajaxu a później snuć wnioski :P

0

@Janiama Chodzi mi o to, czy Mane wszedłby na taki poziom na jakim jest obecnie gdyby jego trenerem nie był Klopp tylko Valverde. :)

1

@Janiama Naprawdę sądzisz, że tak samo grałby u nas gdyby ostatnie 2 lata spędził pod wodzą Valverde a nie Kloppa :)?

10

@AlvaroHanso To tylko pokazuje jak wielkim piłkarzem jest Leo, wygrać złotą piłkę mając Valverde za trenera, wielki szacunek Leo.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Tak tylko do wiadomości, Tebas podał się do dymisji ale zamierza startować w nowych wyborach na prezydenta.

0

@michal26 120mln to dzisiejsza cena za zawodnika który się dobrze ustawia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masq https://www.fcbarca.com/92435-gerard-lopez-ivan-rakitic-to-pilkarz-ktory-zapewnia-najwieksza-rownowage-w-zespole-barcelony.html Polecam się zapoznać z artykułem oraz komentarzami, Rakitic to piłkarz który daje niesamowitą równowagę. Jest niezbędny tej Barcelonie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@KamQiX 3 Rok ratowania Valverde, wyrobił się chłopak.

0

@BarcaInfo Jeszcze ten dzień NIedziela 21 to nie są warunku do gry w piłkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ChampionLW I mnóstwo marnowanych 100% sytuacji jak Jesus czy Bernardo w tym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?