14

Messi jest niemożliwy. Ciary na całym ciele... Coś czuje, że w tym sezonie to chyba jeszcze naglądamy się takich akcji, bo jakaś zajawka na te zabójcze rajdy znow go złapala... i to 600 mecz, te setki mu lecą i lecą, jeszcze przed chwilą było 400 pamiętam, a on nie przestaje zachwycać!

0

Obyśmy wygrali, i jak to przy espanyolu, obyśmy skończyli bez żadnej kontuzji!

Vamos!

1

No coz, wygral co bylo do wygrania w tym sezonie. Fakt, ze nie byl kluczowy i w najwazniejszych finalach praktycznie nie gral, alez za to jak motywowal swoja druzyne, slowami, ze powinna grac na jego poziomie!
Serio... smutne, bo ta nagroda stracila na wartosci i juz jakos mniej jara, ze Messi ma 5 zlotych pilek.

2

Alez pieknie nam Messi ten mecz wygral! *.* rozpoczecie akcji przy pierwszym golu i te dwie kosmiczne bramki, ogien!

0

A mi na żadnej przeglądarce nie idzie, nie wiem co jest ;(

0

Działa Wam eleven?

2

A ja bym chciala bayern, milo byloby go woutowac juz w 1/8 :)

0

Wygramy to!!!

0

Ano :) Kocur :) pozdro!

1

Jeszcze dwie godziny więc ogólnie jest napięta sytuacja,
no i wraca nasz kapitan, każdy czeka Andres musisz rozje***!!!

Vamos!!

0

Witam w pieknie rozpoczetym nowym sezonie :) Orientuje sie ktos, kiedy Ney do nas wraca? Ostatnio nie nadazam byc ze wszystkim na biezaco.

Btw byl juz jakis artykul podsumowujacy wszystkie nasze nasze transfery (kto, skad za ile)?

3

Te porownania go do skorumpowanych politykow to juz jakies kuriozum. Teraz kazdy byle pismak bedzie chcial zablysnac na medialnym temacie.

9

Tak myśle o tych wszystkich tegorocznych rozgrywkach, począwszy od mistrzostw europy w ręcznej, i tej lidze mistrzów, i tym copa america, i tym euro, w którym jakoś przewiduje najbardziej rozpaczliwy finał portugalia - niemcy... mogliby wiząć to wszystko unieważnić z powodu zbyt dennych poziomów i niesprawiedliwych wyników...

0

No i pięknie, niech go wspierają. Argentyńczycy go kochają, być może cały ten hejt, który zawsze na niego spadał, był wynikiem pismaków, chcących zwrócić na siebie uwagę i jakichś pojedynczych celebrytów, tak jak np. u nas maryla się popisała... krzykaczy najbardziej słychać, choć jest ich niewielu. Normalni kibice po prostu nie mogą go nie kochać!

1

I zaraz zamiast Leo przepraszajacego wszystkich za final, wszyscy beda przepraszac Leo za jakikolwiek hejt.
I slusznie! :)

1

Jaki bolesny ten poniedziałek, jeszcze u mnie leje cały dzień żeby było w nastroju; właściwie Argentyna przegrała, trudno, wiem, że Messi się podniesie i nawet kibicuje mu teraz jeszcze bardziej, ale strsznie denerwujący jest ten hejt zewsząd... już nawet nie mam pretensji do madrytystów, takie ich prawo, ale ludzie, którzy zawsze określali się jako neutrali, albo nawet troche za Barcą caly czas mi gadają "i co gdzie ten najlepszy piłkarz świata" boszz... tak jakby aby tylko cieszyć się czyjąś porażką, aby tylko udowodnić sobie, że powszechnie najlepsi nie są najlepsi bo popełniają błędy, jakim trzeba być zawistnym, niedowartościowanym i pozbawionym empatii, żeby tak mówić. W takich chwilach się ciesze, że jest ta strona...

10

Strasznie musi Leo teraz cierpieć, ale wiecie co, kto jak kto ale on na pewno się podniesie szybko, właśnie dlatego że on ma wielką mentalność.

0

Co on musi teraz czuć, jeszcze po tym karnym, bez tego by sie załamał... ;(

3

Jakoś ta 'powtorka finału' po tym sezonie nic dobrego nie wróżyła

1

Nie, to się nie dzieje, to jakieś niemożliwe, przecież przez cały turniej to już był inny zespół...

1

Zaczęło. się...

0

Jakoś mnie Argentyna w tej edycji przyzwyczaiła, że wyjdzie lekko strzeli jeden, zaraz drugi...a tu kurcze zaczynam się bać!

8

Ależ to Copa America zleciało, trochę szkoda, że już koniec i następne dopiero za cztery lata, to nocne oglądanie i niedosypianie bo mecz, ma dla mnie jakiś taki specyficzny urok ^^ Vamos Albiceleste!

0

I wlasciwie nie musisz, ja nie widze w tym nic zlego, chociaz to troche dziwne, bo zwykle ludzie maja odczucie przynaleznosci, bycia za "swoimi", a juz zwlaszcza kibice, ale nie zawsze to musi sie objawiac odnosnie reprezentacji. Btw, wszyscy co pisza, ze to brak patriotyzmu, komu kibicowalibyscie w finale MS Argentyna-Polska, albo czemu kibicujecie Barcy a nie klubom z Waszych rodzinnych miast?

22

Wszystkiego najlepszego z okazji bozego narodzenia!

20

Szczęśliwi ci, który mogą sobie teraz jeszcze pójść spać, ja musze zwijać do pracy, ale po takim meczu na nic sie nie chce narzekać ;). Miłego dnia wszystkim Cules! ;)

2

Hahaha Spejson portugalski, wygrałeś xDD

11

Kosmos! Cały Leo! Po co karne, wolne są o wiele bardziej widowiskowe :)

0

z murawy by nie wstawał ;D

3

Dla takich meczy warto nie spać ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?